Загальна характеристика пристроїв

Сучасні швидкі смартфони іноді здатні обігнати за продуктивністю деякі ноутбуки й навіть повноцінні персональні комп'ютери. Порівнювати їх безпосередньо, безумовно, буде дуже некоректним, однак, з огляду на все багатство можливостей, що надається новітніми гаджетами, можна чітко простежити, якими темпами розвиваються технології в останні роки.

Визначити найшвидший смартфон на ринку неможливо, але вибрати флагманську модель можна в кожній лінійці від будь-якого виробника. Природно, що він буде укомплектований потужним багатоядерним процесором, солідним об'ємом внутрішнього сховища і великою оперативною пам'яттю. Крім того, в аксесуарах подібного штибу завжди наявна хороша камера, великий екран і величезна маса додаткових можливостей. У зв'язку з усім цим, купити швидкий смартфон у Києві занадто дешево не вийде. Усі виробники вклали багато праці у свій товар, зробивши його якісним і надійним, а тепер вони хочуть, щоб він дійсно приносив дохід. Цілком справедливий підхід для обох учасників процесу купівлі-продажу.

Технічні особливості серії

Смартфони оснащені екраном діагоналлю не менше п'яти дюймів з високою роздільною здатністю. Найчастіше у флагманських моделях ідеться про роздільну здатність Full HD. Це дозволяє збільшити видиму зону пристрою, чудово підходить для перегляду фільмів і різних мультимедійних розваг.

Не будемо забувати й про те, що це завжди телефони з потужним процесором. Будучи «серцем» кожного такого девайсу, процесор зазвичай має чотири, вісім або десять ядер. Їхня точна кількість залежить від конкретної моделі і виробника. Згідно з архітектурою, пари ядер працюють з однією тактовою частотою, а решта – з іншою. Таким чином забезпечується стабільність роботи девайсу навіть при дуже різнорідних завданнях. Не станемо лукаво говорити, що при таких комплектуючих ціна швидких за продуктивністю смартфонів може бути гранично низькою – це неправда. Однак є чимало моделей із середнього цінового сегмента, які майже нічим не поступаються своїм більш розрекламованим аналогам. Для того, щоб придбати саме їх, необхідно постійно вивчати ринок мобільної техніки й мати явно виражені переваги.

Перейдемо до інших конструктивних елементів. Швидкодія не обмежується одним лише процесором – тут також дуже важливий об'єм оперативної пам'яті. Найчастіше виробники раціонально підходять до поєднання пам'яті й потужності, проте в деяких моделях можуть спостерігатися й «перекоси». Стежити за тим, щоб усі ресурси, які є «на борту» в девайсу, використовувалися в повну силу, повинен вже споживач, безпосередньо проводячи смартфону «тест-драйв».

Основні переваги серії

  • Екрани високої якості (діагоналлю не менше п'яти дюймів).
  • Широкоформатна роздільна здатність.
  • Дисплеї підвищеної яскравості й контрастності.
  • Великий кут огляду.
  • Багатоядерні процесори (не менше чотирьох ядер) з індивідуальною архітектурою і розбиттям на пари ядер за тактовою частотою.
  • Оперативна пам'ять в 2-3 ГБ (залежно від моделі).
  • Підтримка декількох SIM-карт.
  • Підтримка зовнішніх флеш-накопичувачів з ємністю до 128 ГБ.
  • Фотомодулі з прогресивними програмно-апаратними фільтрами.
  • Ємні літій-іонні акумулятори з інтелектуальною економією заряду.

Підсумки

У наш час надійний швидкий смартфон не може коштувати дешево, проте якість пристрою цілком виправдовує ціну. Це потужні гаджети із запасом пам'яті в 2-4 гігабайти і здатністю до складних обчислень. Вони однаково добре підходять і для роботи, і для інтернет-серфінгу, і для ігор, і для перегляду відео, і для соціальних мереж, і для бізнес-додатків. Чим би Ви не займалися на таких смартфонах, вони завжди зберігають плавність і стабільність роботи, дарують користувачеві відчуття комфорту і впевненості.

Обрано 4000 товарів

Показати ще