Прочитати улюблену книгу або журнал перед сном допоможуть нічники, які розташовуються в багатьох спальнях. Виріб має популярність вже багато років і вважається вдалим винаходом. Не доведеться вставати з ліжка, щоб погасити світло, досить простягнути руку та джерело його згасне. Особливо виручає світильник тоді, коли є боязнь темряви. Вона поширюється не тільки на дітей, а й дорослих. Крім корисних функцій, товар гармонійно доповнює інтер'єр, робить кімнату затишнішою. Допоможе розслабитися після важкого робочого дня й заснути в теплому ліжку.

Сучасні види нічників

Сучасні виробники намагаються зробити все, щоб задовольнити потреби своїх покупців. Різновидів нічників настільки багато, що розбігаються очі, а дизайн дивує уяву. Що стосується кріплення та форми під’єднання розрізняють такі види.

Найпоширенішим варіантом вважаються нічники, які розміщуються на стіні. Повісивши його в кімнату, вона автоматично стає затишною. Таке розташування істотно економить простір, його неможливо штовхнути або розбити. Розрізняють дитячі та дорослі моделі. Конструкція кріпитися за допомогою спеціальних прищіпок, це гарантує надійність.

Наступний варіант, нічники, штекер яких вставляється в розетку. Попередній вигляд часто має такий принцип під’єднання, але це не зовсім зручно. Такі характеристики поширюються на настільні лампи, що стоять на приліжкових тумбочках. Вважаються досить модним і невіддільним атрибутом.

Лідерами є спеціальні проектори, що створюють оптичні ілюзії та сприяють розслабленню. Різні насадки допомагають створити небо, зірки, неймовірні візерунки тощо. Відтворити проекцію допомагає світлодіодний промінь, без якого неможливо уявити роботу нічника. Деякі користувачі вважають такий варіант нав'язливим і придбавають його як доповнення до іншого виду світильників.

Зони освітлення

Для того, щоб світло не викликало роздратування та якісно виконувало свої функції, потрібно правильно розмістити нічник. Найтрадиційнішим методом вважається підвішування виробу на стіну, бажано вище. Відбиваючись від поверхні, промені зможуть охоплювати більше простору, у такий спосіб спрямовуючи основну частину в потрібну сторону. Краще, якщо джерело розташоване над головою, а не навпаки.

Поставивши предмет на підвіконня, можна створити лише інтимну атмосферу, підсвічування буде не найкращим. Укоси та штори перегородять надходження променів. Гарним варіантом стане письмовий стіл або тумба. Буде зручно вимкнути нічник рукою у разі сильного бажання зануритися в сон. Варіантів не багато, але вони допоможуть краще розібратися з місцем розміщення продукції в спальні.

Поради щодо вибору

Прийшовши в магазин виникає питання, як вибрати товар не помилившись. Усе просто, потрібно ознайомитися з характеристиками деяких моделей заздалегідь. І звичайно не завадить дотримуватися деяких правил, вони вже точно допоможуть вибрати якісну продукцію. Насамперед, естетичний вигляд, для більшості жінок це головний критерій оцінювання. Світильник зобов'язаний вписуватися в трепетно створюваний інтер'єр спальної кімнати. Мають гарний вигляд агрегати з фанери. Другий важливий момент, тип під’єднання, треба вибрати найзручніший для себе. Бувають дротові й акумуляторні моделі, другі не практичні. Якщо подобається проводити багато часу за нічним читанням, це не вдалий вибір.

Усі кнопки та складники нічника зобов'язані бути в повній справності, матеріал бути екологічно чистим, не займистим. Краще попросити в продавця сертифікат якості, особливо якщо предмет для освітлення призначається для дитячої кімнати. Вони є абсолютно в кожного виду товару, нічники не виняток.

Рекомендується не підбирати види з безліччю різних отворів, вигинів. У них накопичується пил, що негативно відбивається на здоров'ї. Не має бути пошкодження й незначних відколів, краще перевірити продукцію на місці. Почитавши відгуки в інтернеті, процес вибору полегшиться подвійно, люди не порадять поганого.

Поширені питання та відповіді

Нічники: ціни на ROZETKA

Товар Ціна
USB Лампа XO Y1 1W 6500K 5V 2 шт 129₴
Настільна лампа нічник з акумулятором TaoTronics TT-DL23 PRO RGB 5W 250lm 2700-3000K USB 5V 1699₴
Нічник LEDVANCE LUNETTA SHINE з датчиком освітленості (4058075266889) 211₴
Нічник Yeelight Motion Sensor Rechargeable Nightlight 0.25W USB 5V (YLYD01YL) 549₴
Показати ще