Загальна характеристика пристроїв

Тонкі мобільні телефони приваблюють споживачів своєю компактністю і витонченим виконанням. У переважній більшості випадків пристроями із цієї категорії цікавляться молоді дівчата. Такі гаджети прекрасно доповнюють їхній вишуканий образ і допомагають виглядати більш сучасно. При цьому нерідко суто технічні характеристики відходять на другий план, оцінюється лише естетична складова. Безумовно, це неправильний підхід, адже стильний смартфон цілком може мати високий рівень продуктивності. Тому не варто орієнтуватися тільки на те, чи поміститься девайс у дамську сумочку, яка підходить до конкретної вечірньої сукні.

Усупереч поширеній думці, товщина не завжди негативно позначається на обчислювальній потужності. Іноді навіть навпаки – якщо виробник ставить перед собою мету домогтися і того, й іншого одночасно. Єдине, на що можна грішити в цьому контексті – це акумуляторна батарея. Її ємність дійсно доводиться урізати, щоб домогтися необхідної товщини пристрою. Щоб купити тонкий телефон навіть від одного з топових світових брендів й отримати апарат з високою якістю виконання, доведеться чимало потрудитися. Необхідно вивчити пропозицію на ринку мобільної техніки, порівняти окремі моделі, зробити вибір на користь конкретних переваг, а також мати цілісне бачення бажаних характеристик.

Технічні особливості серії

В основному саме тонкі смартфони виступають флагманами у своїх лінійках. Цей факт у принципі необов'язковий, але його слід ураховувати при виборі. Щодня анонсуються моделі з габаритами, що все більше й більше зменшуються. При цьому, природно, екран страждати не може – так що вся справа в товщині пристроїв. Тут не плануємо складати їхній рейтинг, лише вказуємо на те, який вигляд має ринок мобільної техніки станом на сьогодні.

Необхідно звернути увагу споживачів на те, що основна маса таких гаджетів досить легкі. Справа, безумовно, у використовуваних матеріалах, але з тієї ж причини пристроям не вистачає міцності. Зняти всі протиріччя покликаний тонкий металевий смартфон, корпус якого може запобігти серйознимі пошкодженням при падінні або подряпинам на зовнішніх оболонках.

Навіть якщо покупець спочатку має намір придбати пристрій із найменшою товщиною, необхідно, щоб він розумів: вибір конкретної моделі – це завжди певний компроміс. Наприклад, між ціною і продуктивністю, дизайном і функціональністю, товщиною або ємністю акумулятора. Неможливо просто вибрати один тонкий захищений телефон і бути впевненими, що це ідеал.

Тут ідеться про цілий комплекс технологій, які й будуть формувати взаємодію з апаратом. Найчастіше моделі комплектуються процесорами із кількістю ядер не менше чотирьох та оперативною пам'яттю більше 1 ГБ, хоча можуть бути й винятки. Камери, установлені в пристроях цієї категорії нічим не відрізняються від тих, що входять у комплектацію смартфонів зі стандартною товщиною корпуса.

Основні переваги тонких смартфонів

  • Екран діагоналлю не менше 4,7 дюйма.
  • Матриця з адаптивною контрастністю.
  • Широкоформатна роздільна здатність.
  • Міцний корпус із металу.
  • Зменшена товщина.
  • Багатоядерний процесор.
  • Розширення фізичної пам'яті флеш-картами.
  • Можливість установки двох сім-карт.
  • Два фотомодулі стандартної якості та розміру.
  • Невелика вага виробу.

Підсумки

Змагальний процес між виробниками привів до того, що на ринку з'явилися недорогі тонкі телефони з достатнім функціоналом, призначеним для користувача . Тепер компанії намагаються обійти одна одну не тільки в продуктивності, діагоналі екрана й сучасному дизайні. З кожним роком моделей зменшеної товщини виходить усе більше й більше, а попит на них неухильно зростає.

Тонкі смартфони

Обрано 2806 товарів

Показати ще