Злочинці не дрімають, а знешкодити їх до проникнення в приміщення допоможе лише комплект сигналізації з функцією виявлення руху, що оперативно реагує на найменші пересування. Злодії придумують усе нові способи збагатиться, роблять це непомітно і спритно.

Не кожному сподобається, якщо в їхній будинок проникне сторонній, який буде нишпорити в особистих речах. Краще нейтралізувати потенційну небезпеку до проникнення, а зробити це зможе тільки чутливий датчик, який моментально передасть сигнал господарям і охоронним організаціям. Уже не перший рік таке обладнання захищає житла й офіси, і популярність їхня зростає з кожним днем.

Різновиди комплектів сигналізації з функцією виявлення руху

  • Охоронні системи для будинку необхідні в тих випадках, коли дійсно є що охороняти. Сучасні виробники розширили їхній асортимент, який дає змогу зробити життя споживачів безпечніше. У продажу зустрічаються такі різновиди сигналізацій.
  • Ультразвукові моделі для квартири, офісних будівель. Мають попит моделі, що працюють за допомогою мікрохвиль, але не слід порівнювати апарат із відомою всім мікрохвильовою піччю. Й останній різновид, фотоелектричний, сповіщає власників про проникнення за допомогою спеціальних сигналів і сирен.

Принцип роботи моделей однаковий, вони займаються моніторингом навколишнього простору. Відбувається це за допомогою інфрачервоних променів, що сканують непроглядну місцевість. Датчики вловлюють мінімальні перепади температур і незначний шум.

У плані конструкційних особливостей, розрізняють типи датчиків, що складаються з однієї й декількох позицій. Вони інтегруються під звичайний пристрій сигналізації. Перший варіант – приймачі й датчики, вони розташовуються в одному блоці. Другий вид має корпус більший. Важливо, що комплект сигналізації з функцією виявлення руху може працювати при заморозках, максимально низькій температурі, без збоїв і помилок.

Перед тим, як вибрати агрегат варто вивчити принцип його роботи, дізнатися про особливості. Можливо відгуки користувачів допоможуть. Покупка не потерпить похибок, від цього залежить безпека. 

Комплекти сигналізації з функцією виявлення руху

Обрано 1018 товарів

Показати ще