Відгуки покупців про Інтерактивний здатний говорити телефон Limo Toy Азбука українського алфавіту Салатовий (2000992394758)

81 відгук

• Святослав Юречко

#распаковкадети
    Неплохой телефон для деток, может быть одной из первых игрушек малыша.
    Также заменитель маминого телефона, который часто вызывает интерес у деток.
    Телефон обучающий, рассказывает, песни поет. Рекомендую!

Переваги:
    Яркий, обучающий телефончик
  • Ірина Дібрівна
    • Колір: Блакитний

Як на мене телефон чудовий, можна вчити віршики, слова, картинки, пісеньки, багато плюсів, купували дітям віком 1 рік, ближче до двох, можна на ньому вже вчити щось, щас просто нажимаємо на кнопочки

Переваги:
    Зручний, цікавий, має багато функцій
  • Евгения Богданец
    • Колір: Блакитний

Действительно много стишков в телефоне. Ребенку 10 мес. Ему понравился телефон, но мамин конечно интересней) единственное что немного качество такое себе. Покупали без скидки, со скидкой конечно же было бы поприятней)

• Роман Грабович
    • Колір: Червоний

#розпакуваннядіти Гарний телефон, звучить добре, регулюється гучність, українською мовою, азбука українського алфавіту, також є декілька віршиків та пісень.

Переваги:
    Ціна, якість, вигляд
    Недоліки:
    Немає.
  • Олена Семкіяш

#розпакуваннядіти
    Сподобались віршики, є 2 гарні пісні. Для мене важливо, що можна регулювати гучність. Хлопчику однорічному дуже сподобалось.

• Світлана Р.

#розпакуваннядіти
    Корпус телефона середньої якості. Але багато функцій, озвучка нормальна. Віршики не всі сподобались -- є не дуже в риму. Вважаю, що його вартість трохи завищена))

Переваги:
    Багатофункціональний
    Недоліки:
    Ціна
  • Сергій Васюк

#розпакуваннядіти
    Однорічній дитині дуже сподобався телефон. Особливо пісеньки. Чудово, що іграшка озвучена українською мовою. Для телефону потрібно окремо купити 3 батарейки типу ААА.

Переваги:
    Українська мова
  • Марія Грабович
    • Колір: Зелений

#розпакуваннядіти Нормальний дитячий телефон, працює добре, є декілька віршиків та мелодій, також добре підходить для вивчення українського алфавіту.

Переваги:
    Ціна, якість, колір
    Недоліки:
    Немає.
  • Роман Грабович
    • Колір: Зелений

#розпакуваннядіти Гарний та якісний телефон, багато функцій, звучить добре, працює від 3 батарейок ААА які не йдуть у комплекті, дитина задоволена.

Переваги:
    Якість, ціна, вигляд
    Недоліки:
    Немає.
  • Антон Кириллов
    • Колір: Червоний

На свои деньги отличная игрушка для ребенка, много стишков и слова выговаривает внятно!громкости как для ребенка в самый раз!

Переваги:
    Недоліки:
    За такую цену нет
  • Станіслав Кушнір
    • Колір: Зелений

Не работает, в комплекте не было батареи когда подарил обнаружили что он вообще не реагирует ни на что

Недоліки:
    Не работает
    • Ирина

В описании указано, что батареек нет комплекте...

• Ліана

Норм телефон.
    Алфавіт правда написаний неправильно, бо є дві літери К.
    А так то нічого, укр мова хороша, звук розбірливий та регулюється.

• Инна Грицуняк

Не работает

• ромашка

Батарейки меняли?

• Инна
    • Колір: Блакитний

Хороший телефон для изучения звуков, также есть стишки и 2 песенки. Дочку телефон заинтересовал, но ей трудно нажимать на кнопки.

Переваги:
    Хороший звук, стишки, песенки
    Недоліки:
    Трудно нажимаются кнопки, 2 буквы К
  • Лариса Столпник
    • Колір: Блакитний

Ребенку понравился и это главное

Переваги:
    яркий, понравился ребенку
  • Ирина
    • Колір: Блакитний

Чудовий телефон, гарна українська озвучка,ми купували для сина в 10 місяців, розважає пісеньками і навчає тваринок досі,не раз падав,відбився шматочок пластику,а телефон працює і далі,на щастя )
    Подарували такий самий хрещениці 2.5 роки, дитина така щаслива, набагато більше радості у цьому віці, ніж у 10місяців.

• Валерій Карпенко
    • Колір: Червоний

Задумка отличная, исполнение паршивейшее. Материалы максимально бюджетные. Перестал работать минут через 10, даже не всё успели прослушать. Пришёл запечатан в упаковке, но сам был поцарапан. Края острые и не обработаны, ребёнок несколько раз ним поцарапался. Должна была быть по задумке классная игрушка, но максимально сэкономили при изготовлении и вышла ерунда какая-то

Добрий день! Зверніться, будь ласка, у сервісний центр. З більш детальною інформацією про гарантійне обслуговування Ви можете ознайомитися перейшовши за посиланням .

• Олена
    • Колір: Зелений

Дуже любимо цей телефончик, вде вивчили віршики про всі літери. Звучання якісне, дитина з 2.5 років все розуміє. Але прослужив нам недовго, менше року,потім перестав вмикатися. Купили ще один такий де,бо то була одна з наших улюблених іграшок.

Переваги:
    Багато віршиків, гарне якісне звучання українською мовою
    Недоліки:
    Не прослужив і року
  • Ігор
    • Колір: Зелений

Багато віршів, дві пісні, назви букв. Дитині швидко набрид.

Переваги:
    Дешевий, зручний
    Недоліки:
    Погана фіксація батарейок - кришка відходить
  • Наталія
    • Колір: Зелений

Приємно здивована! букви, класні віршики, пісні! Працює на трьох батарейках «мізинчик», в комплекті не йдуть, потрібно купувати окремо.
    Регулюється звук. Сам відключається, коли перестаєш натискати кнопки, що економить батарейки

Переваги:
    Вартість, функції
  • Николай Прохоренко
    • Колір: Червоний

То что нужно для развития ребенку, абсолютно стоит своих денег

Переваги:
    Полезная игрушка
    Недоліки:
    Не выявил
  • Елена Колесник
    • Колір: Зелений

Супер телефончик. Отличные песенки и стишки. Приятный голос. Регулятор громкости. Не убиваемый. Рекомендую

Переваги:
    Регулятор звука
  • Гончар Екатерина
    • Колір: Зелений

За свою цену хороший детский телефон

Переваги:
    Для ребёнка интересен
  • Ірина Мазіпчук
    • Колір: Червоний

Дитині 1 рік, іграшка сподобалася, постійно натискає кнопочки. Як на мене, самі кнопки задрібні, хотілося б більші, бо дитина не завжди попадає. Але, можливо, для старших діток підійде. Плюс мені, як мамі, не сподобався брак з наклейками на кнопках. Там є дві літери К. Звук хороший, не голосний і не тихий. Іграшка яскрава, без запахів. Дуже легкий.

Переваги:
    Колір, легкий, ціна.
    Недоліки:
    Дрібні кнопки, дві літери К в алфавіті.
  • Тарас Кухар
    • Колір: Червоний

Придбав таку іграшку, через день другий ряд літер почав працювати як перший. В магазині сказали що на нього гарантії немає. Хоча на сайті пише гарантія 14 днів. Купив ще один, він перестав працювати через 3 дні. Не падав, не піддавася впливу вологи.

Переваги:
    Гарні віршики, звуки і пісеньки, достатньо гучний, можна змінювати гучність
    Недоліки:
    Є 2 кнопки з літерою "К", але немає літери "И". Неякісний.
  • Оксана Дмитренко
    • Колір: Блакитний

Ребенку нравится и это главное

Переваги:
    Ребенку нравится
    Недоліки:
    Не обнаружилп
  • Андрій
    • Колір: Червоний

Тихий, с некачественного пластика.

Переваги:
    Много песен
    Недоліки:
    Надо постоянно включать
  • Анна Голубова
    • Колір: Червоний

Динамик очень рипит , регулировка звука не работает , сам по себе тихий ( по сравнению с другими )

Переваги:
    Ребенку нравиться несмотря на недостатки
    Недоліки:
    Ещё приходит без батареек сразу не проверишь
  • Оксана Дмитренко

Детям понравилось

Переваги:
    Много звуков. Звук не скрипит.
  • Темченко Ірина
    • Колір: Зелений

Цікава забавка, дитина 2 рочки з рук не випускає, навіть спить з ним.. Все співає, говорить гарною українською мовою. Нам найбільше подобається пісенька про тварин і буква В ( там смішно завиває вовк).

Переваги:
    Ціна, правильна укроїномовність
    Недоліки:
    Незамітила
  • Марина Сочивец
    • Колір: Зелений

Все работает, но для девочки 2,5 года скучный))) расстроилась что не мамин мобильный с мультиками

Переваги:
    Хорошие стишки, громко, все рабочее
    Недоліки:
    Только две песенки
  • Алла Бугира
    • Колір: Червоний

Гарна іграшка, регулюється гучність, розповідає віршики, співає пісню, називає слова на задану букву. Якщо ваша дитина ще не знає, що таке мамин чи папин сенсорний телефон, то підміни не замітить.

Переваги:
    Регулюється гучність звучання.
  • Анастасия Тупотина
    • Колір: Зелений

За такую цену хороший телефон, приятная озвучка, достаточно громкий

Переваги:
    Озвучка, цена
    Недоліки:
    Две буквы "К"
  • Олена Власенко
    • Колір: Червоний

Іграшкою задоволені, проговорюється чітко та вірно. Проста у використанні, ціна шикарна, дитина в захваті

• Андрій Фадейчук
    • Колір: Червоний

купляйте і не думайте, дитині сподобається. доволі міцне, падало вже 100500 раз... якість звуку нормуль.

• Татьяна
    • Колір: Зелений

Поработал пару дней и не включается(

• ТатьЯна

Дополняю отзыв. Как оказалось, ребенок бросил и батарейки отошли , поэтому перестал работать. При падении отвалился кусок пластика, работает. 4 месяца уже.