Сумки та чохли для ноутбуків підбираються під певну модель техніки, беруть їх у довгі подорожі та на роботу. Такі вироби дуже зручні у використанні, оскільки характеризуються невеликими габаритами, що, звісно, залежить від розмірів пристрою. Продукцію можна транспортувати в будь-якому зручному місці. Продукт захищає від забруднень і різних ушкоджень. Варто знати, як вибрати такий виріб і які особливості враховувати.

Матеріал чохлів для ноутбуків

Продукція має бути надійною, не пропускати води та вологи, не втрачати форми та гарного зовнішнього вигляду. Зазвичай аксесуари з м'якого матеріалу обладнані каркасом із металу або пластмаси. Випускаються із синтетичних або натуральних волокон. До перших відносять поліестер, нейлон, неопрен, поліуретан. Такі матеріали досить еластичні, але неважкі, практичні у використанні та доступні кожному.

Атрибути прослужать багато часу, але водночас недостатньо добре виконують захисну функцію. Практичніші, ніж натуральні матеріали, тому що менше забруднюються й легше відмиваються. Застосовуються щодня. Поліестер чудово витримує ультрафіолетове випромінювання, але легко спалахує. Нейлон, навпаки, важко займається, але не витримує УФ-випромінювання. Для захисту від перепадів температури, потрапляння вологи, механічних впливів використовують неопрен.

Натуральна шкіра має гарний та стильний вигляд. Не пропускає вологи, за умови сумісності з речовинами для риштунку не боїться механічних пошкоджень. За холодної температури добре утримує тепло, що дає змогу пристрою не розряджатися швидко. Шкіра здатна дихати, тому дисплей не зможе запотіти. Але виділяють і кілька вад: великі габарити, можлива зміна форми.

Шкірозамінник за характеристиками схожий зі шкірою, але не вимагає такого догляду. Але водночас такі вироби не довговічні. Штучна замша має гарний зовнішній вигляд, приємна на дотик, не зношується швидко, не втрачає колір і форму. Такий матеріал вимагає особливого догляду для продовження експлуатації.

Пластмаса стійка та не дасть розбитися техніці у разі падіння, має невелику вагу. Виготовляється часто як прямокутника. Колірна гамма чохлів для ноутбуків доволі різноманітна — можна вибрати будь-який колір і дизайн, прикрасити малюнком або іншими елементами декору. Надійним вважається алюміній — екологічно чистий матеріал, не боїться деформації й ультрафіолетового випромінювання. За таким матеріалом не потрібен особливий догляд. Та є суттєвий недолік: сильна електро- та теплопровідність, але деякі футляри містять усередині кейс з алюмінію, який роблять із матеріалів, що усувають такий мінус.

До натуральних волокон належить бавовна, льон і парусина. Такі вироби легкі та привабливі на вигляд, добре пропускають повітря. Але водночас погано витримують високу вологість. Варто враховувати щільність матеріалу, від чого залежить довговічність атрибута. Найтоншими є вироби, що мають від 400, а найщільнішими – до 1000 ден.

Які характеристики варто враховувати під час вибору чохлів для ноутбука

Зазвичай виробник надає інформацію, з якою максимально припустимою діагоналлю має бути продукція. Поширеним форматом вважається атрибут 15,6 дюйма, якому підходять діагоналі 15, 15,4 та 16. Зазвичай у таких розмірах випускається техніка середнього формату. Для нетбука варто вибрати виріб меншого розміру. Для предметів із габаритами сімнадцять дюймів часто використовують чохли-книжки відповідних параметрів.

Вато звернути увагу на функціонал, який вказує на можливості продукту. Виділяють три групи: функціональний мінімалізм призначений для зберігання техніки та не має додаткових відділів, мобільний офіс — має окреме місце для ґаджета, кріплення й кишеньки для ручок, інших невеликих предметів, документів, зарядного пристрою тощо. Третій вид — максимальний комфорт: до особливостей попереднього тут додані відділи для дисків, принтера та сканера.

Під час вибору потрібно уважно оглянути продукт, щоб не було пошкоджень і дефектів, перевірити на наявність усіх потрібних відділів, подивитися на шви, які мають бути акуратними та рівними, місце монтування ременів, якість замків, блискавок і липучок. За типом відкривання книжки розрізняють фліп — відкривається знизу та книжку — відкривається збоку.

 За характеристикою сумісності виділяють універсальні та спеціальні. Універсальні підійдуть практично для всіх моделей, але можуть не надто добре утримувати певний продукт. Спеціальні чохли для ноутбуків виробляються для певної моделі.

Обрано 4000 товарів

Показати ще 60 товарів