Відгуки покупців про Мобільний телефон Nokia G22 4/128 Lagoon Blue

• Лена Конопляста
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Про декілька днів роботи мова не йде,день активного користування.Фото не погані,хоча якістю не особливо відрізняються від фото попереднього гаджету,де мегапікселів було набагато меньше.Загалом за свої гроші не поганий апарат

Переваги:
    Ціна.Бренд(люблю nokia з першого телефону)
    Недоліки:
    Відсутність шнура та блоку зарядки
  • Мандзюк Олена

норм

Переваги:
    такий собі повсякденний робочий телефон.та й гарненький ніби...
    Недоліки:
    не можу поки що сказати може з часом щось і вилізе
  • Сергій Звєрєв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Все гарно чудово для роботи саме воно ще приємний бонус

Переваги:
    Приємний бонус
  • Міша
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Брав два телефони одночасно батькам, телефонами задоволені. Але є невеликий нюанс, підчас встановлення останнього оновлення, телефон починає працювати некоректно, після чого викидає в boot меню, і виконує скидання налаштувань... Принципі батькам оновлення не принципово, але факт залишається фактом. Поспостерігаю як вони будуть вести себе надалі ...

Вітаємо! Зверніться, будь-ласка, до сервісного центру "КРОК".

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Стильний дизайн, після трьох місяців використання - можу з певненістю сказати що і батарая у Nokia залишилась на гідному рівні. Відео, соц мережі - все тягне чудово, як і через WiFi, так і через мобільні дані. Навіть не очікував, що за такі гроші буде можливо купити такої якості смартфон.
    Зверніть увагу, в комплекті немає зарядного пристрою. Для мене це не було сюрпризом, але, читаючи відгуки, розумію, що для багатьох це неприємна новина. Нажаль, зараз майже всі моделі економ-сегменту йдуть на продаж без зарядки. Типу, купив недорогий смартфон - все інше твої проблеми. Особисто в мене залишилась зарядка з попередньої Nokia, тому користуюсь поки нею.
    Всім вдалих покупок!
    Особисто я своєю покупкою задоволений

Переваги:
    Ціна та бренд
    Недоліки:
    відсутність зарядного пристрою

• Анна Платіцина
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Написано дві картки- картка мобільна одна!!!

Переваги:
    Гарна зовнішність і чехол
    Недоліки:
    Одна картка мобільного зв'язку(написано дві картки).
    • Степан Гладиш

Як одна, там хіба не комбінований слот?

• Виталий Скляренко

Там два слота. Читайте інструкцію

Вітаємо! В цьому смартфоні комбінований слот і підтримка двох сім-карт.

• Клычлиев Юрий
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Телефон хороший доставілі вчасно. Все працює добре батарею тримає 2 суток.

Переваги:
    Хорошо держить заряд.
    Недоліки:
    Не виявив

• Анна Волошина

Гарний телефон

Переваги:
    За свої гоші - нормальний телефон. Приємно порадувала наявність чохла в комплекті
    Недоліки:
    В комплекті немає блоку живлення :(
  • Гогола Сергій
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

За свої гроші ідеальний телефон.Камера на достойному рівні,мінусів невиявив в користуванні.

Переваги:
    Ціна,батарея, пам'ять
    Недоліки:
    Невиявив
  • Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Нечутливий до падінь та ударів.
    Добра передача даних далеко від вишки.
    Ремонтопридатний. Це, мабуть, основне.

Переваги:
    Nokia
  • дмитрий Бочаров
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Отличный телефон за небольшую сумму.
    Работает без глюков, памяти хватает

Переваги:
    Хороший дизайн
    Недоліки:
    Немного скользит а руках, надо брать чехол

• Вася Журавель
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Работает отлично.батарея держит заряд долго.Хороший дизайн

Переваги:
    Хорошая батарея.Цена соответствует качеству.
    Недоліки:
    Не нашел.

• Олег Антонов
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Гарний смартфон за відносно невеликі грощі.

• Федько Александр
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Гарний смартфон за адекватну ціну

• Дмитро Довгань
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Часто бачив цей телефон у розділі бюджетних смартфонів як один з оптимальних варіантів за співвідношенням ціна-якість.
    Ділюсь своїм досвідом використання після покупки:

Загалом телефон "приємний" і спритний. За час використання жодного разу не завис і не змушував чекати на виконання будь-яких дій.

Камера за власний кошт хороша, є запис уповільненого фільмування. Затвор фотографує швидко, немає провисання при швидкому перемиканні режимів камери, є можливість гнучкого налаштування.

Найбільше здивувала батарея, що за два дні активного використання зарядив телефон лише раз (попередньо відключив непотрібні фонові функції телефону, який не використовував)

Сканер відбитка в кнопці включення працює на подив дуже швидко і точно. Сканер обличчя виконує свої функції як належить.

Проводив тест на цьому телефоні шляхом максимального навантаження. Поставив на звантаження та оновлення кілька десятків програм з плей маркету, включив у фоновому вигляді велику кількість програм - як результат, телефон не завис і працював так само швидко, як і зазвичай.
    Єдине, батарея почала швидше закінчуватись - що властиво подібному тесту.

Фірмовий чохол у подарунок невеликий, але приємний бонус. Кабель тайп сі, скріпка для відділу сім карт йшли в базовій комплектації.

Оцінюю телефон за своєю вартістю на 10 з 10. Приємний на вигляд, простий, має все, що потрібно, виконує свою роботу відмінно. Нокія – надійна фірма, яка на ринку вже не один десяток років.

Переваги:
    Ціна, батарея, швидкість роботи, оптимізація операційної системи, камера, відбиток пальця
    Недоліки:
    Відсутність зарядного пристрою в коробці
    • Андрей Михайличенко

Тобто без зарядки??????????

• Дмитро

Блоку зарядки у коробці немає. Це нормальна сучасна практика виробників телефонів. Кабель є – блок замовляти окремо потрібно.

• Олена Бевза
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Виглядає гарно, подобається, що одразу прийшов з чохлом, але, на жаль, без зарядного пристрою (у зв'язку з цим у мене виникає два запитання. По-перше, як заряджати за необхідності цей смартфон від павербанку? Чи може Type-C вхід павербанку слугувати Type-C виходом для цього смартфону? І по-друге, чи можна використовувати універсальний, звичайний Type-C шнур для його зарядки? Якщо хтось відповість мені на це запитання, буду дуже вдячна. Блок живлення я поки що не купувала, хочу з цим розібратись, і бажано спочатку теоретично. Дуже цікава функція реверсної зарядки, при нагоді обов'язково спробую, коли розберусь як це робиться і придумаю, що маю від нього зарядити (хотілось би не павербанк). Поки що все про перші враження...

Переваги:
    В руці лежить зручно, хоч незвично дещо більший за мій старий смартфон. Має дещо нові для мене функції, яких раніше в мене не було, тому маю намір освоїти. Великий об'єм пам'яті в тому числі і оперативної (це важливо!), бо старий вже не витягує тих навантажень, що йому підготував сучасний світ.
    Недоліки:
    Не виявила поки що. Ми ще мало знайомі, але сподіваюсь, що вони і не з'являться. Хоча відсутність зарядного все таки трохи засмучує... Але зірку за це не зніматиму, бо коли замовляла, знала, що так буде.
    • Олена Бевза

Хочу доповнити власний відгук. Питання зарядки вирішила за допомогою павербанку. Зарядився швидко. Хоча звичайно зарядний пристрій маю намір купити, поки що обираю. За день встигаю посадити, бо користуюсь інтенсивно. Встигла добре "пригрузити", встановити купу необхідних додатків. Меню зручне, мені подобається.

• Анна Бойко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Смартфон , дуже класний , працює швидко та надійно .
    зручно відчувається в руці .
    Характеристики дозволяють бути актуальним у використанні ще як мінімум 2-3 роки . Щодо камери - чудова , особливо добре знімає в ночі .
    користуюся вже пів року - все нормально .
    Як бонус у чохлі , який йде у комплектації є додатково укріплені краї .
    тому рекомендую!

Переваги:
    зручний, простий у використані , довго тримає заряд , йде чохол в комплекті
    Недоліки:
    намає блоку живлення та шнур із роз'ємом Type C - Tepe C

• Лариса Коротаева
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Довго вибирала подарунок брату і зупинила вибір на цьому смартфоні і не помилилась. Брату він дуже сподобався: гарний, якісний, батарея тримається досить довго. Камера краще за мій Samsung, хоча він дорожчий. Дякую розетці за обслуговування.

Переваги:
    Ціна-якість
  • Владимир Н.
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Покупал ребёнку на ДР. Получил в Розетке оперативно. Сам аппарат за свои деньги просто бомба! Яркий и качественный, большой экран, довольно хорошая камера. Снимки получаются четкие, если нажимать на экран для фокусировки. Интерфейс при работе не лагает, установленные приложения не вылетают и так же не лагают. Сеть держит отлично. Динамик и микрофоны хорошего качества. Так же очень порадовали материалы корпуса- они так же отличного качества, конечно же с учетом его цены. Батарея держит 2 дня под умеренной нагрузкой. Единственный недостаток —это отсутствие зарядки в комплекте и кабель type-c to type-c. Нужно было докупать переходник. Итого: аппарат очень достойный

Переваги:
    Цена, качество, большой IPS экран, шустрый интерфейс, 50МП камера
    Недоліки:
    В комплекте нет зарядного устройства

Дякуємо за ваш вибір.

• Андрей Михайличенко

А де зарядка??? Нокиа себе опустила!!!

• Людмила Маремуха
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Брала сину на податок. В останню мить перед святом. І то завдяки тому що прийшла розсилка від Розетки. Як того кота в мішку. Але син неймовірно задоволений. Тягне які завгодно ігри, безліч пам'яті, чудовий звук. Все те що потрібно підлітку.

Переваги:
    Ціна, якість

Вдячні за довіру!

Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Купували батькам. Стильний дизайн, після трьох місяців використання - можу з певненістю сказати що і батарая у Nokia залишилась на гідному рівні. Відео, соц мережі - все тягне чудово, як і через WiFi, так і через мобільні дані. Навіть не очікував, що за такі гроші вдалась на подарунок купити такої якості смартфон.

Переваги:
    чудовий за свої гроші!
    Недоліки:
    не виявив

• Олександр Коковин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Замовив на Розетці для дитини телефон Nokia G22 4/128Lagon Blue. Дитина а захваті гарний телефон для повсякденного користування з невисокою ціною, стильний, надійний, чудовий дисплей, швидко заряжается і довго тримає заряд, камера телефона дае можливість робити надчіткі фото та відео,зручно тримати в руці, легкий,ціна приемна.Дякую интернет супермаркету Розетка за чудовий вибір товарів та швидку доставку.

Переваги:
    Стильний, ціна
    Недоліки:
    Не виявили

• Оксана
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Залишилися задоволені. Гарний телефон за свої гроші

Переваги:
    Зручний
    Недоліки:
    Не виявили

• Влад Мацюк
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Купив для другої робочої сімки, бо основний телефон односімочний.
    За гроші, що він коштує, задоволений абсолютно. Використовується нечасто, уже три дні лежить - заряд 71%. Чохол у у комплекті - приємно.

Переваги:
    Недорого. Хороше співвідношення ціни та якості.

• Богдан Романенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Смартфон за цю ціну дуже хороший та якісний. Порівнюючи з конкурентами в даному ціновому сегменті, обрав саме G22, і не пошкодував, телефон дійсно вартує своїх коштів. Подобається його стабільна робота, дуже хороший зв'язок, стильний дизайн, непоганий динамік, також порадувала функція "Підсилення звуку", щодо батареї то тримає 1.5 дня при середньому користуванні, камера ,як для такої ціни теж непогана. Телефону ставлю тверду 5.

Переваги:
    Стабільна робота, зв'язок, дизайн, звук, NFC
    Недоліки:
    Немає.

Ми вдячні за ваш вибір!

• Ксюша Матвиенко

Гарний телефон. Дякую.

• Артем Поліщук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Гарний апарат, рік назад кув модель по слабше цієї але вона дуже гарно і стабільно працює, закажу ще й цю модель бо впевнений у своїй покупці на всі 100%

Переваги:
    Бюджетний
    Недоліки:
    Не виявив
  • Антон Клюс
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Купив дитині, роблокс працює гарно;)

Переваги:
    Бюджетний
    Недоліки:
    Не виявив

• Анатолій Звєрєв
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Користуюсь біля трьох місяців, поки висновки такі - це гарний апарат за свої гроші від солідного бренду. Батарея тримає заряд півтори доби за помірного використання, дві за ощадливого. Якість камер та швидкість роботи смартфону хороші, за свою ціну все норм, додайте сюди чистий андроїд, тривалу підтримку від виробника, nfs.. Все що я від нього чекав при покупці я отримав.

Переваги:
    Мені сподобалось все.
    Недоліки:
    Можна було б додати блок живлення у комплект.

• Назар Олещук
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Grey

Замовив телефон для сина. Замовив доставку кур'єром на адресу. Привезли вчасно. Після включення телефон завантажився швидко на що я не очікував. Телефон прийшов в комплекті з чохлом. Хороша камера, хороший звук, чіткі кольори. Одним словом син задоволений!!! Рекомендую даний телефон!!!

Переваги:
    Ціна, якість звуку, чохол в комплекті
    Недоліки:
    Не виявив

• Євген
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Nokia. Був обраний за батарею, якість покриття, можливість самостійної заміни екрана, роз'єма. Нечутливий до падінь, кришка як бампер. Зауважень не маю.

Переваги:
    Постійно добра репутація.

• Андрей Бабенко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Гарний телефон, купувався на подарунок. Сподобався.

Переваги:
    Все сподобалось.
    Недоліки:
    немає
  • Олена Заверуха
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Купляла для мами, топ за свої гроші. Нокіа робить надійні і довговічні телефони.

Переваги:
    Можливо увімкнути додатково оперативну пам'ять за рахунок фізичної пам'яті пристрою. Гарний колір. Великий екран. Багато внутрішньої пам'яті. Можна увімкнути три кнопки внизу замість керування жестами
    Недоліки:
    Не виявлено.
  • Олег Сльозко
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Користувався в якості робочої коняки все життя лише телефонами Nokia. Від 3310 до 6.1, 7.1, 5.2. Абсолютно усі були замінені в ідеальному робочому стані, без глюків, зависань та інших неприємностей. Замовлений тепер G22 прийшов на день раніше заявленого Розеткою строку, підключився швидко, без проблем. Лишилося надіятися, що не підмочить репутацію своїх предків.

Переваги:
    Nokia, оперативність доставки, знижка, чохол в комплекті.
    Недоліки:
    Ремонтопридатність. Ну не хочу я його ремонтувати. Хай працює.
  • Новак Константин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

За свои деньги телефон неплохой , купил маме на подарок, до этого была Нокиа 6.1
    К меню надо привыкнуть, немного непривычное управление , а так за свои деньги нормальный аппарат. Звёзды с неба не срывает, но пока на первый взгляд нареканий нет

Переваги:
    Не дорогой, шустрый, большой объем памяти.
    Недоліки:
    Отсутствует блок зарядки

• Константин
    Відгук від покупця. Продавець: Rozetka. Колір: Blue

Телефоном доволен, доставили на следующий день после заказа. Выглядит очень красиво. В комплекте идет чехол. Пока стоит 12 версия андроида. Работает за такие деньги более менее, не так быстро, но и не медленно. Камера средняя. Но оставляет приятное впечатление.

Переваги:
    Цена, качество
    Недоліки:
    4 гб оперативной памяти