У сучасному світі швидкість і стабільність мережевого під'єднання відіграють важливу роль, проте приймання бездротової мережі часто поступається дротовому з'єднанню. Отримати високу пропускну спроможність без перепадів дає змогу TP-Link Wi-Fi adapter — маленький пристрій, що під'єднується до USB-порту комп'ютера або ноутбука й забезпечує стійке під'єднання до мережі.

Пристрій дає змогу позбутися дротів і насолоджуватися свободою пересування, не йдучи на компроміс зі швидкістю й дальністю передавання даних. В інтернет-магазині ROZETKA представлений широкий асортимент TP-Link USB Wi-Fi adapter за вигідною ціною.

Переваги TP-Link Wi-Fi-адаптерів:

TP-Link — китайська компанія, яка спеціалізується на виробництві телефонів, мережевого обладнання, зокрема Wi-Fi-адаптерів. Моделі бренду мають низку переваг, що спрощують під'єднання та налаштування:

 • чудова продуктивність — обладнання підтримує різні стандарти Wi-Fi, як-от Wi-Fi 6 802.11ax, Wi-Fi 5 802.11ac і Wi-Fi 4 802.11n, що дає змогу під'єднатися до різних маршрутизаторів;
 • просте встановлення — достатньо вставити мережевий адаптер у вільний USB-порт і під'єднатися до роутера, щоб вільно користуватися під'єднанням.

ТП-Лінк пропонує різноманітні моделі Wi-Fi-модулів, які підходять для різних потреб — від звичайного використання до професійних завдань.

Які є різновиди TP-Link Wi-Fi adapter

Мережеві модулі розрізняються за кількома критеріями. Залежно від типу під'єднання TP-Link Wi-Fi adapter можна розділити на три різновиди:

 • 2 в 1 (WiFi + Bluetooth) — гібридна модель, що дає змогу не тільки виходити у мережу, а й під'єднати периферію;
 • Wi-Fi-адаптери — зовнішній модуль, встановлюється в інтерфейс USB;
 • мережеві карти — модель з можливістю під'єднання до материнської плати комп'ютера або ноутбука за допомогою PCI, mini PCI Express.

Кожен різновид TP-Link Wi-Fi adapter має свої переваги та обмеження й підходить для конкретних сценаріїв використання. Наприклад, конфігурація 2 в 1 розроблена для покупців, які хочуть отримати всі можливості бездротового під'єднання через один роз'єм.

Зовнішні адаптери призначені для тих, хто використовує один модуль на кількох пристроях і хоче мати можливість активно перемикатися між ними. Мережева карта — зручний варіант для користувачів, які не хочуть займати вільні слоти на корпусі та мають у своєму розпорядженні вільний інтерфейс на платі.

Як вибрати Wi-Fi-адаптери TP-Link

Вибір збалансованої моделі залежить від кількох критеріїв. Найважливіший — спосіб під'єднання. TP-Link Wi-Fi adapter використовує один з шести інтерфейсів:

 • PCI;
 • PCI Express;
 • RJ-45;
 • USB;
 • USB Type-C;
 • mini PCI Express.

Також адаптери TP-Link мають різну швидкість передавання даних, яка вимірюється в Мбіт/сек. Швидкість залежить від стандарту Wi-Fi, частотного діапазону — 2,4 або 5 ГГц, кількості потоків передавання даних. Наприклад:

 • стандарт Wi-Fi 6 802.11ax у діапазоні 5 ГГц має ширину каналу 2400 Мбіт/сек;
 • стандарт Wi-Fi 5 802.11ac у діапазоні 5 ГГц з підтримкою технології MU-MIMO забезпечує пропускну здатність 1300 Мбіт/сек;
 • стандарт Wi-Fi 4 802.11n у діапазоні 2,4 ГГц підтримує швидкість передавання даних на рівні 150 Мбіт/сек.

Модулі різняться розміром і форм-фактором. Деякі TP-Link Wi-Fi adapter компактні та майже не виступають з USB-порту, інші — мають великий розмір, знімну зовнішню антену для поліпшення приймання сигналу.

В інтернет-магазині ROZETKA можна купити мережеві адаптери TP-Link з доставкою по Україні. На всі товари у каталозі поширюється офіційна гарантія.

Мережеві адаптери TP-LINK

Обрано 1075 товарів

Показати ще