Така техніка, як музичні центри, може відтворювати та записувати звуки. Такі вироби підтримують безліч різних форматів: mp3, mp4 тощо, і можуть бути представлені в багатьох формах звукових носіїв. Часто використовуються як у домашніх умовах, так і на підприємствах, у кафе, офісах і інших приміщеннях.

Поради щодо вибору музичного центру

Варто звернути увагу на технічні характеристики та вирішити, для чого саме буде використовуватися техніка та які функції виконуватиме. Для звичайного прослуховування музики гарної якості досить підібрати стандартний прилад. Для проведення свят або вечірок варто вибрати виріб, які має характерні для цього особливості. Можна навіть використовувати як домашній кінотеатр.

Деякі моделі обладнані функцією караоке, що дає змогу співати під мелодійний супровід. А дехто вибирає продукт для прослуховування радіо. Також варто враховувати габарити. Для невеликих приміщень логічно підбирати техніку маленьких і компактних габаритів, а для великих залів підійдуть потужні прилади великих розмірів.

Велику роль відіграє дизайн. Виріб має добре вписуватися в інтер'єр квартири або іншого приміщення, вносити позитивні нотки та надавати настрою користувачам і гостям. Можуть випускатися в класичному стилі, у чорних і сріблястих тонах із міцної пластмаси або в стилі хай-тек. Оригінальні моделі виготовляються в глянсовому корпусі та з кольоровим декором, вставками з металу або дерева, додатковими елементами, підсвіткою. Також часто використовується стиль ретро.

Класифікація музичних центрів

Виділяють три основні групи продукції: мікросистеми, міні та міді структури. Перший тип комплектується моноблоком і характеризується невеликими розмірами. На додачу до комплекту входять оптичний привід і радіотюнер, іноді з касетною декою. Є трохи функцій, підсилювач невисокого рівня й невеликі колонки.

Попри малі особливості, вони досить якісно звучать і легкі для транспортування. Застосовуються в маленьких за габаритами приміщеннях. Міні-системи можуть бути з блоком і моноблоковою конструкцією. Комплектуються програвачем оптичних дисків, стереофонічним радіо, касетною декою. Дехто також у комплект включає графічний еквалайзер і вбудований жорсткий диск.

Виділяють такі підвиди: прості, середнього та високого рівня. Перші характеризуються наявністю якісних колонок, підтримують формати дисків cd і dvd. Середні забезпечують якісний звук і потужну акустику. Наявні спеціальні можливості. Підійдуть для домашніх умов і для інших цілей.

Третій вид вміщує блок і вирізняється габаритними розмірами. Вважається чимось середнім між музичним центром і звуковою системою, що складається з окремих елементів. Присутній повний комплект, і навіть на додачу програвач вінілових пластинок. Чудово грає, має сильну вихідну потужність. Комплектується гарним підсилювачем і габаритними колонками. Може підтримувати майже всі формати. Чудово підійде для гучних зустрічей і посиденьок.

Число колонок може бути різним, як і показник звукових випромінювачів. Найпопулярнішими та часто використовуваними вважаються динамічні різновиди. Найпростіші зазвичай комплектуються стереопарою — дві колонки, у яких у наявності по одному динаміку. Підходять для мікросистем.

Звучання водночас розділяється на два типи — ліве та праве. Одному з каналів підходить один широкосмуговий елемент. Тому такі вироби дуже поступаються якості музики інших видів. Міні- та міді-системи мають по кілька динаміків, які можуть відтворювати від трьох до семи частотних смуг. Кожен з елементів відповідає за певний піддіапазон.

За умови наявності двох динаміків, які конструктивно не схожі, діапазон поділяється на дві смуги, тому сама структура буде двосмуговою. Ділиться на високі частоти та середні з низькими. Баси відтворюються недостатньо якісно, що не скажеш про інші раніше згадані частоти.

Багато приладів комплектуються сабвуфером — непарний продукт, який видає музику від двадцяти до ста двадцяти Гц. Під час вибору варто враховувати, що глибина та якість мелодії низької частоти залежить від розміру низькочастотної частини. Тому що габаритніший агрегат, то краща музика. Відомими марками музичних центрів є LG і Sony, які порадують якістю, довговічністю й надійністю в роботі.

Обрано 227 товарів

Показати ще 60 товарів