З 2007 року компанія Apple завойовує серця покупців виготовленням смартфонів, які вирізняються бездоганною якістю, дизайном і впровадженням новітніх технологій. 

Чому IPhone такий популярний?

Це запитання ставлять покупці, які не розуміють, чому такий дорогий ґаджет щорічно купується у великих обсягах, адже на перший погляд, технічні характеристики айфонів відстають від смартфонів на андроїді. 

Переваги «яблучної техніки" очевидні всім його прихильникам:

 • Безпека. Для входу в систему IOS користувач вводить Apple ID і пароль до нього. Без цих даних ніхто не проникне в пристрій. До того ж ОС IOS захищеніша від вірусних атак, ніж Google, завдяки суворому цензуруванню App Store. 
 • Оптимізація операційної системи. Компанія приділяє багато часу та сил на оптимізацію програм, компонентів і регулярно оновлює IOS. Якщо порівнювати айфон із ґаджетами інших виробників, то «яблуко» в рази випереджає їх за продуктивністю, функціональністю та надійністю.
 • Якісні та надійні програми в App Store. Виробник вивантажує тільки перевірені програми та ігри, на відміну від Play Market, у якому хоч і більше програм, але не всі вони захищені від вірусів, через які телефони починають зависати та знижується продуктивність роботи.
 • Екосистема. У хмарному сховищі ICloud зберігається інформація з усіх пристроїв Епл — IPad, Macbook, IPhone, які під’єднані до одного облікового запису. Між собою вони синхронізуються й користувач може почати роботу на одному пристрої, а продовжити на іншому. Не кажучи вже про те, що інформація є в безпеці й навіть у разі втрати будь-якого ґаджета, ви зможете заблокувати доступ до даних.
 • "Сімейний доступ". Опція, яка допомагає заощадити на покупках в ITunes, App Store під час об'єднання кількох смартфонів Епл. Під час об'єднання, наприклад, 5 апаратів, людина платить за одну покупку, яка буде наявна на всіх телефонах.
 • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Більшість успішних людей, бізнесменів купують айфони не тому що вони модні, а тому що вони зручні й допомагають заощадити час. 
 • Підтримка старих моделей. ОС IOS 8 доступна на 4s айфонах 2011 року. Виробник підтримує старі модифікації впродовж 2, а то й більше років.

Як вибрати смартфон Apple?

Якщо ваша мрія й мета — купити айфон, здійснити її вам допоможе інтернет-магазин ROZETKA. У каталозі магазину ви зможете придбати смартфон Apple за прийнятною ціною, також у магазині представлені не тільки нові ґаджети, а також вживані та відновлені айфони. 

Треба зазначити, що старі та відновлені апарати обходяться в інтернет-магазині в рази дешевше. 

У каталозі інтернет-магазину ROZETKA представлені такі моделі смартфонів Епл:

 • IPhone 4s. Модель на IOS 5, яка підтримує 8 оновлення й розмову з Siri. У ньому передбачене сховище ICloud. У цей момент це стара модель, яка хоч і працює продуктивно, але істотно відстає від нових апаратів.
 • 5 і 5s. У п’ятих айфонах передбачена фронтальна камера, а у 5s Touch ID. Камера на 8 мегапікселів, дає змогу робити якісні знімки в денний і нічний час доби. Її доповнили кришкою з кришталю й опцією панорамного знімання. Обладнані операційною системою IOS 7 і підтримують IOS 10. У цих смартфонах є такий функціонал — Airdrop, центр керування повідомленнями, браузер Safari та радіо ITunes. Дисплей у пристроях 4-дюймовий.
 • 6, 6s, 6 plus. Ці апарати підтримують опцію Apple Pay — оплату за допомогою телефона, програму "Здоров'я", клавіатуру QuickType. Дисплей у 6 айфоні 4.7 дюйма, 6s і 6 plus обладнані екраном на 5 і 5.5 дюйма. Камера в пристроях обладнана режимом "Live Photo" — створює рухомі фотографії, як у фільмі Гаррі Поттер. Не менш цікаве нововведення — програма Force Touch. Користувач вибирає самостійно чутливість дисплея під час натискання, у такий спосіб екран смартфона ідеально реагував на натискання одного користувача. 
 • 7 і 7 plus. Істотні зміни витримали ці смартфони, оскільки втратили роз'єм для дротових навушників. Таке рішення викликало в покупців неоднозначну реакцію, але виробник сподівався на те, що покупці почнуть купувати бездротові навушники. Дротові навушники під’єднуються до модифікацій за допомогою спеціального перехідника, який входить до комплекту. Також змінилася кнопка "додому", вона сенсорна зі зворотним тактильним зв'язком, що дає змогу уникнути помилок у разі випадкового ввімкнення. На задній панелі прибрані антенні смуги. В останньому додана подвійна камера та чотириядерний процесор.
 • 8, 8 plus і IPhone X. 8 і 8 plus відрізнялися від попередників скляною задньою кришкою й програмою True Tone, яка адаптувала яскравість дисплея під довкілля. Процесор у ґаджетах 6-ядерний і додане бездротове заряджання, яке працює завдяки скляному корпусу. Айфон 10 або X — великий ривок вперед, оскільки він кардинально відрізняється від попередніх. Виробник прибрав у ньому кнопку "додому" й додав Face ID — розпізнавання користувача за обличчям. Для аутентифікації особистості в темряві застосовується технологія з інфрачервоними променями. Для відкриття головного інтерфейсу потрібно провести по нижній частині екрана, для відкриття повідомлень вбудована спеціальна кнопка, щоб поговорити з Siri потрібно натиснути бічну клавішу. Камера на 12 мегапікселів із двома об'єктивами дає змогу за допомогою телефона робити професійні знімки.  
 • XS, XS Max, Xr. Найновіші в цей момент смартфони. Обладнані дисплеями на 5.8 і 6.1 дюйма, як і попередній 10 — безрамкові й вирізняються чудовим зовнішнім виглядом. Процесор використовує технологію Neural Engine, що є мрією ігромана, оскільки такий процесор підтримує навіть найвибагливіші ігри. Камера ґаджетів обладнана режимами розмиття фону, розпізнавання облич і коригування кольору обличчя. Під час портретного знімання настроюється експозиція й змінюється глибина різкості. 
 • У 2020 році були представлені классичний Iphone 12, Iphone 12 mini з меншою діагоналлю екрану Iphone 12 Pro з трьома камерами, а також об'єднавший в собі всі переваги нової серії – Iphone 12 Pro MAX.

Щоб краще зрозуміти всі можливості телефонів, в індивідуальній картці товару інтернет-магазину ROZETKA розміщені відеоогляди, відгуки покупців і докладний опис технічних характеристик. Смартфони Apple однозначно можна назвати непотоплюваними лідерами ґаджетів на ринку. З кожним роком виробник обладнує девайси новими технологіями, можливостями та доповненнями.

Обрано 23 товари