Дорогий мобільний телефон на сьогодні – це не просто гаджет у кишені, це статус власника. Приблизно так само як автомобіль, на якому їздить людина. І якщо раніше межею мрій був тільки автомобіль, то в наші дні купити найдорожчий смартфон – це значить зробити покупку рівну придбанню авто. Україна може похвалитися великим ринком моделей із високою ціновою категорією, але є серії з випуском усього 5 штук смартфонів або навіть менше. Але всі чули про такі речі й часто бачать їх в Інтернеті. Китайський ринок блискавично реагує на новинки й випускає дешеві репліки. Говорячи про найдорожчий смартфон , слід визначити дві категорії. В одну категорію внести моделі, високо оснащені технічно, а в іншу – моделі, що мають дорогий декор.

Які моделі сьогодні практичні і функціональні?

На сьогодн топовими брендами є моделі фірм Apple і Samsung. Тепер дорогий телефон – це не просто недешева річ, а багато можливостей. У гарний пристрій можна скачати масу необхідних саме для вас додатків і користуватися, полегшуючи своє життя, розважаючись чи працюючи. Говорячи слово «телефон», ми все далі відходимо від буквального значення цього слова. Смартфон – це все в одному маленькому пристрої. 

  • У дорогих смартфонах найкраща операційна система або завжди більш нові версії, багато цікавих можливостей, аж до запису та виготовлення музичного продукту. 
  • Смартфони із преміум сегмента оснащені великим об'ємом пам'яті. 
  • Хороша якість екранів дає можливість не просто переглядати пошту або повідомлення, а повноцінно подивитися фільм у відмінній якості. 
  • У багатьох дорогих моделей є стереозвук. Так що питання про придбання додатково якісного плеєра відпадає само собою. 
  • Говорячи про додаткові покупки, то окремо варто згадати про можливості цифрових камер дорогих смартфонів. 
  • Основною перевагою камер є потужність, до 20 Мп. Це дозволяє робити якісні знімки, а продумані програми допоможуть відредагувати знімок, навіть «витерти» непотрібні деталі, тобто зробити цілком непоганий фотошоп.  
  • Телефон дозволить фотографувати в русі й виготовляти чудові панорами. 
  • Відео виступає з якістю Full HD. Відеоролики стануть шедеврами кінематографа в умілих руках. Важливою характеристикою стає той факт, що у телефонів високої цінової категорії скло камери має захисне покриття. Це дозволить створювати більш чіткі знімки протягом довгого часу, адже така поверхня стійка до подряпин і сколів. 

Згадуючи про якість і захист, розберемо захист корпусу. У більш вагомої техніки і захист вагоміший. Якість металевих корпусів або бамперів дає можливість пристрою вижити при падінні. А вологозахисні властивості в провідних марок, вразять своєю непроникністю у воді і стійкістю до морозів. Цінова політика визначає і потужність батареї на пристрої. Це важливий момент. Кому хочеться тягати зарядний пристрій із собою або чекати, що телефон вимкнеться в найбільш незручний момент? Моделі високих цін – це, звичайно, недешеве захоплення, але як бути з конфіденційністю. У дорогих смартфонів із захистом даних повний успіх. Ви можете закодувати вхід цифровим поєднанням, можна виставити функцію розпізнавання обличчя і навіть зняття відбитків пальців. Якщо купити дорогий смартфон, то можна бути впевненим у захисті своєї інформації.

Хороший смартфон – це не просто телефон, це цілий світ можливостей у вас на долоні. Перш ніж купити, варто визначитися, для чого саме вам потрібен гаджет.

Якщо вам потрібніші передові технології, модний дизайн і практичність, то не варто економити. А зробити покупку легко можна і в Україні. Ціна на дорогі смартфони в Києві не відрізняється від цінових аспектів у Європі. Світ дорогих смартфонів великий і привабливий, передові технології у вас у кишені – це легко, зручно, і без них ми більше не зможемо.

Дорогі смартфони

Обрано 4000 товарів

Показати ще