3 відгуки

Відгуки покупців про Концентрат в ампулах для корекції зморщок і відновлення пружності шкіри обличчя La Roche-Posay Hyalu B5 Ampoules 7 x 1.8 мл (3337875729864) 3

5,0

• Кіра Гаврилюк

Приємна ціна , має нейтральний аромат . Завжди купую на Розетка , так як ціни в аптеках зазвичай вищі.

Кіра, вітаємо. Ми цінуємо, що Ви поділилися з нами своїми враженнями від використання засобу. Щоб забезпечити кращий стан шкіри, використовуйте комплексно продукти гами Hyalu B5 та Physiological Cleancers. Вранці та ввечері - очищення, етап тонізації шкіри обличчя й основний крем. Нехай Ваша шкіра буде здоровою і радує Вас!

• Вероника Ярош

Очeнь эконoмичная, aмпулы хвaтило на нeделю испoльзoвания. Кoжа стaла болee напитаннoй и увлaжнённой. Вooбщем, рекoмендую.

Переваги:
    качество
    Недоліки:

Вероніка, вітаємо. Ми дуже раді, що засіб так чудово покращив стан Вашої шкіри. Курс використання ампул складає 7 днів, Ваша шкіра буде відчутно оновленою. Щоденний догляд за участі Hyalu B5 дерматологічної сироватки для корекції зморшок та відновлення пружності чутливої шкіри забезпечить кращий стан шкіри. Для моментального комфорту шкіри протягом дня розпилюйте термальну воду La Roche-Posay, яка чудово захищає, заспокоює та зволожує шкіру. Бажаємо Вам краси та сяяння!

• Наталля Ровенська

Пока использую точечно, наношу для профилактики на носогубную область курсами по две недели. Эффект нравится, главное не стараться сразу покрыть сыворотку кремом, а дать хорошо впитаться.

Наталя, добрий день. Ми дуже раді, що ефект після використання засобу Вам сподобався. Концентрат для шкіри — це додатковий догляд, який містить високу концентрацію активних інгредієнтів для миттєвого результату. Безумовно, комплексне використання засобів гами Hyalu B5 забезпечить кращий стан шкіри. Рекомендуємо доповнити щоденну рутину догляду за шкірою Hyalu B5 кремом для обличчя та Hyalu B5 дерматологічним засобом для корекції зморшок та відновлення пружності чутливої шкіри контуру очей. Бажаємо Вам краси та сяяння шкіри!