Що таке тинт для брів

Порівняно недавно в індустрії краси з'явився тинт для брів, який досить швидко став популярним. Косметичний засіб нового покоління є специфічним фарбувальним пігментом, повністю готовий до використання. Його не потрібно змішувати з окислювачем, як звичайну фарбу, але результат нітрохи не поступається. Це своєрідна альтернатива салонному фарбуванню або татуажу, що дає змогу надовго надати форму та колір, зробити контур виразним і чітким. Тинт прекрасно замінює звичні олівці для брів та інші декоративні засоби. Досить одного фарбування й щоденні старання над створенням ідеального образу залишаються в минулому. Мінімум зусиль — максимум ефекту!

Основні переваги тинта для брів

Якісний тинт для брів неможливо переоцінити. Головні плюси — у його доступності, простоті та легкості використання. Процедуру фарбування можна проводити вдома, не вдаючись до послуг професіонала. До того ж, ціна засобу цілком доступна, а витрачається він економно. Дотримуючись інструкції, дуже просто підкоригувати форму, зробити вигин яскраво вираженим, а колір насиченим. Спеціальна формула гарантує гарний відтінок, який має природний вигляд, і стійкий результат на кілька днів або навіть тижнів залежно від обраного типу. Вона вкрай стійка до зовнішніх впливів — не боїться вологи, витримує фізичний вплив і високі температури. Завдяки високому ступеню фіксації, дає змогу відмовитися від використання фіксувального гелю — досить періодичного розчісування.

Як він працює?

За допомогою зручного аплікатора, пензлика або щіточки тинт для брів легко наноситься, рівномірно розподіляється й розтушовується. Особлива в'язка консистенція не допускає розтікання за лінії формованого контуру, ватною паличкою або диском прибираються надлишки. Водостійкий пігмент, що входить до складу, забезпечує ретельне фарбування та створює видимий ефект об’єму. Зазвичай, тривалість самої процедури становить від 30 хвилин до 2 годин. Тривалий результат досягається завдяки тому, що фарбуються не тільки волосинки, але й верхній шар шкіри під ними. Поступово колір світлішає — пігмент залишається яскравим упродовж тривалого часу, але втрачає насиченість під час контакту з водою й очисними засобами.

Поширені типи тинта для брів у каталозі Rozetka

Зазвичай тинти для брів випускаються в невеликих флаконах або тюбиках з аплікатором для нанесення. Також широко поширені маркери й двосторонні паковання, у яких з одного боку розміщується пензлик, а з іншого безпосередньо стрижень із барвником. Усі вони умовно діляться на дві категорії:

 • кремові — після процедури видаляються за допомогою міцелярної води або гідрофільної олії;
 • гелеві — після висихання утворюють тонку плівку, яка акуратно знімається кінчиками пальців за напрямком зростання волосинок.

Відмітність між цими двома типами полягає в тривалості ефекту. Перший фарбує на два-три дні, другий — на два або три тижні, до того ж, чудово фіксує форму. Кожен тип зазвичай вирізняється широкою палітрою кольорів, що дає змогу знайти ідеально підхожий тон.

Тонкощі вибору відтінку тинта для брів

Білявкам можна купувати тинт для брів бежевого кольору, сірого або, наприклад, золотисто-каштанового, брюнеткам — від нейтрально-коричневого до темно-коричневого, русявим — сіро-коричневого. Наприклад, чорний варіант рекомендований дівчатам зі смаглявою шкірою та смоляним волоссям. Водночас важливо враховувати, що колір засобу має бути на 1-2 тони світлішим (для брюнеток) або, навпаки, на 1-2 тони темнішим (для білявок і руденьких). Є ще одна порада — чим контрастніший колір очей і волосся проти тону шкіри, тим можна вибрати яскравіший і темніший відтінок. Зазвичай, усі відтінки мають однаково сильну пігментацію, легко змішуються між собою, дають змогу робити градієнтний перехід, регулювати яскравість і насиченість.

На що ще звернути увагу для вдалої покупки

Щоб не розчаруватися в тинтах для брів, потрібно купувати косметику перевірених торгових марок, серед яких:

 • Maybelline,
 • Manly Рro, 
 • L'Oréal,
 • Nyx,
 • A'pieu,
 • Apieu,
 • CC Brow,
 • Isehan,
 • Missha.

Згідно з відгуками, добрі брендові продукти не можна дорікнути в поганій стійкості або шкідливому впливі на шкіру. Вони вирізняються зручним пакованням, легкою консистенцією, професійно розробленими формулами для максимальної насиченості та найцілющішого впливу. Крім того, багато хто не тільки перетворюють зовнішність, але й забезпечують додатковий догляд. Збагачені склади дають змогу ефективно працювати над зміцненням волосинок і стимулювати зростання, запобігати сухість шкіри.

Правильне використання тинта для брів

Паковання підказує спосіб нанесення, якщо тинт для брів випускається, наприклад, з аплікатором. Коли в комплекті немає допоміжного інструменту, ідеальний варіант — скошений пензлик, підхожий для найточнішого розподілу. Перед процедурою необхідно ретельно очистити робочу зону, підготувати волосинки до обробки, видаливши непотрібні за допомогою щипчиків і окресливши контур косметичним олівцем. Навколо бажано нанести будь-який крем для обличчя, який запобігатиме випадковому проникненню пігменту в шкіру.

Спочатку тинтом потрібно фарбувати нижню частину дуги, акуратно розтушовувавши, потім верхню частину. Після закінчення зазначеного в інструкції часу треба зняти плівки з фарбованих ділянок або видалити залишки рідиною для демакіяжу. Досягти бездоганного результату допомагає достатнє освітлення, яке дає змогу бачити всі основні нюанси. Остаточний колір проявляється тільки після того, як засіб гарненько просохне, рівномірно заповнивши волосинки, зробивши помітнішими та виразнішими.

Обрано 29 товарів