Нові можливості сучасних ґаджетів

Більш ніж 10 років тому на ринок вийшла перша модель мобільного телефону, але в той час особливими можливостями він порадувати не міг. Роки йшли, технології розвивалися, й компанії пропонували світу сучасні мобільні телефони, які з кожним роком вбирали в себе всі нові інновації, які розкривають величезні можливості. Зміни стосувалися не тільки дизайну, але й «начинки».

Так, перші пристрої для зв'язку мали невеликий екран, й зображення не тішило кольором, а ось сучасний кнопковий мобільний телефон привертає до себе увагу величезним дисплеєм із відмінною роздільною здатністю, двома камерами, кожна з яких дозволяє створювати яскраві фото та відео найбільш значущих подій у житті.

Сучасні смартфони сьогодні представлені у величезному асортименті, їхня відмінність не тільки у розмірі екрана, але й у функціях, що дозволяють не тільки працювати на ньому, але ще і дзвонити, фотографувати і знімати відео. Щорічно на ринку з'являється багато оновлених варіантів техніки, кожен з яких тішить своєю продуктивністю, але чого чекати в майбутньому? Які інновації застосують творці, й на що звернути увагу, перш ніж купити сучасний телефон?

Чого чекати від виробників у майбутньому?

Ще кілька років тому телефони не могли порадувати нічим, вони тільки дзвонили і відправляли смс. Але з роками через велику конкуренцію й можливості, які постійно розвиваються, стали з'являтися практичні телефони, оснащені камерою, а після і двома, з виходом в інтернет, завантаженням програм, спеціальним захистом за допомогою відбитка пальця й ще багато іншого. Але навіть на цьому не зупиняються виробники, зовсім скоро на ринку з'являться ще більш недорогі сучасні смартфони, оснащені кориснішими технологіями. Але чим же вони хочуть ще здивувати своїх споживачів, чого очікувати:

1. (AR) або простими словами додаткова реальність

У цьому терміні творцям вдалося змішати віртуальний світ та реальний, використовуючи певні програми та пристрої. Подібного роду інновація пройшла багато етапів тестування й розробок у спеціальних установах, і у недалекому майбутньому стане однією з важливих функцій, а надійний сучасний смартфон стане ще зручнішим і функційнішим. Уже з'явилося кілька програм, призначених для мобільних пристроїв, які допомагають додати до фото з камери спеціальний шар з інформацією, щоб можна було відобразити унікальні моменти і відомості.

2. Гнучкий, який скручується у трубочку, екран

З кожною новою появою мобільного телефону творці збільшують розмір екрана. Але ще пару років і покупці побачать інші унікальні рішення для екрана. Завдяки інноваціям і технології Organic Light-Emitting Diode (OLED) у недалекому майбутньому на ринок вийде техніка, у якій екран можна буде згортати як аркуш паперу в трубочку. Саме таке рішення дозволить створювати прилади будь-якого типу конфігурації. Знаменитий виробник девайсів Nokia, розробляє моделі, які можна буде носити як браслет.

3. Управління голосом

Знаменитий виробник Apple iPhone пропонує оновлені моделі, ціна смартфона в Києві з такою інновацією може здатися високою, де можна буде голосом управляти пристроєм.

І це тільки мала частка того, над чим працюють технологи, зовсім скоро перед тим, як купити сучасний мобільний телефон, покупець буде питати, а чим же він відрізняється від попереднього, що виробник до нього додав унікального.

Обрано 78 товарів

Показати ще