Головний атрибут будь-якого домашнього інтер'єру — графини для напоїв, але в деяких будинках вони не стали так популярні. Це спеціальні посудини, у яких можна зберігати будь-які напої. Їх підносять на стіл тільки під час свят або торжеств, оскільки глечики роблять красивої форми, з цікавим принтом і можна дібрати цілі набори.

Раніше посудини для напоїв мали довгасту форму, у них зберігали сипкі продукти, але згодом почали зберігати й воду. Згодом змінили тип виробу й додали різні аксесуари, наприклад, кришки або пробки.

Класифікація графінів

Сучасні виробники пропонують покупцям не тільки різні товари, але й товари з незвичайних матеріалів. Спочатку весь посуд виробляли із глини й не так оригінально. Натомість зараз на ринку можна знайти варіанти із глини, кераміки, металу, скла й навіть кришталю. Якісь моделі можна використовувати в повсякденному житті, а деякі призначені тільки на свята або щоб створити красивий святковий стіл.

Класичною формою вважають круглу основу з витягнутим горлечком із кришкою-пробкою. У них можна зберігати воду, міцні спиртні напої, вина, соки. Залежно від призначення також виділяють кілька типів товару. Графіни на воду мають пряму та витягнуту форму та великий об'єм — до двох літрів. Такий виріб часто виготовляють зі скла, щоб можна було подивитися на кристально чисту воду всередині. Поверхня виробу гладка із плавними вигинами.

Моделі для коньяку мають круглішу й розширену вгорі форму. Зовні вони схожі на флягу. Часто їх прикрашають металевими деталями, щоб додати мужності та брутальності дизайну, а також підкреслити статусність напою. Графін на горілку має вишуканішу форму. Його виготовляють із прозорого скла, можуть додавати різні малюнки та візерунки.

Варіанти на вино булі популярні ще в Античні часи. Тоді цей напій вважали Божим даром і подали. Посудини виготовляли із глини з різними вензелями та візерунками. Зараз на столах споживачів можна все більше побачити звичайні скляні пляшки, хоча на ринку досить багато графинів, призначених для цього типу алкоголю.

Усі посудини на напої можна поділити ще за такою класифікацією:

  • Графін. Використовують часто на воду або соки.
  • Декантер. Спеціальна модель на вино. Вона прикрашає інтер'єр і робить святковий стіл вишуканішим.
  • Карафа. Посудина, використовуваний також для вина. У нього поміщають від половини літра до літра і виготовляють зі скла.
  • Глечик.Кругла посудина з ручкою. Він іноді схожий на чайник, але вищий і витонченіший. Виготовляють із глини, скла або пластику.
  • Набір на напої. Чудовий варіант, щоб подарувати в різних ситуаціях. Посудина зі склянками в одному стилі добре доповнять будь-яку кухню й обідню кімнату.

Поради щодо вибору

Глечики чудово доповнять будь-якого інтер'єр. Вони будуть доречні під час урочистостей і свята. Допоможуть створити правильну атмосферу за столом, а набори посуду зі склянками допоможуть витримати єдиний стиль. Щоб знати, як вибрати товар, потрібно спочатку визначити те, що в ньому зберігатимуть. Як видно з вищезазначеної класифікації, різновидів графинів досить багато і всіх їх використовують з однією метою.

Далі рекомендують зважати на матеріали. Відгуки споживачів допоможуть правильно вирішити. Матеріал вибирають, зважаючи також на напої, які збергігатимуть у виробі. Скляні моделі мають привабливий вигляд, підходять до будь-якого посуді, вони в загальнодоступному сегменті щодо ціни. Пластикові варіанти натомість підійдуть для людей із маленькими дітьми, щоб уникнути поранень.

Можна знайти моделі з неіржавкої сталі, що матиме високу міцність і нетрадиційний стиль. На свята рекомендують вибирати кришталеві або срібні товари. Якщо виріб зберігатимуть на кухні, а не в обідній кімнаті в серванті, то варто зважати й на дизайн приміщення. Однак класичні скляні й керамічні моделі.

Глечики, графини, набори для напоїв

Показати ще 60 товарів