• Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516) - зображення 1
 • Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516) - зображення 2
 • Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516) - зображення 3
 • Усе омріяне у кредит
Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516) - зображення 1

Опис Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516)

Тільки ви. Тільки гра. Нічого зайвого
Клавіатура G413 була задумана, розроблена та сконструйована дуже скрупульозно та з великою увагою до деталей. Результатом зусиль фахівців стала модель, у якій є саме те, що потрібно користувачеві. Тонкий корпус із загостреними контурами виготовлений із легкого високоміцного алюмінієвого сплаву 5052. На нижній панелі пристрою є зручні напрямні канали для кабелів миші та гарнітури. Там розміщуються також ніжки регульованої висоти. Вони обладнані гумовими накладками та дають нагоду кожному користувачеві підібрати зручний кут нахилу клавіатури.

Перемикачі Romer-G з тактильним відгуком
Механічні перемикачі Romer-G з тактильним відгуком вирізняються невеликою відстанню до точки спрацьовування (1.5 мм) і завдяки цьому реагують на натискання на 25% швидше звичайних механічних перемикачів. Перемикачі Romer-G працюють гранично тихо, точно та швидко, забезпечуючи добре відчутний тактильний відгук у разі спрацьовування.

Точно спрямована підсвітка для клавіш
Перемикачі Romer-G сконструйовані так, щоб світло точно та рівномірно потрапляло на кожну клавішу. Завдяки цьому світло не розсіюється й клавіші легко розрізнити, особливо під час нічних ігрових баталій (найкращий варіант). Ось чому G413 з вогненно-червоною підсвіткою має такий стильний та вишуканий вигляд.

Алюмінієвий сплав авіаційного класу
Каркасом для клавіатури слугує матова верхня частина корпусу з алюмінієво-магнієвого сплаву 5052. Нам вдалося створити повнофункціональну модель з елегантною й водночас лаконічною конструкцією. Оскільки пріоритетами у розробленні G413 були високотехнологічний дизайн і продуктивність, вона виготовляється з найякісніших матеріалів.

Перехідний USB-порт
Спеціальний додатковий USB-кабель дає нагоду під'єднувати пристрої через перехідний USB-порт до вхідного гнізда клавіатури. Водночас забезпечується 100% пропускна здатність і висока швидкість передання даних. USB-порт клавіатури G413 можна використовувати так само, як і будь-який інший.

Зручне розміщення елементів керування мультимедіа
Тепер параметрами відтворення звуку можна керувати без відриву від гри. Крім основних функцій функціональних клавіш клавіатури G413 присвоєні також мультимедійні, тому з ними можна миттєво запускати та зупиняти відтворення, а також повністю вимикати звук. Для переходу до наступної пісні або зміни гучності досить усього одного натискання кнопки. У застосунку Logitech Gaming Software (LGS) доступна функція перемикання розкладки функціональних клавіш, що дає нагоду налаштувати їх так, щоб вони за умовчанням керували відтворенням мультимедіа.

Ковпачки клавіш для гри
Клавіатура G413 постачається з 12 додатковими гранованими ковпачками. Це дає нагоду замінювати ковпачки на часто використовуваних клавішах, щоб краще пристосувати їх до особливостей ваших улюблених ігор. Замінюється швидко та легко спеціальним затискачем, який входить до комплекту постачання.

Характеристики Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516)

Тип клавіатури
Країна-виробник
Інтерфейс
Під'єднання
Довжина кабелю, м
Особливості
Підсвічування клавіш
Колір
Розкладка
Сумісність з ОС
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 16

 • Ярослав Ели
  • Продавець: Rozetka

  Качество Logitech разочаровало

  Переваги:
  Внешний вид
  Недоліки:
  Через год использования - двойные нажатия и несрабатывания.
 • Роман Тимофєєв
  • Продавець: Rozetka

  клавиатура откровенно плохая, недостатков ощутимо больше чем достоинств, ценой это не оправдывается
  жалею о покупке

  Переваги:
  есть подсветка клавиш, удобно в темноте
  Недоліки:
  очень легко пачкается, плохое качество клавиш, двойные нажатия менее чем через год использования, неприятный ход
 • Антон Ночовний
  • Продавець: Rozetka

  В цілому клавою задоволений. До цього були дешева мембранна і пласка з клавішами типу "ножиці". Вони і поряд не валялися. Користуватись одне задоволення. Приємний хід клавіш. Здається колись, років зо 20 тому у мене вже була механічна клавіатура від Logitech, якась зеленого кольору з додатковою підставкою фіолетового кольору. Ностальгія :)
  Не сподобалися букви на клавішах. Вони розташовані близько одна до одної і візуально дуже схожі. Дуже важко орієнтуватися, якщо не вмієш набирати наосліп.
  Ще клавіатура доволі гучна. Можливо самі клавіші і не дуже цокають, але металевий дзвін розноситься по металевій пластині і додає гучності. То якщо шукаєте щось тихе, то зверніть увагу на пластикові моделі.

  Переваги:
  Якість, мультимедійні клавіші.
  Недоліки:
  Букви на клавішах, ціна, металеве "дзинькання".
Дивитися всі відгуки →

Разом з цим товаром купують

Відео розпакування від покупця Клавіатура дротова Logitech G413 Silver Mechanical Gaming USB White (920-008516)

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення. Останню версію ПО, якщо це передбачено, можна завантажити на офіційному сайті виробника.