Що таке надувні меблі

Такий агрегат, як надувні меблі — незамінна річ у домі або квартирі. Дійсно, цей продукт підходить для всіх типів приміщень. Попри те, що є стереотип про придатність такої продукції винятково для дачі та великого простору, спектр застосування широкий. Має попит у споживачів, з огляду на відгуки і рекомендації.

Такий товар стане в пригоді скрізь завдяки компактності і здатності трансформуватися в малі розміри в складеному стані. Переваги цього товарного ряду у порівняно невисокій вартості та практичності. Стане в пригоді сім'ям із невеликим бюджетом, але гострою потребою в облаштуванні житла.

Насамперед під час заселення — новосели закуповують меблі. Спочатку можна обійтися й не дерев'яними. Така продукція стане в пригоді навіть для тривалого проживання. Плюсом є комфортність, хоч так і не здається на перший погляд. Види фірми Intex повторюють форму людського тіла.

На відміну від первинних варіацій, сучасні мають безліч додаткових функцій і можливостей. У товарному ряді можна натрапити на різновиди, що є лікувальними. Їх рекомендують лікарі для людей із хворобами вестибулярного апарату. Вони можуть бути найнесподіваніших форм і кольорів.

Перевагою прийнято вважати легкість у догляді за цією продукцією. На відміну від варіацій із дерева, ці можна без проблем протирати вологою ганчіркою без турбування про можливість зіпсувати поверхню. Адже верхнє покриття більшості модифікації обладнане захисною плівкою з матеріалів, що не бояться вологи.

Товар підійде навіть для офісів. Ні для кого не секрет, що офісна рутина — дуже важке заняття. Сидіння впродовж кількох годин в одній позі перед комп'ютером або робочим столом — має свої наслідки. Гострі болі в спині та хвороби хребта — всього кілька з них. У більшості фірм диванів немає, або є незручні. А надувні меблі — альтернатива традиційній фурнітурі.

різновиди

Переважно фахівці та виробники можуть розрізнити кілька класифікацій. Важливим чинником, що визначає якість і цінову політику, є матеріал. Цей критерій вважається основним складником будь-якої продукції. За ним можна виділити кілька основних типів. Основний — гума. Вона становить головну частину будь-якої конструкції всіх модифікацій.

Також типізуватись надувні меблі можуть за основними представникам модельного ряду. Всього їх налічується приблизно десяток, однак, до головних можна віднести сім із них. Виробники виділяють такі:

  • Надувні ліжка;
  • Надувні матраци;
  • Надувні крісла;
  • Надувні басейни;
  • Надувні гамаки;

Всі екземпляри по-своєму корисні та практичні. Кожен має конкретне призначення і функцію. Дивани переважно являють собою трансформери. Мають властивість складатися і розкладатися в різні позиції. Навіть в укомплектованому стані місткі та комфортні для сидіння великої компанії. Бувають усіх кольорових гам. Дизайн і конструкційні особливості не є дивовижними. Механізм складання й розкладання істотно відрізняється від стандартних крісел і інших подібних аналогів.

Ліжка мало схожі на попередній різновид. Більшість належать до дорогого сегменту. У комплекті з ними часто йде високопотужний насос, без якого встановлення агрегату просто неможливе. Матраци можуть використовуватися для задоволення різних цілей. Найчастіше їх кладуть як додатковий пом'якшувач на ліжковий каркас.

Крісла та подушечки — засоби додаткового комфорту для шанувальників релаксу. Виготовлені з екологічних матеріалів. Бувають маленьких і великих розмірів. Найунікальнішим представником цієї групи заслужено вважаються басейни. Це ємності, які наповнюються водою. Можна побачити на дачах або присадибних ділянках. Плюс у ціновій політиці, як порівняти з масштабними побратимами.

Останній підвид можна назвати унікальним. Мають неймовірну популярність останні 5 років. На цей момент лідирують на ринку. трапляються дитячі моделі. Як вибрати з асортименту — вирішувати покупцеві. Треба відштовхуватися від особистих потреб і переваг. Також не варто ігнорувати функціональні особливості кожного елемента.

Показати ще 60 товарів