Топ недорогих ноутбуків

Хто ж мріє завжди під рукою мати хороший комп'ютер. Хтось задовольняється смартфоном, але він не завжди дає ті можливості, що мобільний нетбук. Останнім часом знайти якісну техніку в магазинах нескладно, але вартість не всім по кишені, тому доводиться шукати дешеві ноутбуки,, але щоб вони були якісними та продуктивними. Сьогодні спробуємо допомогти покупцеві знайти найкращий пристрій, щоб він був практичним і недорогим.

Бюджетні ноутбуки для будинку, роботи та навчання

Перш ніж купити ноутбук, який дешево коштує, потрібно відразу визначитися з деякими характеристиками вибору, щоб підібрати найкращий ґаджет. Вибір починають із виробника, серед популярних виділити можна:

 • Acer;
 • Asus;
 • Dell;
 • HP;
 • Samsung;
 • Lenovo;
 • Toshiba.

Ці компанії пропонують користувачам вибір техніки. Після того як із виробником визначилися, а світові компанії пропонують непогані дешеві ноутбуки в Києві, потрібно подивитися на характеристики.

Екран. Інновації постійно тішать унікальними технологіями, і це стосується мобільних комп'ютерів, так сьогодні можна знайти дешеві ноутбуки в Україні з HD LED-екраном і TFT-матрицею. Іноді економічна матриця може дати набагато кращі параметри, ніж дорога. Ціна на дешеві ноутбуки може бути невисокою ще й тому, що яскравість і контрастність екрану не хорошої якості, але на роботі пристрій це не позначиться.

Процесор. Від нього залежить, наскільки швидко буде працювати пристрій, в економ-приладах він представлений найчастіше серією Е1 або Е2, але якщо хочеться щось краще, то тоді варто звернути увагу на серію А4 процесорів AMD. Непоганий варіант – прилади, що працюють на Intel, Celeron.

Оперативна пам'ять. Перш ніж купити дешевий ноутбук в Україні, на цей параметр варто звернути особливу увагу. Найоптимальнішим вибором стане техніка з пам'яттю 2 Гб, а якщо вибрати 4 Гб, то можна бути впевненим, що ця модель чудово підійде для певного виду діяльності.

Крім цього, важливо подивитися на жорсткий диск, відеокарту, але якщо не розбираєтеся в техніці, то пропонуємо поглянути на ці моделі нетбуків, вони і за характеристиками, і за вартістю підійдуть тим, хто шукає бюджетний ґаджет із чудовими можливостями, то йому варто звернути увагу на моделі від Asus, Dell або Lenovo. Серед них є такі:

 • Мініатюрний Asus. Він зручний у роботі, тихий, полегшений, але трохи повільний, та водночас він чудово впорається з багатьма завданнями, крім важких ігор.
 • Економний Lenovo. Вони непогані, але їх швидкодія слабка, та вони стануть чудовим вибором для роботи та навчання, а також легких застосунків.
 • Оптимальний Dell. Це прилади за приємною ціною з гарною швидкістю. Вони легко впораються з документацією й іграми.
 • Для ігор можна підібрати всі описані вище виробники. Їх бюджетні моделі, що забезпечують швидкий вхід в інтернет, підтримують багато ультрасучасних застосунків і дають змогу заходити в ігри будь-якої складності.

Як уже зазначали, є ще нетбуки від компанії Lenovo або Asus, обладнані чудовою пам'яттю, зручною клавіатурою, функціональним процесором, але ось у них є мінус — крихкий корпус.

Вибираючи бюджетну техніку, покупець дивиться параметри, що його задовольняють. Висока вартість може свідчити про якість і продуктивність. У кожному магазині побутової техніки є консультант, готовий дати пораду покупцеві та підібрати варіант відповідно до критеріїв споживача.  

Дешеві ноутбуки

Обрано 1197 товарів

Показати ще