Серед усіх типів очисної косметики особливо популярним є рідке мило, яке є гідною альтернативою брускового мила. Сфера його застосування воістину безмежна. Упаковки з дозатором і спеціалізованим вмістом можна побачити буквально всюди — від сучасної ванної кімнати у квартирах і будинках до громадських місць. З'явившись у 80-і роки 20 століття, коли почалося виробництво у промислових масштабах, засіб впевнено витісняє з ринку традиційне мило у брусках. Йому швидко вдалося зайняти свою власну нішу, міцно увійти у побут і стати мегапопулярним буквально за кілька десятків років. Згідно з відгуками, цьому посприяла низка незаперечних переваг, порівнюючи з класичним твердим побратимом.

Особливості та переваги рідкого мила

Поширені три форми випуску рідкого мила:

  • флакон з дозатором,
  • дой-пак,
  • каністра.

Щодо дой-паків і каністр різного об'єму (літрових або, наприклад, п'ятилітрових), вони призначені для наповнення вже наявної ємності з дозатором. Саме тієї, яка зумовила головні плюси. Завдяки такому конструкційному рішенню забезпечена легкість і простота використання, економна витрата та гігієнічність. Вміст зручно, дозовано подається у руку, не накопичує бактерії.

Під час вибору рідкого мила не потрібні мильниці — це ще одна величезна перевага. Відповідно, вони не займають дорогоцінне місце на раковині або ванній поличці й не вимагають регулярного очищення. Також серед сильних сторін — збереження естетичного зовнішнього вигляду і властивостей. Шматкові різновиди можуть вислизати з рук, з плином часу тріскатися й деформуватися, висихати або, навпаки, розм'якшуватися під дією води.

Охочих купити рідке мило приваблюють не тільки переваги, а й низка можливостей. Фахівці прогресивних косметичних компаній розробляють багаті формули, створюючи багатофункціональні продукти. Такі, які поряд з очищенням забезпечують додатковий догляд, наприклад, дуже популярним є крем-мило, яке має зволожувальні компоненти у складі.

Для цього ретельно підбираються компоненти — зволожувальні, живильні, антибактеріальні та інші, які піклуються про стан шкіри і волосся. Як результат, засоби можуть вже на етапі очищення мати цілющий вплив, виконуючи будь-які важливі функції. Наприклад, якщо йдеться про зволоження, інтенсивно насичують клітини цілющою вологою й перешкоджають її втраті, з чим чудово справляються гліцеринові різновиди.

Основні різновиди рідкого мила

  • Господарське — використовується у гігієнічних цілях, для миття посуду, як пральний порошок, ефективно справляючись з сильними забрудненнями.
  • Косметичне — характеризується максимально оптимізованим рівнем рН і дбайливим впливом, тому рекомендується для щоденного застосування.
  • Дитяче рідке мило — містить натуральні й органічні компоненти, гранично дбайливо ставиться до ніжної шкіри дитини, не пересушує, не подразнює, не викликає алергічних реакцій.

До окремих різновидів належить дігтярне рідке мило, яке допомагає позбутися багатьох поширених проблем. З його допомогою можна забути про прищі, жирний блиск, вугрове висипання та навіть лупу. Засіб має цілющі властивості, завдяки яким набагато покращує стан шкіри і волосся, маючи різнобічну дію.

Де купити рідке мило вигідно та із задоволенням

ROZETKA завжди до ваших послуг! Популярні товари відомих торгових марок запропоновані у нашому каталозі. Продукція оригінальна, всі виробники — перевірені та надійні. Можна вибрати й купити очисну косметику високої якості від таких брендів, як Safeguard, Palmolive, Dove, Olis, Fresh Juice і багатьох інших. Вона реалізується за демократичними цінами, які роблять покупку вигідною, своєчасно доставляється по всій Україні популярними службами. Звикли до безпроблемного та вдалого онлайн-шопінгу? Віртуальні двері нашого інтернет-магазину відкриті для вас 24 години на добу!

Обрано 2458 товарів

Показати ще 60 товарів