Досвідчені власники віддають перевагу в експлуатації галогенним лампам з якісною кольоропередачею. У балоні є буферний газ. А саме: бром, йод, хлор або комбінації газів, що робить роботу пристрою до 2000 — 4000 годин довшою, ніж інші товари. За потужністю поділяються на дві основні групи: низької напруги, мають до 24 В і мережевої напруги — до 220 В. Також розрізняють за конструкцією, розмірами і призначенням. У виборі варто звернути увагу на відгуки про виробників. Ознайомитися з характеристикою електричної техніки. Перевіреною фірмою є компанія Philips.

Є кілька видів галогенних ламп. Для прожекторного освітлення використовується лінійна лампа. Потужність становить 1-20 кВт, а довжина від 78 до 118 мм. Через високу яскравість світла, що заливається, споживають велику кількість електроенергії. Більшості моделей потрібне лише горизонтальне розташування в просторі. Також виділяють мініатюрну модель, яка називається капсульна. Експлуатується як декоративна підсвітка або для загального освітлення у відкритих світильниках. Складається з виводів у невеликій капсулі. Для капсульних ламп підбираються різні типи цоколя: G9, G4, G5, GY6.

Переваги й вади товару

Головна перевага яскраве світло на довгий час. Попри невеликий розмір, винахід заповнить усю кімнату світлом і водночас не підсилює зорову напругу. Прийнято, що від галогенного освітлення кольори стають яскравішими, створюється точкове фокусування. Використовуються в приміщеннях, де важливо зацікавити покупця або потенційного клієнта. Незамінні в роботі для вітрин магазинів і подібних приміщень. Завдяки герметизації використовують і для освітлення вулиць. Їхня якість роботи не залежить від перепаду температури і зовнішніх чинників.

У виборі галогенових ламп для дому, варто врахувати й негативні сторони товару. Не завжди всім припадає до душі настільки яскраве, біле освітлення. Рекомендується не встановлювати в спальних кімнатах. Якщо в домашніх виникло запаморочення або головний біль, отже, зовнішня оболонка лампи розжарювання ушкодилася, і буферний газ витік назовні. Відбувається у разі пошкодження кількох лампочок одразу. Позаяк лампа може в одну мить вибухнути від великої кількості вологи, не рекомендують встановлення у ванній кімнаті

Обрано 1087 товарів

Показати ще