Відгуки покупців про Спортивний костюм Love&Live LLC00027 M Хакі (LL2000000164342) 3

• Shmigser
    • Розмір: 2XL
    • Загальне враження

На 190 см 122 кг XXL підійшов досить добре. Боявся, що худі буде замале, але ні. Тканина на дотик приємна, якість пошиття непогана. Якщо це дійсно вітчизняний виробник - респект та уважуха, бо останнім часом вітчизняні виробники беруть на озброєння китайські чи в'єтнамські викрійки, і навіть наші 3XL зазвичай на мене замалі.

Переваги:
    Натуральна бавовна, приємний до тіла, розмір підійшов
    Недоліки:
    Поки не виявив, але ціна особисто для мене прийнятна, проте здається завищеною відсотків на 25-30
    • Відповідність розмірній сітці

Точно

• Shmigser

Забув подякувати Розетці за своєчасну доставку та якісене обслуговування:)

• Назарій Мануляк
    • Розмір: 2XL

Хороший спортивний костюм. Виглядає дуже стильно. Матеріал приємний на дотик. Рекомендую

Переваги:
    Якість, комфорт, пошиття
    Недоліки:
    Не знайшов
  • Тарас Володимирович
    • Розмір: M
    • Загальне враження

Купил себе этот спортивный костюм Love&Live LLC00027 M Хаки. Покупкой очень рад остался! Спортивный костюм качественный и комфортный при ношении, смотрится стильно и красиво, имеет приятный на ощупь материал. Отлично переносит стирки, долговечный и удобный в использовании, стоит потраченных денег. Понравился спортивный костюм, рекомендую к покупке!

Переваги:
    Качественный и комфортный при ношении, смотрится стильно и красиво, имеет приятный на ощупь материал, отлично переносит стирки, долговечный и удобный в использовании, стоит потраченных денег.
    • Відповідність розмірній сітці

Точно