Щороку на ринку засобів зв'язку з'являються новинки знаменитих концернів і тих, що тільки з'явилися, але що вибрати? Кожен споживач задається питанням, коли збирається вибрати новий телефон, а який найкращий смартфон ? Вибрати дорогої чи середньої ціни? Щоб відповісти на питання, розглянемо знамениті моделі, а тоді вибрати та купити кращий смартфон на Android або іншій операційній системі.

Продуктивні моделі Apple

Компанія Apple вже давно на ринку та змогла завоювати добрі відгуки про свої моделі. Вона випустила кращі смартфони, на думку тих, хто вже зміг випробувати їх у дії і залишився задоволений їх функціональністю. Щоб новачкові було легше вибрати серед розмаїття, потрібно знати в чому плюси і мінуси популярних iPhone.

Позитивні сторони:

  • Якість, за нею стежать пильно. Якщо порівнювати з іншими компаніями, то немає таких, які б могли похвалитися кращим. Ще не було такого, щоб на ринок вийшов телефон із кривою збіркою або іншою недоробкою, кожен пристрій перевіряється і тільки після тестів потрапляє на прилавки.
  • Підтримка. В усіх смартфонах iPhone тривалий термін підтримки, близько трьох років після виходу, ніяких оновлень не буде потрібно.
  • Тренд. Інновації, введені в нові смартфони, відразу стають трендовими, адже інші розробники підхоплюють цю задумку і намагаються зробити свій телефон подібним.

Що стосується мінусів, то можна виділити один це ціна на смартфони в Києві, вони не всім по кишені, але висока якість не може бути дешевою.

Смартфони від компанії LG

Цей виробник не тільки пристроїв для зв'язку, але й побутової техніки, наявний на ринку давно і радує унікальними новинками. У смартфонів LG є маса плюсів, а серед мінусів можна виділити один це ціна, але якщо порівнювати з Apple iPhone, то вона не така захмарна, але виробник регулярно випускає бюджетні варіанти, які мало чим відрізняються від дорогих. А ось переваг удосталь: стильний зовнішній вигляд, великий та яскравий екран, особливо в останніх телефонах, місткі батареї, відмінне звучання, оптична стабільність камери, що дозволяє створювати барвисті світлини.

Функціональні флагмани від Meizu

Мейзу М китайська компанія, що радує людей всього світу практичними телефонами, які нагадують зовнішнім виглядом Айфон, а вартість їх доступна кожному. Хочеться зазначити, що за функціональністю вони відповідають всім вимогам сучасної людини. Серед основних переваг можна виділити оболонку, під назвою FlymeOS, що не дозволяє пристрою зависати, давати збої і гальмувати, а це одна з найсерйозніших проблем, з якою і стикаються багато, хто часто користується смартфонами і навантажує їх. В смартфонах зручна навігація за допомогою всього однієї кнопки. Телефони оснащені економними акумуляторами, а камери, особливо в останніх моделях, дають яскраві і чіткі світлини.

Отже, перед тим як купити найкращі смартфони в Україні, дайте відповідь на головне питання, а чи варто переплачувати?

Найкращі смартфони

Обрано 702 товари

Показати ще