Для чого потрібні водонепроникні смартфони

На сьогодні водонепроникні смартфони є новим і незвичним різновидом техніки. Багато хто вважає цю функцію корисною, для інших же вона не є основною й обов'язковою. У кожної компанії в лінійці продукції є ґаджети з водозахисним корпусом. Бувають випадки, коли електронна техніка може випадково намокнути або взагалі впасти у воду. За статистикою саме з такою проблемою стикаються в сервісних центрах.  У таких випадках можлива швидка поломка, яка вимагає великих витрат на ремонт або вже на новий виріб.

Помилково вважається, що якщо смартфон високої вартості, то не варто турбуватися у разі падінь або потрапляння в корпус небажаних речовин з довкілля. Є два різновиди ґаджетів, які схожі за назвою, але різні за характеристикою. Водостійкі захищені від незначної кількості вологи і води. Наприклад, краплі дощу, пролита склянка води й подібні ситуації не мають погіршити роботу телефона. Водонепроникні моделі стійкіші до рідини. Призначені для знаходження під водою на певному проміжку часу і глибині. Іншими словами, така характеристика дає повний захист.

Особливості водонепроникних смартфонів

Перед вибором, варто врахувати відгуки про фірми виробники. Ознайомитися з нюансами водонепроникного смартфона. Потрібно звернути увагу на зовнішній вигляд на відміну від звичайних пристроїв. Всі моделі зазвичай мають грубу форму, великі розміри і вагу. Це пояснюється тим, що телефон зібраний зі спеціального, дорогого матеріалу. Від цього також помітна різниця в ціновій категорії.

У кожної моделі є спеціальна класифікація, яка фіксує ступінь захисту від проникнення. Позначається вона буквами ІР і двома цифрами. Перша цифра позначає рівень захисту від твердих предметів, а друга від рідини. У позначенні про пилозахист використовуються цифри від 0 до 6, де 0 означає повний брак захисту, а 6 — максимальний захист. У маркуванні водонепроникності використовуються числа від 0 до 8, де 0 каже, що ґаджет схильний до швидкої поломки від вологи. Якщо на другому місці стоїть цифра 7 або 8, це означає, що електроніка буде працювати на глибині до 1 метра від 30 хвилин. Загалом, у разі значень від 5 до 8 пристрої вважаються захищеними від води.

Обрано 1214 товарів

Показати ще 60 товарів