Загальна характеристика пристроїв

Серед пересічних покупців найбільшою популярністю користується смартфон з якісною камерою і батареєю. Кожна людина бажає якомога чіткіше відобразити в пам'яті яскраві й приємні моменти. Це можуть бути весілля, ювілеї та дні народження, веселі прогулянки та розваги, корпоративні вечірки, романтичні зустрічі або будь-які інші пам'ятні дати. Якраз тут людині й може посприяти оптична техніка високої якості. Цілком природно, що купити телефон з гарною камерою, вибираючи з бюджетних моделей, не вийде. Зате в продажу досить куди більш цікавих технологічно девайсів.

Технології стрімко розвиваються, і щомиті у світі з'являються все більш прогресивні смартфони . Їхня якість вимірюється не тільки кількістю мегапікселів на основній і фронтальній камері, але й цілим комплексом додаткових можливостей, що надаються пристроєм. Так, деякі смартфони можуть ефективно збільшувати об'єкти, що знаходяться на значній відстані від камери. Для цього використовується поєднання оптичного зуму з регульованою фокусною відстанню і цифровими технологіями.

Технічні особливості серії

У наш час існують моделі з двома задніми камерами, розташованими в безпосередній близькості одна до одної, на відстані менш півсантиметра. При такому підході виходить ще більш якісне й об'ємне зображення. Така стереоскопічна зйомка вже кілька років як не новина для тих, хто цікавиться моделями смартфонів преміального класу. Ясна річ, що придбати таку модель може не кожен, але тут цей приклад наводиться для демонстрації безмежних можливостей сучасної оптики в мобільних пристроях.

Переважна більшість девайсів із камерами високого рівня якості активно використовують при роботі програмне редагування зображень у режимі реального часу. Це означає, що отримана фотографія залежить уже не тільки від вбудованих лінз, але й від того, які процедури фільтрації зображень налаштував сам виробник. Не слід безпосередньо поєднувати якість зйомки з тим, які інші характеристики пристрою, хоча певна кореляція все ж зберігається.

Найчастіше представники цієї категорії пристроїв – це дійсно потужні смартфони, оснащені потужними процесорами й великим об'ємом пам'яті. У подібних процесорів не менше чотирьох ядер для ефективної обробки графіки, а якщо говорити про восьмиядерні моделі, то тут ядра взагалі групуються попарно і працюють з певною тактовою частотою. Для того, щоб мати необхідний запас для збереження фотографій у високій роздільній здатності й мати можливість знімати відео без зависань, подібні моделі оснащуються оперативною пам'яттю в розмірі не менше трьох гігабайтів. Таким чином, це вже не просто смартфон із хорошою камерою, а повноцінний мультимедійний пристрій, здатний виконувати безліч різнотипних завдань.

Основні переваги телефонів з якісною фотокамерою

  • Екран діагоналлю не менше п'яти дюймів.
  • Задній фотомодуль зі спалахом, оптичним і цифровим зумом.
  • Прогресивна апертура камери.
  • Цифрова стабілізація зображення.
  • Передня камера для відеочатів.
  • Багатоядерний процесор.
  • Запас оперативної пам'яті не менше трьох гігабайтів.
  • Розширюване внутрішнє сховище для знімків і відео.

Підсумки

Вибираючи смартфон, слід не забувати про те, що важливий кожен вузол. А тому необхідно перевірити і процесор, і обсяг оперативної пам'яті, і роз'єми, і сумарну продуктивність. Усі ці аспекти позначаться на тому, наскільки комфортно буде використовувати гаджет згодом. У підсумку йдеться і про запуск ресурсоємних додатків, і про вимогливі ігри, і про багатозадачність, і про фонову роботу програм-месенджерів без гальмування пристрою. Описане вище напевно порадує око власника подібного девайсу своєю високою якістю.

Смартфони з гарною камерою

Обрано 4000 товарів

Показати ще