Загальна характеристика пристроїв

Крім останніх досягнень мобільної техніки, на вітринах магазинів електроніки можна виявити навіть найпростіший смартфон. Зазвичай такі моделі розглядаються як другий пристрій зв'язку, до якого споживач не схильний висувати додаткових вимог. Якщо є інший, більш потужний і новий, зовсім нема чого купувати дублікат. Набагато розумніше купити простий телефон і використовувати його так, як було задумано спочатку. При цьому власника не так сильно розстроять подряпини й пошкодження на корпусі, а в разі надмірного зносу буде існувати можливість замінити на новий, не надто спустошивши при цьому сімейний бюджет. Розбити не шкода, втратити не шкода, пошкодити не шкода.

Саме з цих причин чудово підходить простий смартфон для пенсіонерів і маленьких дітей. Зазначені групи користувачів в силу різних причин часто ненавмисно ушкоджують пристрій. Діти ще не навчилися бережно ставитися до майна й не усвідомлюють його цінності. Таким чином, бюджетні моделі відповідають необхідності ознайомлення дитинчати з досягненнями сучасної техніки й одночасно не тягнуть за собою надмірних фінансових вливань. Якщо говорити про літніх людей, то їм часто набагато складніше адаптуватися до всіх новинок нашого часу. Щоб полегшити освоєння девайсу, тут зібрані найбільш базові функції з інтуїтивно зрозумілим управлінням. Таким чином, прості смартфони дійсно зручні в управлінні і здатні допомогти пенсіонерам скоріше освоїтися у світі цифрових технологій.

Технічні особливості серії

Орієнтуючись на широке коло споживачів, згадані девайси мають загальноприйнятий функціонал і здатні вирішувати переважну більшість стандартних завдань. Залежно від конфігурації елементів, тут буде процесор мінімум із двома ядрами і запас пам'яті в один гігабайт. Це дозволить гаджету впоратися з низкою повсякденних простих дій без зависання. Зателефонувати родичам, написати смс, вийти в Інтернет, пограти в невимогливі ігри – досить пересічні функції, використовувані людьми. Нарешті, купити простий смартфон можна за порівняно невеликі гроші.

Розраховувати на ексклюзивну якість виконання тут не доводиться, але ця категорія виробів від початку для цього не призначалася. Тут також є годинник, будильник, календар з нотатками, доступ до Інтернету. Якщо людина схильна наповнювати своє дозвілля іграми, на зазначених девайсах є і вони. Крім того, багато моделей передбачають наявність аудіо- та відео-програвачів, а любителі радіо можуть насолодитися звуками улюбленої станції, підключивши гарнітуру.

Прості дешеві смартфони мають ряд банальних переваг. Наприклад, ще одним важливим і приємним доповненням є акумуляторні батареї. Так уже влаштовано, що чим простіша модель пристрою, тим частіше акумулятор у ній має велику ємність. Якщо говорити про кнопкові телефони, цей аспект не такий помітний при використанні, проте у смартфонів – інша справа. Операційна система активно «з'їдає» заряд при використанні, а тому чим більша місткість акумулятора, тим більш зручний девайс для користувача.

Основні переваги простих телефонів

  • Простота в управлінні.
  • Стандартний функціонал.
  • Вихід в Інтернет.
  • Радіо, відео- й аудіоплеєр.
  • Акумулятор підвищеної ємності.

Підсумки

У пошуках бюджетної моделі телефону люди нерідко зупиняють свій вибір на найбільш пересічних моделях. Здавалося б, вони не такі привабливі, як останні новинки, проте простий в управлінні смартфон, не переобтяжений невикористовуваними в переважній більшості випадків функціями, затребуваний на ринку не менше флагманських девайсів. Особливо, якщо говорити про нього не як про єдиний засіб зв'язку із зовнішнім світом, а як про другий телефон або пристрій для навчання сучасних технологій пенсіонерів або маленьких дітей.

Обрано 1711 товарів

Показати ще 60 товарів