Відгуки покупців про Акустична система LG XBOOMGo PL5W 18

• Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 3
  • Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 4

• Ігор Старецький
    • Колір: Dark Blue

Найкраща колонка по співвідношенню ціни , звуку і якості. Збірка на хорошому рівні, колонка тактильно комфортна. Підключається без проблем.

• Олег Гончаренко
    • Колір: Dark Blue

Заменила полностю звук компютера) Качество шик

• Богдан
    • Колір: White

Ніколи не користувався подібними колонками. Вражений дуже, що в маленькому корпусі є таке класне відображення музики. Кльово виглядає як з підсвіткою так і без. Доречі, швидко під'єднав до телевізора блютузом та підсилив собі ефекти.

• Женя
    • Колір: Dark Blue

Гарна якість, рекомендую! Дуже сподобався звук, жодних хрипів, грає чітко, має хороший бас. Батарея працює досить довго і швидко заряджається. За таку ціну вважаю цей варіант найкращим вибором.

• Євген
    • Колір: White

Приглянулась мені дизайном, але і в роботі колонка виявилась дуже зручною і практичною. Рекомендую!

• Андрій
    • Колір: Dark Blue

Колоночка мене дуже сильно потішила.Рубить дуже навіть добре,як РОК так БАС.Ходили в сауну з друзями і хороший звук відмітили абсолютно всі,навіть ті в кого хвалений Анкер чи JBL.Стосовно батареї 4.5 години роботи в сауні і заряд акамулятора 68,що дуже не дурно при тому,що колонка увесь час грала досить гучно.

Переваги:
    Класний звук та дизайн
  • Богдан
    • Колір: Dark Blue

Рекомендую цю колонку до покупки.Виглядає і звучить в живу дуже красиво.Від батареї працює довго

Переваги:
    Гучна,приємний дизайн,Meridian
    Недоліки:
    Все чудово
  • Орест
    • Колір: White

Чудова колонка не тільки звуком,але і дизайном.Виглядає дуже красиво і довершено.В основному використовую зараз в дома по декілька годин на день,батарея тримає дуже довго.Зручно,що точний заряд батареї можна переглянути на смартфоні.Блютуз тримає відмінно і сигнал не перебиває.Режим саунд буст дещо задирає високі частоти і при пролуховуванні солістів рекомендую його вмикати.

Переваги:
    Дизайн,звук,ціна,зручний додаток
    Недоліки:
    Нема
    • Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 4
  • ВОЛОДИМИР
    • Колір: White

Хорошая колонка, звук отличний! тем кто ценит качество звука понравиться!

Переваги:
    есть функция sound-boost-классная!
    • Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 1
    • Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 2
    • Акустична система LG XBOOMGo PL5W фото від покупців 3
  • Макс Хедусов
    • Колір: White

Решил жене подарить эту колонку. Она стильная, белая и ещё с подсветкой. Она у меня любитель слушать музыку всегда и везде. Звучание в этой колонке просто отличное. Есть возможность управлять ею голосом. Заряд держит до 18 часов, это просто замечательно. Думаю, что жене очень понравиться. Радуйте своих любимых. Рекомендую.

Переваги:
    Голосовое управление, белый цвет