Відгуки покупців про Акустична система LG XBOOMGo PL7W 10

• anjey
    • Колір: Dark Blue

На свою ціну просто ідеальний варіант, звук дає фору багатьом аналогам, класний дизайн і прикольна підсвітка, легко витримує дощ, має хороший акумулятор.

• zahar mel
    • Колір: White

Задоволений якістю, спокійно можу рекомендувати, всім хто полюбляє активний відпочиноі і добротний звук.

• Микола
    • Колір: Dark Blue

Бомбічна штука.Грає дуже добре так само і виглядає.На фото здається меншою ніж в реальності.Підключення тримає добре,як і заряд батареї.Є прога на смартфон в якій є додаткові налаштування колонки

Переваги:
    Батарея,якісний звук та збірка.
    Недоліки:
    Хотілось б побільше налаштувань
  • Роман Іващишин
    • Колір: White

Приємна колонка,аж здивований!Звук чудовий і грає потужно і чисто,збірка хороша в руці тримати зручно,кнопки нажимаються з приємним кліком.Є можливість використовувати її,як певербанк.Спробував через неї гугл асистент працює добре,жаль для України доступно тільки наразі Англійська мова.

Переваги:
    Потужни звук,хороший ергономічний дизайн,автономність
  • Віта Валеріївна
    • Колір: White

Користуюсь вже неділю і не можу від неї відірватись, вона завжди зі мною. Дуже стильна і білому кольорі, як я і хотіла. Насолоджуюсь кожен раз як включаю. Звук просто на висоті, чистий и об’ємний. Подобається під світка. Незамінна річ в вечері, для вечірок. Заряду батареї хватає з головою. Раджу до покупки.

Переваги:
    Білий колір
    Недоліки:
    Не має
  • Сергій Пудін
    • Колір: Dark Blue

Дуже сподобалась колонка. Стильна з під світкою. Давно мріяв про таку. Кожен день насолоджуюсь відмінним звучанням. Звук просто бомба. Радує батарея, чудово тримає заряд. Я в захваті від неї. Всім раджу. Не пошкодуєте.

Переваги:
    Відмінне звучання
    Недоліки:
    Поки не знайшов
  • Олексій Малий
    • Колір: White

Колір дуже класний, виглядає круто. Має хороше чисте звучання, акумулятор розгахований на тривалу роботу. Якість хороша. Раджу!

• Юра Богданович
    • Колір: White

Получилась спонтанна покупка,але нею задоволений на 100% грає колонка прекрасно і досить гучно.Також можна поєднувати декілька таких колонок і буде взагалі шикарно.Підсвіка дивиться не по дитячому і її можна змінювати.

Переваги:
    Звук,тривалість роботи від батареї.
    Недоліки:
    Поки нема
  • Віталій Устяк
    • Колір: Dark Blue

В порівнянні з іншими виробниками сподобалась саме чистота звуку, хоча баси теж на рівні. Має класну підсвіткy, батарея тримається довго.

• Руслан Гупало
    • Колір: Dark Blue

Досить потужна портативна колонка. Грає дуже чисто, має хороші баси. Довго тримає заряд. Рекомендую!