Відомою фурнітурою для дверей є накладка для замку. Під час покупки дорогих дверей, не завжди можна бути впевненим у безпеці. Відбувається багато пограбувань квартир через механічний злам замка, що є лише питанням часу, незалежно від рівня складності та рекомендацій виробника. Для захисту будинку від подібних подій використовують різні товари, що ставляться для збереження найслабшої половини замка.

 Розрізняються за матеріалом виготовлення, формою, розміром і товщиною. Мають відмінність не тільки у зовнішньому вигляді, а у функціях.

Функції накладок на замок

Виділяють дві основні функції: естетичну та захисну. Для декорування використовується під час закінчення введення механізму замка. Коли основу замка поміщають у дверний отвір і встановлюють циліндр, поверх встановлюється спеціальне пристосування, яке щільно прикріплюється до полотна у дверей.

Приховують безліч дефектів. Під час складання замка потрібна допомога фахівця, щоб просвердлити дірки у дверях. Часом тесля виконує свою роботу недобросовісно та залишає помилки, які мають непривабливий вигляд. Саме в таких випадках накладка виконує естетичну функцію, щоб приховати вади.

Так само, захищає циліндр та свердловину від потрапляння бруду. Захищає за поганих погодних умов, якщо продукція на зовнішній стороні дверей, точніше з вулиці. Якщо розташована з іншого боку — забруднення навряд чи потрапить у середину замка.

Види, особливості та характеристика

Варто розглянути, як правильно вибрати накладку на замок і різновиди. Для захисту будинку або квартири люди ставлять броньовані двері, для яких використовуються замки підвищеного рівня надійності від злому. Для механізму замка варто застосовувати особливий виріб. Для запобігання нападу грабіжників вводять в експлуатацію спеціальні накладки, яким не страшні будь-які фізичні або механічні поломи.

Цей вид називають броненакладками — цільні металеві конструкції, які не виконують рухів після встановлення. Броньовані вироби бувають виготовлені в різних колірних гамах, що підходять під колір вбудованої фурнітури. Розрізняють такі види:

  • Броненакладками на замок є пластини зі сталі, які здатні захистити від будь-яких видів фізичного злому. Діляться на врізні та накладні. Перші, у свою чергу, встановлюються на замковому корпусі, потім механізм покривається повним зовнішнім листом дверей. Такий вид вважається найнадійнішим від злому дверей. Розміри підлаштовуються під серцевину, щоб надати надійність і захист.
  • Вкладиші для броненакладки, , які також називають накладними, виготовляються в комплексно з двох роздільних дверей. Перша частина ставиться на внутрішній стороні, друга — на зовнішній. Злиття двох деталей виконується за допомогою штифтів наскрізь через усі двері. Виготовляється з марганцевої, загартованої і високо вуглецевої сталі.
  • Накладки для замка виготовляються для циліндрових замків, що дає змогу зрозуміти про уразливість. Комплектація має лише дві деталі. По-перше, зроблена з високоміцної сталі, зовнішня чаша одягається поверх серцевини та забезпечує цілісність. По-друге, стяжні болти, які фіксують вироби в одному місці, не можуть більше виконувати будь-які рухи.

Товар, стійкий до зломів, застосовується на замках із циліндровим механізмом і під сувальду. Для цих двох різновидів використовується шлюзова, яка зобов'язана не давати пройти відмичці в отвір для ключа. Особлива захищена мембрана закриває отвір і провертається за умови правильно заданого коду на ключі. Експлуатація шлюзового пристосування захищає від проникнення за допомогою відмички, добірки потрібних ключів, від засмічення, варварства та дитячих витівок.  

Для несанкціонованого відкриття замку потрібно отримати доступ до його секретної частини. Якщо циліндровий — відбувається усунення циліндра, наприклад, удари молотком. Якщо циліндр немає захисту як розпечені шайби, а в більшій частині середньої цінової політики їх не спостерігається, то усувають способом висвердлювання. Під час покупки та вибору накладок на замок варто прочитати та прислухатися до відгуків, порад досвідчених людей або тих, хто вже використовує таку техніку.

Показати ще 60 товарів