Ноутбук Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming (81LL00K4RA) Black

4 відгуки

Відгуки покупців про Ноутбук Lenovo IdeaPad L340-17IRH Gaming (81LL00K4RA) Black 4

• Александр Узунов

Пропал полностью звук! Пишет нет совместимого устройства! Переустановка всех драйверов ничего не дала! Могла ли сгореть аудио карта??? Что делать, везти в сервисный центр и ждать месяц или пробовать что то ещё?

• Максим Остапенко

Я б сказав, що це оптимальне рішення коли у вас сильно обмежений бюджет. Бо по залізу ноут ок, але все інше дуже низької якості. Рафаелло в целефановому пакеті. Ніби працює ок, але досвід використання навіть проти старенького Lenovo FLEX 3 не йде в порівняння.

Переваги:
    Хороший процесор, відеокарта, ссд та взагалі по залізу все ок) Тащить все що потрібно) Непогано зроблений охлад, тому не перегрівається і не тротлить)
    Недоліки:
    Екран не самої найкращої якості, особливо для роботи з графікою та фото. Клавіатура з надто низьким ходом, бувають випадкові натискання. Пластиковий корпус жахливий і дуже дешевить. Доволі великі рамки екрану і взагалі габарити ноутбука. Я розумію, що він ігровий, але це не відмазка у 2020-2021 році. Тачпад з лівого боку. Зачем? Не достатньо юсб портів. Всього 2. Немає картрідера SD. Не можу скинути фотки без зовнішнього картрідера. Жахлива веб-камера. Позор для 2020 року. Мікрофон теж такий собі. А звук з динаміків просто жах. Не чути з нього нічого. Ні фільм не подивишся і навіть не чути, що говорять люди в зумі чи в скайпі. Приходиться підключати зовнішню колонку.
  • Николай Минеев

Удобный игровой ноутбук с большим дисплеем. Интел кор 7 и gtx 1050 без проблем справляются с любыми поставленными задачами. Отлично подходит как для монтажа видео, так и для комфортной игры вечером в танки. Ноутом доволен, и могу сказать что минусов в нем не нашел

• Олександр Міхальов

Просто казковий ноутбук, вибирав пристрій із великим екраном, бо люблю у вільний час дивитися фільми та продуктивним процесором. Вибрав саме його, сподобався вигляд та якість екрану.

Переваги:
    Все супер
    Недоліки: