Що таке мийний пилосос з аквафільтром

У сучасному господарстві мийний пилосос з аквафільтром — незамінний друг, помічник і товариш кожної господині. У процесі розвитку людство винаходило безліч речей, які допомагають нам жити. Для приготування і вживання їжі створені такі прилади як ніж, плита, виделки, ложки, тарілки тощо. Для того, щоб дотримуватися гігієни, людина винайшла ванни, умивальники, а також різні гігієнічні засоби — шампуні, гелі для душу, зубні пасти, щітки та інше. Для того, щоб мати охайний й акуратний вигляд, люди використовують пральні машини, порошки, ополіскувачі, праски та прасувальні дошки. Щоб підтримувати чистоту в будинку, створювати затишок і комфорт, господині щодня користуються швабрами, відрами, мийними та очисними засобами, а також пилососами різних моделей.

Але у світі сучасної техніки є так звані мийні пилососи з аквафільтром, це порівняно новий товар на ринку. Зовсім недавно був відомий лише один різновид механізму, що збирає пил із килимів та інших поверхонь за допомогою сили, яка втягує. Всі знають, що до їхньої комплектації входять спеціальні мішки для збирання пилу, які вимагають очищення. Але прогрес не стоїть на місці, і дуже стрімко з'явилися й увійшли в ужиток пристосування з новою функцією миття поверхні. Асоціативна картинка, що виникає з назви товару, не обманює — це великий за габаритами прилад, що розбризкує воду та видаляє бруд за допомогою губки. Модель з аквафільтром дає змогу зробити прибирання ще якіснішим й ефективнішим. Такий прилад буде чудовим варіантом для будинку, де проживають люди з алергічною реакцією на найдрібніший пил. Він видаляє навіть найдрібніші брудні частинки, дратівливі дихальні шляхи.

Принцип роботи мийного пилососа з аквафільтром

Зовні конструкція апарату являє собою комплект із двох баків, які встановлені на коліщатка. Від звичайного механізму, призначеного для сухого прибирання, модель відрізняється тим, що до її комплектації входять ємності для води, спеціальні кріплення й механізми для подавання рідини. У більшості різновидів є не тільки резервуар для подавання чистої води, а і сховище для збирання брудної рідини. Принцип роботи полягає в тому, що перед початком прибирання необхідно наповнити чистою водою ємність для неї, а далі — розпилити її на поверхні та змити за допомогою прикріпленої губки. Далі брудна вода йде у другий резервуар, який найчастіше удвічі-утричі більший, ніж перший.

Через це під час процесу експлуатації часто доводиться вимикати прилад, щоб долити чисту воду. Це здається мінусом пристосування, однак ні його великі розміри, ні маленький відсік для чистої води не зрівняються з ефектом, отриманим після використання пилососа. За допомогою аквафільтра брудне повітря, що потрапляє у відсік із водою, очищається.

Пил і бруд зв'язуються між собою й осідають на дні приладу, а вже чисте повітря проходить далі по конструкції механізму та виходить назовні. Плюсами такого апарату є ефективне прибирання і зволоження кисню. Порівнюючи зі звичайним пилососом, наступною перевагою пристрою є заощадження коштів на купівлю мішків для фільтрації. Недоліками ж буде чимала вага пристрою під час наявності у ньому води, підвищений шумовий ефект і необхідність вимивати резервуари після кожного прибирання.

Як вибрати мийний пилосос з аквафільтром

Є певні характеристики, що вимагають від покупця уважного їхнього вивчення під час вибору товару. До таких параметрів належать потужність апарату, об’єм водяних фільтрів, насадки, наявність додаткових функцій. Щодо вартості продукту, то необхідно пам'ятати, що гарний прилад за невеликі гроші не купиш. Дешевий пилосос буде, ймовірніше, не дуже потужним і обмеженим за функціональністю.

Важливим показником є об’єм резервуарів для води, а також додаткові елементи: зазвичай, з пристроєм мають входити до комплекту кілька насадок, а шнур, який вмикається в електромережу, має бути не коротший, ніж 6 метрів, і забиратися автоматично, за допомогою натискання кнопки.

Під час вибору фірми-виробника добре допоможуть відгуки, а в спеціалізованих магазинах у кожного покупця є можливість звернутися до досвідченого продавця-консультанта й отримати кваліфіковану допомогу.

Обрано 20 товарів