Загальна характеристика пристроїв

Протиударні телефони розраховані на протистояння екстремальним умовам зовнішнього середовища. У людському житті трапляється чимало подій, які можуть мати непередбачуваний результат. Щоб убезпечити себе хоча б з технічного боку, має сенс використовувати гаджети, спеціально розроблені й пристосовані для цих цілей. Справедливості ради, відразу відзначимо, що ціна на протиударні смартфони в Києві не така вже й низька, проте рівень захисту, що надається, говорить сам за себе.

Сутність таких пристроїв зводиться до того, щоб захистити внутрішні елементи девайсу не тільки від механічних пошкоджень при падінні, але й від ряду інших несприятливих впливів. У першу чергу, до них відносяться бруд, пил і рідини. Потрапляння будь-якої з цих речовин усередину корпуса загрожує замиканням контактів і перегорянням окремих вузлів телефону. Хоч у наші дні купити протиударний телефон можна в переважній більшості салонів мобільного зв'язку, але підібрати його – завдання набагато складніше. Зазвичай люди починають пошуки з інтернет-ресурсів, керуючись тими експлуатаційними характеристиками, які вказуються на сайтах.

Технічні особливості протиударних телефонів

У першу чергу, увагу споживача необхідно звернути на те, наскільки захищеною є найбільш вразлива область будь-якого смартфона . Ідеться про екран, адже саме тут неможливо використовувати щільне й непрозоре покриття з міцних матеріалів. Тому виробник спочатку передбачає установку захисного скла з особливим кріпленням по всьому периметру корпуса. Кріплення не допускає виникнення щілин, у які могли б набитися пил або проникнути вода. Протиударні мобільні телефони ранжуються за ступенями захисту від різних впливів, про що буде сказано нижче.

Крім того, сам дисплей має матрицю, виготовлену на основі технології, що відрізняється від тієї, яку використовують для випуску стандартних моделей смартфонів. Для матриці використовується інша сировина й кріпильна система, яка збільшує міцність. Нарешті, зверху на готовий девайс поміщається захисне скло або плівка. Їхня функція полягає в посиленні ефекту від усіх згаданих вище заходів. Крім того, і сам телефон проходить спеціальну сертифікацію, щоб відповідати стандарту серії IP. Зазвичай йдеться про пристрої з IP68, IP69 і вище. Таким чином протиударний водонепроникний телефон буде мати більш високий пріоритет і число, яке вказує на рівень захисту.

З точки зору продуктивності, такі девайси зазвичай мало чим відрізняються від стандартного модельного ряду мобільних телефонів розглянутого виробника. Тут наявний дво- або чотириядерний процесор, один-три гігабайти оперативної пам'яті і ще до восьми гігабайтів ємності вбудованого сховища. Найчастіше в користувача є можливість модифікувати куплений пристрій завдяки установці декількох Sim-карт і зовнішнього флеш-накопичувача (якщо що-небудь з цього допускається конструкцією конкретного виробу). На підставі цього можна зробити висновок, що потужні захищені смартфони по суті є тими ж сучасними девайсами, але тільки в більш ударостійкій і непроникній оболонці.

Основні переваги серії

  • Корпус із металу або спеціального типу прогумованого пластику.
  • Захищений екран; зазначений стандарт захисту IP.
  • Багатоядерний процесор.
  • Оперативна пам'яті у 2-3 ГБ.
  • Можливість установки двох сім-карт. 
  • Вбудоване сховище об'ємом до 8 ГБ із можливістю розширення.
  • Акумуляторна батарея підвищеної ємності.

Підсумки

Протиударний смартфон є досить стандартним девайсом, розрахованим на те, щоб ефективно протистояти фізичним небезпекам. Волога, бруд і пил не потраплять усередину девайсу, якщо він захищений спеціальним склом і відповідає стандарту захисту по IP. При належній акуратності такий телефон прослужить своєму власникові набагато довше звичайних гаджетів.

Обрано 408 товарів

Показати ще 60 товарів