Головні пристрої

Основні категорії головних пристроїв:

  • прості автомагнітоли з функцією підтримки USB, MP3 (можлива взаємодія з диском або флеш-носієм)
  • мультимедійні центри, обладнані екраном, функцією DVD і системою навігації

Поділ автомагнітол за ціновим критерієм:

Найдоступніші (дешеві) головні пристрої: це автомагнітоли примітивного дизайну, без функції підсвічування, з поганою якістю звуку, перешкодами під час приймання радіосигналу, що вимагають постійного ремонту. Вони дешеві, недовговічні, нефункційні, непривабливі.

Бюджетні головні пристрої: це автомагнітоли, обладнані підсвічуванням, функцією MP3, без USB виходу (або з USB-портом, але без функціоналу CD), мають кілька видів дизайну. Вони складніше влаштовані, ніж перший варіант, але також ненадійні і вимагають частого ремонту.

Головні пристрої середньої цінової категорії: це надійні і зручні магнітоли з USB-портом і можливістю використання компакт-дисків. Можна вибирати варіант розташування USB-порту залежно від поставлених завдань. Це надійні актуальні моделі, розширеного функціоналу й цікавого дизайну.

Головні пристрої високого рівня якості звучання: це моделі, обладнані Bluetooth, що мають функцію регулювання підсвічування, що мають три пари лінійних виходів, що дають змогу управляти гучністю сабвуфера. Головне в них - відмінну якість звуку, піддається регулюванню.

Головні пристрої класу HI-FI: це автомагнітоли з вбудованим процесором звуку, ефективним еквалайзером, функціями канального підсилення, тимчасової корекції й можливістю зрізу частот. Це топові магнітоли найвищої якості й ультрасучасного дизайну.

Головні пристрої 2DIN розміру: це магнітоли з високою якістю звучання і практичною зручності в управлінні.

Головні пристрої 2DIN розміру з навігацією й екраном РК. Головна відмінність цих моделей - обладнання автомагнітоли сучасною системою навігації, хорошою деталізацією й широкою зоною покриття. Магнітоли цього сегмента відрізняються якістю зображення, звуковим діапазоном, варіантами мовного меню.

Головні пристрої розміру 1DIN з РК-екраном: це моделі з DVD програвачем і 7-ми дюймовим сенсорним екраном. Вони мають хороший звук, якісне зображення і високу ціну.


Показати ще 60 товарів