Особливості стійкої фарби для волосся

Без якісної фарби для волосся неможливо повною мірою реалізувати бажання, що стосується зміни іміджу та сміливих змін з образом. Вона належить до барвників третього рівня стійкості, також відома як перманентна й окислювальна. З'явившись у 20-му столітті, спеціальний засіб швидко став одним із найпопулярніших і досі залишається серед затребуваних. Все тому, що дає гарантований результат, який зберігається максимально довго, а не зникає за 2-3 тижні. Водночас дає змогу не просто освіжити зачіску, але і за бажання кардинально змінити початковий колір, будучи багатофункціональним. До того ж, підходить для мелювання, на 100% справляється з зафарбовуванням сивини, ідеально її приховуючи та змінюючи зовнішність.

Таємниця кольору: як це працює

У своїй більшості стійкі фарби для волосся створюються на основі аміаку та перекису водню із сильними окислювальними властивостями (зазвичай від 6 до 9 відсотків). Завдяки цим компонентам, трохи відкриваються лусочки, знебарвлюється або «витісняється» натуральний відтінок. Пігменти проникають у глибокі шари, не залишаючись на поверхні, рівномірно розподіляються й надійно закріплюються, забезпечуючи бажаний ефект. Складна хімічна реакція мусить відбуватися безпосередньо в структурі, інакше фарбування не матиме сенсу, тому барвник фасується окремо від окислювача.

Також у продажу можна натрапити фарбувальні засоби без аміаку, які чинять більш щадну дію. Він замінений похідними гідроксиду натрію або іншими хімічними сполуками, які здатні збільшувати поруватість і завдавати менше шкоди локонам.

Чим відрізняється якісний склад

Виробники постійно шукають золоту середину, щоб зберегти колір і водночас зберегти локони. Розробляються інноваційні формули стійких фарб для волосся, які згладжують негативний вплив хімічних складників. До складу вводяться спеціальні компоненти, які забезпечують належний догляд і мінімізують ступінь шкоди. Це ретельно підібрані натуральні олії, вітаміни, рослинні екстракти й УФ-фільтри. Зазвичай, вони виконують кілька важливих функцій:

 • захист під час фарбування — запобігають ушкодженню структури, пересушуванню й подразненню шкіри голови;
 • живлення — заповнюють нестачу корисних речовин для зміцнення і відновлення;
 • зволоження — насичують живлющою вологою для м'якості та гладкості;
 • подальший захист — створюють захисну оболонку та перешкоджають вигорянню пігменту.

Різноманітність стійкої фарби для волосся на сайті ROZETKA

В інтернет-магазині підібрати та купити стійку фарбу для волосся не становить труднощів. Можна вибрати звичайну, т. зв. побутову або, наприклад, професійну, яка гарантує першокласний салонний результат. Пропонується безліч відтінків як для світлого волосся, так і для темного — від русявого та попелястого до фантазійного рожевого. Всі вони максимально наближені до натуральних або ультрамодні, яскраві, виразні. Широка палітра дає змогу знайти оптимальне рішення, яке задовольнить індивідуальні потреби. Відомі бренди враховують актуальні запити та випускають фарбувальні засоби на будь-який смак. До найпопулярніших належать:

 • Londa Рrofessional,
 • Estel,
 • Victoria,
 • Palette,
 • Syoss,
 • Schwarzkopf,
 • L'Oreal,
 • Wella,
 • Matrix
 • Selective та ін.

Що враховувати під час вибору

На упаковці стійкої фарби для волосся вказані 2-3 цифри. Вони дають зрозуміти глибину основного тону, а також тон фарбування й додатковий відтінок (відповідно). Перша цифра 1 належить до чорного кольору, 2, 3 — до глибокого та звичайного темно-каштанового, 4, 5 — до каштанового та світло-каштанового, 6, 7, 8 — до темно-русявого, русявого та світло-русявого, 9, 10 — до блонду та світлого блонду. Другі цифри від 1 до 7 «повідомляють» про синьо-фіолетовий, зелений, жовто-жовтогарячий, мідний, червоно-фіолетовий, синьо-фіолетовий та червоно-коричневий пігмент. Що стосується додаткового відтінку, під цифрами від 1 до 7 «ховаються» димчасті (попелясті), фіолетові, золоті та мідні, махагонові, червоні та шоколадні (кавові). Деякі виробники для позначення використовують букви, розшифровка яких схожа й не виникає проблем.

Придбати відповідний барвник на сайті можуть як жінки, так і чоловіки. Це спеціалізовані засоби для сивого волосся, боротьби з тьмяністю завитків і багато інших. Більшість доступні в натуральних відтінках — від чорного до світло-русявого, які допомагають мати солідний та доглянутий вигляд. Визначитися з вибором допоможе докладний опис товарів і відгуки покупців.

Стійка фарба для волосся

Обрано 2744 товари

Показати ще