Міні-смартфони від відомих виробників

Щоб завжди бути популярною, кожна компанія, що випускає нові й стильні смартфони, намагається задовольняти потреби всіх прошарків населення. Саме тому останнім часом кожна нова техніка виходить з максимальною роздільною здатністю екрана, що подобається молоді. Але ось людям старшого віку такі пристрої не до вподоби, вони шукають міні-смартфони, які би чудово містилися в руці і були оснащені за останнім словом техніки. Саме тому регулярно навіть такі виробники, як Apple і Samsung, намагаються випустити на ринок маленький смартфон, створений з використанням останніх розробок і задовольнити потреби тих, хто ніяк не може звикнути до громіздких пристроїв.

Міні мобільні телефони від Lenovo

Компанію Lenovo знають у всьому світі, вона показала світові багато хороших гаджетів, серед яких ноутбуки, планшети і мобільні телефони. Вона пропонує своїм споживачам широкий вибір нових пристроїв, але особливу увагу хочеться приділити лінійці Mini. Кожна компанія, щоб догодити всім верствам населення, намагається випустити на ринок кілька варіантів техніки, що відрізняються не тільки розмірами, а й ціною, а також можливостями.  Але перед тим, як купити міні смартфон, потрібно відразу сказати, що він також дає своєму власникові хороші можливості:

 • процесори на 2-4 ядра;
 • операційні системи на Андроїд;
 • вбудований накопичувач на 1 Гб і більше;
 • економна батарея;
 • дві камери.

Міні гаджети від Samsung

Популярний в світі виробник Самсунг також пропонує свої маленькі гаджети, ціна в Києві на маленькі смартфони Samsung Galaxy нижча, ніж на пристрої з великим екраном, а ось продуктивність і функціональність не гірші.

Компактні пристрої – це не 5-, а 4-дюймовий екран, у них немає крутого дизайну, але при цьому вони привабливі і подобаються багатьом, останні оснащені 4-ядерним процесором, що дозволяє грати в ігри 3D-формату. Багато з них мають хороший обсяг вбудованої пам'яті – 8 ГБ, а також додатково в спеціальний слот можна встановити карту пам'яті ємністю на 128 ГБ. Вони також оснащені двома камерами і, на думку споживача, багато міні-гаджетів дають чіткіші фото, ніж великі.

Так навіщо шукати телефон з сильно збільшеним екраном, який не завжди поміщається в кишеню, його легко можуть витягнути в транспорті, та й ціни на міні-смартфони значно нижчі, а можливості у телефонів не гірші.

Недорогі компактні прилади від Meizu

Meizu – це китайський виробник, який уже понад 10 років на ринку, але тільки останніми кількома роками він став популярним, і все тому, що пропонує своїм споживачам техніку, яка за своїм дизайном схожа на iPhone, але при цьому коштує значно дешевше.

Сьогодні на ринку представлено багато моделей Мейзу, і майже половина з них – це мініатюрні засоби зв'язку, що дозволяють людині відчувати себе з ними комфортно, адже основна їхня відмінність – це розмір, а те, що всередині, подарує комфорт в будь-якій ситуації:

 • працюють на Андроїд;
 • процесори на 4-8 ядер;
 • оперативна пам'ять 1-2 ГБ;
 • підтримка карт пам'яті;
 • дві камери, що дозволяють створювати яскраві фото, а деякі моделі ще й оснащені автофокусом;
 • економний акумулятор.

Підводячи підсумки, хочеться сказати, що міні-смартфони мало чим відрізняються від великих. Функції залишаються ті самі, а ось розмір екрана відрізняється, та й те не завжди набагато. Тому варто задуматися, а чи потрібен величезний смартфон – може, віддати перевагу компактному гаджету, який зручно розташовується в руці.

Обрано 1515 товарів

Показати ще 60 товарів