Відгуки покупців про Зимовий комбінезон Lassie by Reima Siiko 720733-6961 110 см (6438429415558) 4

• Зимовий комбінезон Lassie by Reima Siiko 720733-6961 110 см (6438429415558) фото від покупців 1

• Олександр
    • Зріст: 122 см
    • Загальне враження

Гарний комбінезон, якісний матеріал дійсно непромокає, легко дитина сама одягає, бруд в принципі легко відтираєтця.

Недоліки:
    Маю сумніви що при морозі хочаб -10 буде дійсно тепло. Потрібно фліс .
    • Представитель поставщика

Дякуємо, Олександре, за Ваш відгук. Ми раді, що Вам сподобався комбінезон. Дякуємо за вибір Lassie by Reima. Приходьте, будь ласка, за новими покупками.

• Алла Пилипенко
    • Зріст: 122 см

Комбінезон дуже крутезний, теплий, якість відмінна. Взяла 122розмір нам зараз майже п'ять років, великуватий, але брала з запасом, на наступний рік ще будемо носити. Велике дякую.

Переваги:
    Якість
    Недоліки:
    Не знайшла

Алла, доброго вечора!
      Дякуємо Вам за такий змістовний відгук. Нам дуже приємно, що Ви обрали Lassie by Reima.
      Звертаємо Вашу увагу, що всі моделі Lassie by Reima мають запас зросту +6см на виріст (+один розмір). Просимо Вас враховувати цю особливість при наступному виборі.
      Будемо раді Вас бачити в якості нашого постійного Клієнта.

• Ксения Колесникова
    • Зріст: 104 см

Тёплый и комфортный комбинезон из качественного материала. Не промокает. Удобно одевать на ребёнка.

Переваги:
    Качество.
    Недоліки:
    Нет.
    • Представитель поставщика

Здравствуйте, Ксения. Благодарим за покупку. Нам очень приятно, что Вы выбрали Lassie by Reima. Будем рады видеть Вас в качестве наших клиентов еще.

• Алена Кокорина
    • Зріст: 116 см

Чудовий комбінезон на холодну зиму. Не продувається, не промокає, плями витираються мокрою ганчіркою. Дитина завжди суха та тепла, щиро рекомендую!

Переваги:
    Якість
    • Представитель поставщика

Дякуємо, Алена, за Ваш відгук. Ми раді, що Вам сподобався комбінезон. Приходьте, будь ласка, за новими покупками.