Присадка Liqui Moly Visco-Stabil для підвищення в'язкості моторного масла 300 мл (1996)

7 відгуків

Код:  2674942

Опис Присадка Liqui Moly Visco-Stabil для підвищення в'язкості моторного масла 300 мл (1996)

Відновлює й стабілізує високотемпературну в'язкість моторної оливи. Стабілізує тиск. Забезпечує захист вузлів двигуна за високих навантажень. Запобігає падінню в'язкості моторної оливи в разі частих пусках холодного двигуна. Знижує витрату оливи на чад завдяки поліпшенню його ущільнювальних властивостей.

Особливо рекомендується для старих автомобілів. Знижує шуми під час роботи гідрокомпенсаторів і збільшує компресію. Не погіршує пускові властивості холодної оливи. Рекомендується для використання в середині міжсервісного пробігу та за збільшених інтервалів заміни оливи.

Присадка ґрунтується на полімерних хімічних речовинах, що підвищують індекс в'язкості. Вона набагато покращує в'язкісно-температурний діапазон застосування оливи, але водночас присадка не має властивості депресора, тобто не впливає на низькотемпературні властивості оливи.

 • Повністю сумісна із сучасними синтетичними та мінеральними моторними оливами для бензинових і дизельних двигунів.
 • Технологія присадок, що підвищують індекс в'язкості моторної оливи, повністю відповідає вимогам, що висуваються до сучасних універсальних моторних олив.
 • Стабілізує в'язкість моторної оливи залежно від умов експлуатації, що особливо важливо за частих змін навантажень зсуву між поршнем і циліндром.
 • У разі збереженні класу в'язкості моторної оливи, присадка забезпечує кращі змащувальні властивості, знижуючи в такий спосіб спрацювання й покращуючи ущільнення ЦПГ

Стабілізатор в'язкості Visco-Stabil відновлює в'язкі характеристики оливи, що призводить до зниження його чаду та витрати. Засіб є доступним рішенням і альтернативою серйозного ремонту системи.

Як застосовувати
Повністю сумісний із синтетичними та мінеральними оливами для бензинових і дизельних двигунів. Додати 300 мл присадки на максимум 5 л моторної оливи в будь-який момент, у разі потреби.

Характеристики Присадка Liqui Moly Visco-Stabil для підвищення в'язкості моторного масла 300 мл (1996)

Консистенція
Місткість (вага)
Гарантія
 • 14 днів
Країна-виробник товару
 • Німеччина
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 7

 • Павло Давиденко
  • Продавець: Rozetka

  Двигун помітно працює тихше. Влітку коли двигун сильно гріється те що треба, особливо якщо авто вже виповнилось багато років, але ви слідкуєте за двигуном. Якщо двигуну кінець(стучить, цокотить і інше), то ніяка присадка не допоможе.

  Переваги:
  Здійснює свою функція на авто з пробігом.
  Недоліки:
  Нема
  • Присадка Liqui Moly Visco-Stabil для підвищення в'язкості моторного масла 300 мл (1996)
 • Андрей
  • Продавець: Rozetka

  Взял чтоб меньше давило масло из под крышки клапанов, не знаю чего я ожидал, может там какие то процессы и происходят, но из того что я заметил это то, что движок тише работает на высоких оборотах и при холодном пуске.
  Также меньше стало сочиться масло из под клапанной крышки, но недостаточно, все таки придется ехать в очередной раз менять прокладку.

  Переваги:
  не знаю
  Недоліки:
  не знаю
 • Саша
  • Продавець: Rozetka

  Не ведитесь, надо брать что о дороже, єто так.. лишь бі біло

  Переваги:
  Нету
  Недоліки:
  Толку от него 0
Дивитися всі відгуки →

Відео розпакування від покупця Присадка Liqui Moly Visco-Stabil для підвищення в'язкості моторного масла 300 мл (1996)