Загальна характеристика пристроїв

Зараз недорогі китайські телефони заполонили ринок мобільних пристроїв у багатьох країнах світу. Ця тенденція дещо суперечить тому, що китайська продукція все ще сприймається як низькоякісна. Проте сорок років тому продукція Піднебесної вважалася вельми якісною. Очевидно, Китай вирішив відновити репутацію і спершу вивів на ринок досягнення в області техніки й мультимедіа. При цьому купити китайський смартфон можна за досить невисокою ціною, а функціонал, що надається, буде цілком звичайним для сучасного девайсу.

Швидше навіть має сенс говорити про провідні позиції продукції з Піднебесної. Заводська якість від відомих брендів підтверджується довірою покупців і постійно зростаючим попитом на таку продукцію. При цьому виходить, що придбання товару з Китаю – це набагато більш розумне вкладення, ніж у численні преміальні бренди. Останні роблять ставку в основному на те, що пропонують ексклюзивний функціонал, хоча по факту використовують його лише одиниці. У той же час китайські смартфони орієнтовані на широкий загал зі зрозумілими потребами й стандартним «гаманцем». Тут ідеться не про доведення переваг марки, а скоріше про їх простоту й раціональність.

Технічні особливості серії

Експлуатаційні характеристики девайсів із названої категорії досить стандартні. Вони нітрохи не гірші й не кращі від представників інших торгових марок. При цьому китайські мобільні телефони на Андроїд завжди мають екрани високої якості, стильний дизайн та є ергономічними. Дисплеї засновані на IPS-матриці, вони видають картинку високої чіткості й належної контрастності. Не варто побоюватися, що в особливо сонячний день такий екран буде неприємно відбивати промені й викликати в користувача дискомфорт. Знову ж таки, тут є і ширококутний огляд, і чутливий тачскрин, і приємна колірна гамма.

Говорячи про інші параметри, необхідно відзначити, що навіть більш-менш недорогі китайські смартфони комплектуються багатоядерними процесорами. І частіше за все йдеться не про два ядра, а про чотири. Таким чином, виробники помітно підвищують свою конкурентоспроможність на ринку, вдаючись до порівняно невеликих витрат. Тим, хто не довіряє подібному дисонансу між вартістю і зазначеними характеристиками, пояснимо: ядер більше, але частота їх лише трохи вища, ніж в одно- або двоядерних. При такому підході плавність роботи гаджета тільки зростає, а стабільність тримається на потрібному рівні. Нехай вимогливі й ресурсоємні ігри та програми будуть цьому девайсу і не завжди під силу, зате він дуже зручний тим, що не пригальмовує при простих діях і пересуванні по меню, чим нерідко грішать навіть найбільш відомі у світі марки.

Основні переваги серії

  • Дисплей високої якості.
  • Чутливий багатопальцевий тачскрин.
  • Багатоядерний процесор.
  • Стандартний обсяг оперативної пам'яті.
  • Можливість розширення вбудованої пам'яті шляхом підключення зовнішнього флеш-накопичувача.
  • Дві камери з просунутою апаратурою.
  • Ємний акумулятор.

Підсумки

Не варто піддаватися упередженню, що китайські телефони є неякісним товаром. У наш час це положення несправедливе, адже саме вони більше від інших затребувані на ринку. За співвідношенням ціни і якості вони в багатьох випадках набагато вигідніші більш розрекламованих моделей. Тут зібрані і висока якість комплектуючих, і хороші показники продуктивності, і реальна стабільність роботи пристрою. З огляду на широкий вибір таких девайсів, виробнику є що запропонувати всім категоріям споживачів, що тільки збільшує його популярність. Заявлені характеристики завжди відповідають реальним, і завдяки цьому зростаючі китайські компанії швидко здобувають гарну репутацію на ринку.

Китайські мобільні телефони

Обрано 4000 товарів

Показати ще