Моноподи для селфі стрімко набирають популярності. Цей простий пристрій дає змогу фотографуватися на витягнутій руці на тлі панорами, не псуючи кадр зайвими об'єктами. Мало хто знає, але перші телескопічні подовжувачі для фотоапаратів з'явилися ще в 1985 році та після того не раз згадувалися як непотрібні винаходи японців. Сьогодні цей прилад — ідеальне рішення для шанувальників подорожувати в поодинці або пар, які хочуть отримати спільний знімок.

Як вибрати палицю для селфі?

Сьогодні на ринку представлено понад 15 млн різних моделей таких пристроїв, які варіюються за ціною, зовнішнім виглядом і характеристиками. Деякі виробники попрацювали над незвичайною формою палиці для селфі та випустили вироби у вигляді мультяшних героїв або ложки для сніданку.

Окремо виділяють:

Тому перед покупкою подібного пристрою потрібно визначити цілі його використання. Після цього фахівці рекомендують звернути увагу на такі параметри:

  • Кнопка затвора камери. Виділяють дротовий і бездротовий запуск. У моделях зі шнурком застосовується проводок зі штекером, який вставляють у порт смартфона для навушників. Сама кнопка розміщена в ручці палиці та під час її натискання автоматично роблять фото. У бездротовому типі застосовують Bluetooth-кнопку або пульт. Зазвичай він працює від батарейок-«таблеток» або акумулятора. Для використання виробу доведеться завантажити застосунок, який дасть змогу не тільки фотографуватися, а й наближати/віддаляти фокус, вибирати камери та вмикати відео.
  • Кріплення. Що більше прогумованих вставок матиме цей елемент, то надійніше зафіксований смартфон. Часто щоб уникнути падінь, на ґаджет спеціально надягають силіконовий чохол.
  • Якість трубки. Телескопічний механізм не має прогинатися під вагою телефону. У разі знімання у воді варто придбати модель, стійку до вологи.
  • Розмір. Монопод має вільно поміщатися в будь-яку сумочку, тому варто відмовитися від занадто громіздких товарів. Ручка має бути виготовлена з м'якого пластику та мати гумове закінчення. Деякі варіанти додатково мають петельку.
  • Кут нахилу. Найпопулярнішими є 2D і 3D головки. Низка виробів обладнана кульовим механізмом, який зазвичай використовують у штативах для фототехніки.
  • Кількість секцій. Практично в усіх приладів принцип розкладання телескопічний. У дешевих виробів секції швидко послаблюються і прокручуються. Зазвичай виробники додають фіксатори довжини та наносять жолобки на штатив, щоб продовжити термін експлуатації. На ринку представлена продукція з 5, 6 і 7 секціями.

Зараз кожен виробник прагне створити найбільш конкурентоспроможний пристрій, тому, крім зовнішнього вигляду, приділяє особливу увагу додатковим деталям. У продажу можна побачити товари з дзеркалом і з кнопкою, які дають змогу бачити себе краще та швидко робити якісні селфі. Тим, хто не любить носити тяжкості, рекомендують придбати міні-моноподи, які не займуть багато місця, але чудово виконають свою основну функцію.

Популярні виробники селфі-палиць

Вибір фірми також впливає на отримання кінцевого результату. Відомі бренди пропонують продукцію з високими показниками надійності та довговічності, тому привернуть увагу багатьох споживачів.

Для поціновувачів фото рекомендують доступні телескопічні селфі-палиці від компанії Ckeyin. Вона має довжину 1 метр і підійде для кріплення смартфона та фотоапарата. Виріб обладнаний модулем Bluetooth і системою дистанційного керування.

XCSOURCE пропонує модель, яка підійде для керування Go-Pro і іншими ґаджетами для знімання. У комплекті додаються насадки та чохол. Компанія Supremery випустила палицю завдовжки 85 см, яка має рухоме кріплення й дає змогу вибрати зручний кут огляду. Завдяки кнопкам на учці вдасться регулювати зум.

Показати ще 60 товарів