Відгуки покупців про Миша MSI Clutch DM07 USB Black

Код:  362030943

• Ярошенко Евгений
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Хорошая мышка ха свои деньги, на супер игровую не тянет, а так за свои деньги норм.

Переваги:
    Не сильно дорогая, работает нормально
    Недоліки:
    обыкновенная что то супер крутого нету.
  • Ди Си

Хорошо выполняет свои функции

Переваги:
    Хорошая чувствительность, удобно ложится в руку.
    Недоліки:
    Пока не нашел
  • Богдан
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Якщо порівнювати с G102 чи steelseries Rival досить легка мишка, навіть присобачили грузики що я таке вперше бачу, ну брав для так сказати дачного компа то воно наче норм

Переваги:
    Ціна
    Недоліки:
    Мемна MSi мишка без софту
    • Михайло Шевчук

Чому же? Мишка має софт

И что же там за софт? Если не секрет. В котором можно просто подрегулировать dpi и всё... Другого я не нашёл.

• Лівандовський Олександр

Чудова мишка

• Сергій Здолбіцький
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Купив мишку, цілком задоволений, для моїх задач цілком підходить. Я не граю в шутери, тому за зрив сенсора нічого не скажу, но мишка має нормальні кліки і зручна в руці. Просто хороша мишка для повсякденного користування та ігор час від часу, або де мишка не грає великої ролі. Ціна думаю досить хороша

Переваги:
    За таку ціну, все чудово
    Недоліки:
    Я не можу сказати за шутери, тому це кому як
  • Артём
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Миша далеко не ігрова, сенсор просто жахливий, для шутерів зовсім не підійде.

Переваги:
    Не знайшов
    Недоліки:
    Дуже легко зриває сенсор, люфтять пкм та лкм, камʼяний дріт, незручний хват для великої долоні
  • Захар Шатковский

За свою цену топ!!!
    Не срывает сенсор, очень удобно лежит в руке, а регулировка веса мышка это нечто. Рекомендую!

Переваги:
    За свою цену лучше не найти
  • Мандрика Владимир
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka

Мышка норм. Есть грузики. В руке удобная. Единственное не помнит DPI после выключения ПК, помогает приложение с сайта MSI.