Смартфони до 10000 грн: що потрібно знати під час купівлі

У смартфонах до 10000 грн передбачені всі необхідні функції для зв'язку, вебсерфінгу, фотографування, знімання відео та ігор. У цьому ціновому сегменті представлені бюджетні апарати для дзвінків і багатофункціональні пристрої для ігор. Ви підберете варіант залежно від завдань і потреб.

Смартфони до 10000 грн: як обрати найкращий телефон

Під час купівлі пристрою потрібно враховувати діагональ, матрицю й роздільну здатність дисплея. У каталозі ROZETKA представлені апарати з екранами 4,5-6,5 дюйма. Від діагоналі залежать розмір і вага пристрою. Також вона впливає на комфорт сприйняття контенту. Маленький дисплей зручний, якщо смартфон до 10000 грн купується для дзвінків. Для перегляду відео та ігор краще підібрати модель з екраном 5,5-6,5 дюйма. Він комфортний для перегляду відео та динамічних ігор.

Матриця говорить про якість картинки. Апарати працюють на AMOLED, IPS, TFT, TN тощо. Часто матриця впливає на ціну ґаджета. Пристрої з IPS і TFT належать до бюджетного сегмента, а за AMOLED доведеться доплатити. Але ця матриця забезпечує бездоганну якість картинки і відео.

Роздільна здатність свідчить про якість відео. Сучасні смартфони до 10000 грн підтримують формати Full HD і вище.

Під час вибору ґаджета зверніть увагу на процесор. Від нього залежить продуктивність девайса. Телефони оснащуються чипсетами MediaTek, Qualcomm Snapdragon, Unisoc тощо. Процесор може залежати від виробника. Так, смартфони Samsung до 10000 грн працюють на процесорах Exynos. А компанія Apple віддає перевагу власним фірмовим чипсетам.

Що потрібно знати про камери

З кожним поколінням мобільних ґаджетів знімання фото і відео виходить на новий рівень. Пристрої оснащуються 1-4 об'єктивами, загальна потужність яких може перевищувати 100 Мп. Додатково камери мають такі можливості:

  • Автофокусування. Автоматичне налаштування яскравості та різкості залежно від об'єкта знімання.

  • Підтримка 4K-відео. Можливість знімати та переглядати ролики у форматі Ultra HD.

  • Портретна камера. Фокусування на об'єкті, що знімається, тло водночас стає розмитим.

  • Стабілізація. Усуває ефект "тремтіння рук".

  • Телеоб'єктив. Сенсор для знімання на великих відстанях.

Обов'язковий елемент камери будь-якого смартфона до 10000 грн — спалах. Він забезпечує підсвічування у темний час доби. Спалах може бути як в основному блоці камер, так і у фронтальному об'єктиві.

Стандарти безпеки та бездротові технології

За доступ до меню пристрою відповідають такі технології:

  • розблокування за обличчям;

  • сканер відбитків пальців на екрані;

  • сканер відбитків пальців збоку;

  • сканер відбитків пальців позаду.

Розпізнавання обличчя власника — найбільш технологічний стандарт безпеки. Водночас смартфон до 10000 грн розпізнає користувача у головному уборі або окулярах. Сканер відбитків — не менш надійна технологія. Зручність розблокування залежить від розташування сканера.

За обмін даними відповідають бездротові стандарти: Bluetooth, Wi-Fi, NFC, інфрачервоний порт. Крім того, деякі моделі підтримують бездротове заряджання. Воно дає змогу відновити запас енергії без під'єднання шнура. Для цього призначена спеціальна док-станція.

Купівля в ROZETKA: швидко та зручно

В інтернет-магазині ROZETKA представлені бюджетні смартфони Xiaomi, Samsung, Infinix, Motorola, Nokia, Poco, Tecno, ZTE і багатьох інших брендів. До кожного апарата додаються світлини та докладний опис характеристик, завдяки яким ви можете оцінити функціональність і дизайн пристроїв. Доступні такі варіанти відтінків корпусу: білий, чорний, жовтий, зелений, червоний, синій і багато інших.

Доставка смартфонів до 10000 грн здійснюється по всій Україні. Також можливе самовивезення з пункту видачі ROZETKA.

Смартфони до 10000 грн

Обрано 4000 товарів

Показати ще