Більшість людей задаються питанням, як вибрати світлодіодну лампу для дому і не помилитися. Головними перевагами таких виробів виступає маленьке споживання енергії і водночас великий світловий потік. Не мають прямої залежності між мережевим потоком і енергоспоживанням, чим і відрізняється від інших різновидів освітлювальних приладів. У виборі світлодіодних лампочок потрібно враховувати люмени.

Основні характеристики

Виділяють моделі, у яких можна регулювати яскравість, або сумісні з системами, розробленими для ламп розжарювання. Чудово підійдуть для точкового світіння. Мають невеликий кут спрямованості 120 градусів.

Світло, що випромінюється світлодіодними лампами LED, може бути:

  • RGB.
  • Нейтрального світіння.
  • Тепле світло.
  • Холодне світло.
  • Холодне біле світло.

У виборі цоколя, варто переконатися, що він надійно закріплений. Маркування має бути сумісним з маркуванням патрона. Моделі високої потужності обладнані великим радіатором, який буває керамічним, графітовим і алюмінієвим. Зазвичай закривається термопластиком. Не сильно нагріваються. Часто використовується цоколь Е27, який підійде для люстр і світильників. Застосовуються гвинтові та штиркові цоколі.

Вважається, що чим більше світлодіодів є у виробі, тим довшим буде термін експлуатації. Функціонують від звичайної напруги 220В, можуть працювати і за 110В.

Різновиди світлодіодних ламп

Сучасні моделі світлодіодних лампочок тішать широким спектром вибору. Виконуються в традиційних виглядах з різними колбами. Виготовляються з матового або прозорого скла, алюмінію, пластмаси, кераміки. Скляні найкраще пропускають світло. Подають таку класифікацію форм продукції:

  • Свічка. Характеризуються м'яким світінням, схожим на полум'я свічки. Чудово підійде для декоративного світильника. Надасть приміщенню затишку й теплої атмосфери, що налаштовує на відпочинок. Добре поєднуються з відкритими підвісними люстрами, бра і світильниками. Виділяють різновид — свічка на вітрі, яка найчастіше застосовується для декоративної функції, не характеризуються великою потужністю. Також є різновид кручена свічка.
  • Стандартна (груша). За характеристиками практично не відрізняється від звичайної лампочки. Вважається універсальним різновидом, класичним варіантом, який сумісний з більшістю продуктів.
  • Трубка. Зазвичай вводиться в експлуатацію для люмінесцентних світильників.
  • Капсула. Застосовується для підсвічування меблів, елементів декору й у деяких сумісних люстрах.

Відомим виробником продукції є європейська фірма Philips, яка славиться якістю й довгим терміном використання техніки. Світлодіодні лампочки вищесказаної марки можна знайти в будь-якому спеціалізованому відділі освітлювальних приладів.

Виріб з прозорою колбою чудово підійде для встановлення в закритий плафон або у світильник, де буде ховатися за абажуром з візерунком. Для більш рівномірного світіння краще використовувати матовий продукт. Є моделі світлодіодних ламп з димером, драйвер яких спеціально влаштований так, що можна регулювати яскравість.

Обрано 4000 товарів

Показати ще