Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA)

6 відгуків

Код:  1166845

 • Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 1
 • Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 2
 • Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 3
 • Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 4
 • Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 5
Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA) - зображення 1

Екран 17.3" (1920x1080) Full HD LED, матовий / Intel Core i7-4710MQ (2.5 - 3.5 ГГц) / RAM 16 ГБ / SSD 128 ГБ + HDD 1 ТБ / nVidia GeForce GTX 880M, 8 ГБ / Blu-Ray / LAN / Wi-Fi / Bluetooth 4.0 / веб-камера / Windows 8.1 64bit / 3.9 кг / чорний

 • RAM 16GB
 • Готовий до роботи!
 • SSD+HDD

Опис Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA)

GT70 2PE — це представник серії геймерських ноутбуків Gaming від MSI, який забезпечить неймовірну продуктивність в іграх і занурить у світ віртуальних розваг. Кожна "подорож" буде унікальною та незабутньою.

Дискретна графіка просунутого рівня nVidia GeForce GTX 880M з 8 ГБ пам'яті GDDR5 VRAM
Революційна архітектура nVidia дала змогу nVidia GeForce GTX 880M вийти на новий рівень продуктивності. Користувачі нової графічної карти отримують 10% приріст швидкості, як порівняти з GeForce GTX 780M, і підвищену продуктивність за колишнього низького рівня температури й енергоспоживання. Тепер у різноманітних іграх можна увімкнути автоматичне згладжування графіки. Графіка nVidia — це ідеальна картинка в іграх і стовідсоткова сумісність. Відчуйте різницю в реалістичності, порівнюючи з технологією nVidia PhysX: динамічна, інтерактивна фізика робить ігри живішими.

Новітній процесор 4-го покоління Intel Core i7
Новітня обчислювальна платформа 4-го покоління далеко обійшла процесори попередніх поколінь. Продуктивність ЦПП виросла на 3 ~ 7%, а загальна потужність платформи – на 15%. Тепер GPU ще ефективніше обробляє як 2D, так і 3D: продуктивність зросла загалом більш ніж на 30%. Працювати за ПК стало ще приємніше, акумулятора тепер вистачає довше. Крім того, система використовує більш просунуту програму шифрування, завдяки якій компанії та рядові користувачі зможуть надійніше захистити свої дані від несанкціонованого доступу, а BIOS/FW – від вірусних атак.

Ексклюзивна технологія Cooler Boost 2 підвищує ефективність охолодження на 15% і знижує рівень шуму
Проти старої технології Cooler Boost у GT-серії 2012 року технологія MSI Cooler Boost 2 використовує більш збалансовану архітектуру: у модулі тепловидатності передбачений додатковий трубковий тепловий міст, що з'єднує охолодження ЦП і графічного ядра в одну систему. Міст дає змогу швидше віддавати тепло, що відразу поліпшує охолодження на 15% і спричиняє зниження шуму вентилятора на 25%.

Технологія Matrix display розширює поле зору для ігор із повним зануренням
Matrix display підтримує до 3 зовнішніх дисплеїв, даючи вам змогу виводити зображення на 3 екрани одночасно через HDMI 1.4, порт mini Display 1.2 і VGA. Ви можете одночасно працювати над кількома завданнями. (Всього 4 монітори, включно з монітором ноутбука GT-серії).

Звук від Dynaudio
MSI об'єднала зусилля з Dynaudio, всесвітньовідомим брендом аудіосистем із Данії, у вивченні електросхем, десятків різних драйверів для динаміків і пошуку оптимального розташування компонентів для найбільш живого звуку. Понад рік пішло у двох компаній на вибір оптимальних електросхем і матеріалів та пошук ідеального звучання. Результати досліджень стали основою для першокласних ігрових ноутбуків MSI GT-серії — лептопів із найкращим стереозвуком. GT-серія — єдині лептопи на сьогоднішньому ринку з аудіосистемою від Dynaudio, і їм просто немає рівних із погляду не тільки гучності, а і стереозвуку, чіткості, чистоти звучання для найзахопливіших ігор і яскравого мультимедіа.

Ексклюзивна технологія Audio Boost підвищує чистоту та деталізацію звуку на 30% як для динаміків, так і для навушників
Технологія MSI Audio Boost підвищує деталізацію і якість звуку на 30%. Аудіороз'єм із позолотою гарантує стабільне передавання звуку (менше перешкод) і допомагає оптимізованій технології AMP (Audio Power Amplifier) для навушників, із її низьким рівнем шуму та спотворень, різко підвищити якість роботи навушників і правдиво відтворювати кожну акустичну деталь.

Killer DoubleShot — це двічі чудовий зв'язок: рекордна швидкість Wi-Fi та Ethernet для онлайнових ігор
Killer DoubleShot поєднує адаптери Killer Wi-Fi та Ethernet і гарантує вашому ноутбуку найвищу швидкість і гнучке керування дротовим і бездротовим зв'язком, а також розумне керування дротовим й бездротовим зв'язком ноутбуків із мінімальною затримкою. Просунута технологія Stream Detect автоматично сортує і впорядковує за пріоритетністю чутливі до затримок потоки даних — трафік мережевих ігор, HD-відео та високоякісне аудіо, — допомагаючи вам швидко реагувати на будь-які події віртуального світу.

Автоматично підсилює живлення для максимально ефективної роботи ЦПУ і графіки
NOS — унікальна розробка MSI з архітектурою Hybrid Power. У поєднанні з CPU Boost від Intel, GPU Boost від nVidia та ексклюзивною технологією Cooler Boost 2 від MSI ця розробка дає змогу радикально збільшити продуктивність — більш ніж на 10%.

Коли загальне енергоспоживання на ігрових ноутбуках GT-серії від MSI перевищує гранично допустимий для акумулятора рівень, система автоматично вмикає "NOS", щоб спрямувати додаткову енергію на розгін GPU до максимуму. Це дає змогу додати 10% продуктивності в бенчмарках та іграх.

Те, що треба: клавіатура спеціально для геймерів
Унікальне розміщення клавіатури та розміщення клавіш за схемою "золотий трикутник" допоможуть працювати швидше та довше.

Просто надійність
MSI зробила кожну клавішу більш пружною й чуйною до дотику. Забудьте про незграбні кнопки.

Одночасне натискання кнопок
Ігрова клавіатура від MSI підтримує одночасне натискання кількох кнопок, що дає змогу швидше давати ігрові команди, підвищує точність і швидкість реакції.

SteelSeries Engine для налаштування всіх клавіш і пристроїв під ваш особистий стиль гри
SteelSeries Engine — це набір застосунків, який об'єднує всі можливості, які часто потрібні геймерам, і дає змогу легко та швидко налаштувати кожну клавішу та функцію під особистий стиль гри кожного геймера — включно з керуванням підсвіткою клавіатури, керуванням декількома пристроями (наприклад, навушниками, мишкою і клавіатурою), клавіатурними та текстовими макросами.

Приязний інтерфейс
SteelSeries Engine легко опанувати завдяки графічним символам пристроїв і простій техніці "перетягування" об'єктів, яка використовується для надавання значень клавішам, створення складних макросів, профілів пристроїв і настроювання кнопок. Також програма пропонує інтуїтивно зрозумілі інструменти створення макросів із добором кольорів, шрифтів і назв для всіх елементів.

Кожну клавішу можна налаштувати для швидкого доступу до будь-якої функції*
Будь-який геймер може легко налаштувати кожну окрему клавішу для доступу до потрібних функцій, керуючись своїм особистим стилем гри та налаштовуючи клавіатуру так, як йому зручно.
* Крім клавіш FN, F1-F12

Одним кліком — швидкий запуск усіх застосунків SteelSeries Engine
Геймери можуть вільно призначити будь-яку клавішу для запуску програми, щоб не клікати мишкою на його іконці.

4 профілі клавіатури
Геймери можуть створити 4 профілі для 4 різних ігрових сценаріїв. До того ж: прямо під час гри можна легко та швидко перемикнутися на інший профіль* — наприклад, для чату з друзями. Спілкуванню з друзями ніщо не завадить.
* Шари перемикаються поєднанням "Fn + 1 ~ 4"

Можливість розумного налаштування макросів
Можливості створення макросів практично не обмежені. Усе, що ви робите мишкою або клавіатурою, можна запрограмувати — і доповнити це автоматичним запуском подій за часом. У клавіатурні макроси можна додати навіть дії мишкою. Ваш макрос буде проходити як пріоритетний у списку завдань вашої ОС, але водночас він ніяк не заважає вашим діям у грі в реальному часі.

Створіть власний текстовий макрос
Крім клавіатурних макросів SteelSeries Engine також дає змогу створювати текстові макроси для спілкування геймерів. Ця функція допоможе одночасно розмовляти з кількома співрозмовниками та не витрачати час на набір однотипних реплік.

KLM (керування підсвічуванням клавіатури)
Залежно від настрою і смаків можна вибирати з 1000 з гаком колірних комбінацій і п'яти різних сценаріїв для клавіатури — станьте зіркою будь-якої LAN-вечірки.

Необмежені можливості створення профілів
Профілі — це набори макросів, функцій клавіш і конфігурацій пристроїв, які часто використовуються спільно. SteelSeries Engine може зберігати необмежену кількість профілів, які ви можете називати так, як вам зручно. Програма пропонує встановлені профілі для популярних ігор, які можна використовувати без змін або як базу для ваших особистих налаштувань і макросів.

Статистика для аналізу та виправлень
Граєте ви в шутер або працюєте в Photoshop — ми допоможемо вам робити це якнайкарще. Модуль Statistics реєструє ваші дії клавіатурою й мишкою. На створеній на основі цих записів схемі "гарячих точок" ви зможете в кольорі та цифрах побачити частоту натискання на різні кнопки клавіатури та мишки. Ви можете використовувати цю інформацію для оптимального налаштування макросів, кнопок мишки та клавіатури, щоб максимально ефективно використовувати інструменти для ігор і роботи.

Свобода гри
SteelSeries Engine автоматично визначає, у яку гру ви граєте, і запускає збережений вами профіль (або профілі) для цієї гри. Ви можете створювати власні профілі для інших застосунків і настроїти SteelSeries Engine автоматично запускати потрібний профіль у разі запуску відповідної програми.

XSplit Gamecaster: найкраща геймерська програма для запису та потокового передавання даних
XSplit Gamecaster допоможе легко та швидко відбити будь-який момент вашого ігрового життя й поділитися ним зі світом через Twitch, YouTube, UStream і інші канали. Ця проста та зручна програма ідеально підходить для того, щоб ділитися своїм ігровим досвідом із друзями й близькими або всією планетою, або для збереження на довгу пам'ять яскравих моментів ігрового життя. Так чого ви чекаєте? Приєднуйтесь до технічної революції, зберігайте найкращі моменти свого життя вже зараз.

Характеристики Ноутбук MSI GT70 2PE Dominator Pro (GT702PE-2023UA)

Діагональ екрана
Обсяг оперативної пам'яті
Короткі характеристики
 • Екран 17.3" (1920x1080) Full HD LED, матовий/Intel Core i7-4710MQ (2.5 - 3.5 ГГц)/RAM 16 ГБ/SSD 128 ГБ + HDD 1 ТБ/nVidia GeForce GTX 880M, 8 ГБ/Blu-Ray/LAN/Wi-Fi/Bluetooth 4.0/веб-камера/Windows 8.1 64bit/3.9 кг/чорний
Операційна система
Колір
Частота оновлення екрана
Оптичний привод
Вага
 • 3.9 кг
Обсяг накопичувача
Дивитися всі характеристики →

Відгуки покупців 6

 • ЧувагГ-А
  • Продавець: Rozetka

  Сообщу дополнительно. У меня не было в наличии низковольтной памяти DDR3L и я рискнул установить обычную DDR3 (cтавил такую: Kingston SODIMM DDR3-1600 8192MB PC3-12800 (KVR16S11/8), которую брал здесь же на Розетке). Не был уверен, что ноут запустится. Ошибся, всё поехало и заработало без проблем. Был приятно удивлён. Единственно, что АИДА сообщила, что с родными планками памяти скорость чтения из памяти была 24.000МВ/с, а стала почему-то 23.000+МВ/с.

 • ЧувагГ-А
  • Продавець: Rozetka

  Господа, с от производителя память 16GB установлена двумя планками по 8GB DDR3L (низковольтная 1,35V) в слотах под клавиатурой. Дополнительные нижние 2 слота под память расположены под крышкой на материнке снизу. Но, есть проблемка.


  Свободно поставить дополнительные планки памяти мешает дополнительная тепловая трубка, идущая от СО (система охлаждения) видеокарты на СО процессора. Так у MSI реализована СО. Для установки дополнительной памяти (+16GB) вам необходимо полностью открутить теплообменную пластину с видеокарты и выкрутить винты "В" и "С" на пластине процессора для освобождения крепления этой трубки. Перед этим снять кулер и отстегнуть его разъём. Это несложно.


  Далее приподнимаете на 2-3 см. теплоотвод видеокарты, он поднимется совместно с радиатором, там их ни чего не держит. Тепловая трубка к процессору контачит через белую теплопроводную резину и отлипает совершенно спокойно. Вы поднимаете на 2-3 см один край охлаждения видеокарты и получаете возможность свободной установки дополнительных (2) планок памяти. Далее аккуратно возвращаете СО назад и крепите 4-я подпружиненными винтами на видеокарте и процессоре винтами - "В" и "С" (они помечены буквами) На процессоре винт "А" откручивать не надо. Теплоотвод с процессора снимать не надо.


  Потом вставляете назад кулер, собираете его разъём и крепите его одним винтом в углу. Остальные винты крепления кулера закручиваются при установке нижней крышки ноута, что я нахожу весьма удобным.


  Процедура эта вся несложная, но несколько напрягает на первый взгляд. При снятии нижней крышки вам придётся повредить "пломбу" - белую бумажку такую, которая прикрывает один из винтов. Не пытайтесь её снять, у вас не выйдет, т.к. она пластиковая и отламывается кусками. Протыкайте отвёрткой и всё.


  Вскрытие этой пломбы ни как не отражается на гарантии на ноутбук, так утверждает сам СЦ. Это лишь сообщает о том, что пользователь заглядывал внутрь с какой-то целью. Если вы объясните, что добавляли памяти и меняли SSD на другие и сделали всё правильно и нормально, то СЦ не будет к вам иметь претензий и с гарантии не снимет ни за что.

 • ЧувагГ-А
  • Продавець: Rozetka

  Господа, обращаю ваше внимание на тот факт, шо обещанные 128GB SSD реализованы не одним винтом формата mSATA, а двумя винтами SSD SanDisk по 64GB каждый и собранными в массив RAID 0. Лично меня это убило. Линейные скорости чтения имеем 600М/с, записи - 300М/с. Планирую срочную замену на 2 SSD винта по 128 или по 256, дабы получить скорости 1000/900 и общий объём 256 или 512GB. Огорчён я сильно. Надо исчо добавлять денег до 4.500грн. И куда потом девать тот хлам по 64GB? Кому он нужен? Было бы очень корректно, если в комплектации отписали бы так: "2 SSD RAID-0 128GB" Дополнительно сообщу о том, что плата для SSD mSATA в ноуте установленно (что понятно) и имеет 3 слота mSATA для трёх SSD винтов. При желании их можно все три объединить в массив SUPER RAID 2 и получить суммарный объём всех трех. Можно объеденить в массив RAID-0 только 2 SSD (как и сделано), а третий SSD иметь просто отдельным диском со своей буквой и он, соответственно, может быть любого объёма. А винты в массиве RAID-0 только одинакового объёма.

Дивитися всі відгуки →

* Увага! Усі ноутбуки мають російські літери на клавіатурі та супроводжуються офіційною гарантією від виробника! Перед встановленням програмного забезпечення прохання перевірити сумісність із пристроєм, зазначену на упаковці, документації або на веб-сайті

* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
* Огляд підготовлений на базі однієї з моделей серії. Точні специфікації дивіться у вкладці "Характеристики".