Планшет Lenovo Yoga Tab 13 8/128 GB Wi-Fi Shadow Black (ZA8E0009UA)

Код:  319228531

Відгуки покупців про Планшет Lenovo Yoga Tab 13 8/128 GB Wi-Fi Shadow Black (ZA8E0009UA) 5

5,0

• Ковалев Виктор

Брал у вас не помню точно но где то месяца полтора.
    Полноценный компьютер,разрешение чуть больше 2к,яркость регулируемая короче и т.далее,через usb tip C подключайте что хотите,у меня переходник от смартфона Sigma,подключаю жесткий диск Transcend 1Tb,телефон Sigma
    mobile-treme RQ-39 все виды флешек,Wi-Fi,блютуз,работает все бесподобно,
    вчера 3 апреля автоматом обновился до 12 версии.В общем планшет
    стоит своих денег.

Переваги:
    супер
  • Максим Жолобак

Планшет, здається, хороший. Стилуса в подарунок нема! Будьте уважні. Плашка акції потрапила на цей товар випадково, перевіряйте сторінку акції. Такий от неприємний сюрприз.

• Роман Боярчук

Не зрозуміло - чому товару поставлена оцінка 1 зірка? Тільки за відсутність акційного подарунка? Сам товар у чому винен?

У разі виникнення додаткових питань, Ви можете скористатися довідковим центром

• Глеб Малиновский

Потужна штука. Звук - просто вау, я тепер часто слухаю музику саме через планшет, що стоїть на столі, а не через навушники. Також для фонового відтворення на кшталт підкастів чи тематичних стрімів зручніше слухати через планшет, чим програвати їх на компі. Хотів купити ще одну розумну колонку для робочого місця, тепер бачу, вже не треба, планшет виконує всі андроїдні функції краще і якісніше.
    Не знайшов інструкції по налаштуванню стилуса. Він підключився, але не знаю, як користуватися кнопками на ньому.
    Важко знайти чохол, замовляв спеціальний чохол до нього в Польщі.

Переваги:
    потужність, преміум звук
    Недоліки:
    важко кейс/чохол для нього найти
    • Євгеній
    • Максим

прикол что он еще и работает как портативный монитор, впервые на рынке между прочим такая фича. именно для этого в комплекте кабель про который в описании товара ни слова

• Игорь Исаев

Работает как полноценный монитор?

• Виталий Правило

Гарний.
    Екран супер.
    Незвично великуватий, але дивлячись для чого.
    Дитині грати не дуже зручно.
    Все інше супер, для відеоуроків, дивитись відео, чи для дорослих людей, дуже зручна підставка, мені дуже сподобався.

Переваги:
    Багато
  • Виталий Овсиюк

Классный планшет и для поработать и поиграть и фильм вечером посмотреть очень эргономичный не нужно никаких чехлов подставок, крутой дисплей с хорошим разрешением, в основном играю на нем в Genshin и Albion online звук тут отдельная тема для разговргора стереодинамики реботают лучше чем в моем тв. Возможно стоило посмотреть версию на больше пам'яти но мне пока хватает.

Переваги:
    Супер