Відгуки покупців про Міцелярна вода Mixa Anti-imperfection для комбінованої або жирної чутливої ​​шкіри 400 мл (3600550932805)

12 відгуків Код:  19133954
  • Олена Парасюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Ця міцелярна вода, фантастична.
    Чудовий засіб для зняття макіяжу.
    Виконує свою функцію на всі 100%. Має приємний, ледь відчутний аромат, а також великий об'єм, а отже вистачить на довго. А на Rozetka найвигідніша ціна. Тому повертаюся до цієї покупки знов і знов.

Переваги:
    Об'єм, ціна, якість.
    Недоліки:
    Їх просто немає ;)

Олена, вітаємо. Щиро вдячні Вам за відгук, що повертаєтесь до нас за покупками. Ми цінуємо Ваші враження після використання продукту. Нехай міцелярна вода Mixa Anti-imperfection для комбінованої або жирної чутливої шкіри доставляє Вам тільки позитивні емоції. Бажаємо Вам всього найкращого!

• Понне Альона
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Дуже поганий продукт !!!!!
    замовила його бо вже купувала в мені дуже сподобалась ця мінцелярка, мʼяка, гарно змиває!
    Ця ж дивна якась, для того щоб туш змити тру очі аж до почервоніння !!!
    Вперше таке з покупками на розеткі!

Доброго дня, Альона! дякуємо за зворотний зв'язок. Нам прикро, що міцелярна вода Вас розчарувала. В Міцелярній воді Mixa Anti-imperfection формулу не оновлювали. Можливо Ви змінили туш на більш стійку, тому вона не діє.
      Якщо у Вас є якісь сумніви щодо якості товару чи питання по продукту, будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом консультування споживачів електронною поштою: porada @loreal.com. В листі напишіть причину звернення і прикріпіть фото продукту. З Вами обов'язково зв'яжуться. Дякуємо. Гарного чудового дня!

• Катерина Єрмаченко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Глаза не печуть, ретельно змиває макіяж, не викликало подразнення, супер, буду брати ще

Доброго дня, Катерино! Дякуємо за Ваш відгук. Ми раді, що мицелярна вода Вам підійшла. Зверніть увагу на засоби догляду за шкірою обличчя, кремову групу бренду Міха для зволоження та захисту шкіри, як для дня так і для ночі.

• Ирина Магаляс
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Має приємний аромат. Шкіра після засобу не липне.

• Проць Катерина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хороша міцелярна вода, гарно змиває макіяж, приємний запах.

• Екатерина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мицелярка отличная. Смывает все с лёгкостью но при этом очень приятная к коже.

Переваги:
    Хороший продукт
    Недоліки:
    Не обнаружила
  • Андрей Маленик

Жене понравилось

• Оксана Підкович

Гарно знімає макіяж.

• Ирина

Толковая

Переваги:
    Кожа чистая, не стягивает, увлажняет, можно не смывать
  • Наталья
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Очень нравится косметика марки Mixa. Так же пользуюсь молочком, кремом для рук и кремом для обезвоженной кожи. Спасибо Розетке за бесплатную доставку)

Переваги:
    Мягкое очищение. Остаётся ощущение, что кожа увлажнена кремом.
  • Алина Тищенко
    Продавець: Rozetka

Идеально очищает, одна из немногих мицеллярок, который подошли для моей жирной кожи. Быстро и эффективно удаляет макияж и загрязнения, не сушит кожу. А главное - помогает избавиться от надоедливого жирного блеска.

Переваги:
    Отлично снимает макияж, чуть снимает воспаления на коже
    Недоліки:
    Требует смывания теплой водой
  • Мария
    Продавець: Rozetka

Из Mixa пробовала две мицеллярки - эту и для нормальной кожи. Изначально взяла именно эту, и сейчас, спустя два флакона, могу точно сказать, что она ОБАЛДЕННАЯ.
    Во-первых, это не первый и даже не десятый мой продукт такого типа, поэтому точно могу сказать, что данная мицеллярка качеством превышает свою стоимость.
    Во-вторых, она прекрасно очищает лицо и снимает любой макияж полностью (кроме супер стойкой туши, но этого и не ожидалось).
    В-третьих, она успокаивает и действительно при регулярном применении уменьшает проявление кожных "сюрпризов" и расширенность пор, то есть, со временем вы заметите, что кожа становится чище и лучше (если проблема имелась).
    Из минусов - после применения кожа очень липкая, но так как мицеллярку все равно положено смывать - это относительная проблема. Просто именно эту смывать надо немного дольше, чем остальные - есть в ней что-то, что удерживает пленочку на лице. К слову, поэтому и решила попробовать аналогичную из линейки для нормальной кожи - липкости и запаха там вообще нет, но именно благотворного эффекта на проблемные участки тоже нет, из-за чего вернулась к версии для комби-кожи.
    Так что если у вас бывают проблемы с порами, воспалениями, я у вас капризная комби-кожа и вы просто ищете мицеллярку, способную полностью (или почти полностью) снять макияж - скорее всего, этой вы останетесь довольны полностью.

Переваги:
    Идеально очищает, не вызывает раздражения, устраняет "сюрпризы" кожи
    Недоліки:
    Есть липкость, которую сложновато смыть