Смартфони Samsung Galaxy серії A орієнтовані на людей стильних і сучасних. Такі гаджети відносяться до преміум-класу і втілюють найкращі дизайнерські і технічні рішення. Пристрої пропонують найвищий рівень комфорту при користуванні, починаючи від перегляду відео та зображень і закінчуючи роботою зі складною графікою та іграми. Дизайн кожної моделі мобільних телефонів серії А Самсунг розроблений з урахуванням вимог естетики і ергономіки, що всебічно демонструє оточенню елітність покупки і витонченість смаку його власника.

Технічні особливості телефонів Самсунг серії A

Насамперед Galaxy вирізняється наявністю захисного скла Gorilla Glass. Крім того, вони комплектуються потужними багатоядерними процесорами, зазвичай на чотири і вісім ядер. При такому технічному оснащенні робота навіть найоб'ємніших програм буде даватися гаджету максимально легко. Режим мультизадачності тут реалізований якнайбільш якісно, що дозволяє пристрою утримувати активними відразу кілька різнотипних програм, не перевантажуючи пам'ять пристрою. Ціна в Києві на телефон Samsung Galaxy A не сильно відрізняється від регіонів, і залишається, в цілому, на рівні своєї серії. Дві камери з відмінно вивіреною фокусною відстанню, часом спрацьовування і високою роздільною здатністю дозволяють отримувати якісні фотознімки при будь-якому освітленні. На додачу до більшості стандартних функцій, тут реалізована функція розпізнавання власника за відбитком його пальців.

Основні переваги мобільних телефонів Samsung серії A

Якщо Ви все ще вагаєтеся, приймаючи рішення, чи варто купити смартфон Самсунг в Києві, то, напевно, перелік позитивних моментів допоможе Вам зробити правильний вибір:

  •     Ви купуєте великий екран з чудовою матрицею і високою роздільною здатністю, вбраний в тонку рамку.
  •     Ємний акумулятор дозволить користувачеві насолоджуватися музикою та іграми довше, ніж власникам його «братів».
  •     Чудовий дизайн поєднує в собі насолоду для очей, міцність корпусу і прекрасну функціональність пристрою.
  •     Ціна на мобільний телефон Самсунг Галаксі A досить розумна для своєї цінової ніші.
  •     Виробник і розробник програмного забезпечення подбав про високий рівень безпеки пристроїв, додавши функцію сканування відбитків. Ваші дані захищені ще надійніше, ніж у будь-якому іншому гаджеті.
  •     Вирішивши купити Samsung Galaxy A, Ви отримаєте чіткі та яскраві знімки, які здатні створити кожна із вбудованих камер.
  •     Потужний процесор в поєднанні з достатньою пам'яттю реалізують плавне і зручне управління гаджетом. Користувач зможе насолоджуватися всіма функціями без дражливих пригальмовувань і зависань, властивих бюджетнішим моделям.
  •     Нарешті, доставка смартфонів здійснюється співробітниками нашого інтернет-магазину максимально оперативно і якісно. Звернувшись до нас, Ви отримаєте додатковий сервіс і приємне обслуговування.

Підсумки

Заради правди варто відзначити, що ціни на мобільні телефони в Україні не низькі. Пристрої високої якості, а тим більше преміальної – вимагають особливо ретельної роботи виробника. Він використовує найкраще комплектовання та композитні матеріали, новітні технології автоматичного складання, наймає на роботу професійних розробників. Усе це створює високу продуктивність і швидкодію, створюючи зручність користування. В остаточному підсумку ціна на мобільний телефон Самсунг Галаксі A формується на основі всіх цих факторів і цілком відповідає якості вкладеної праці. Купуючи цю модель, Ви можете бути впевнені, що робите чудову покупку.

Samsung Galaxy A

Обрано 182 товари

Показати ще