Поради щодо вибору ноутбука

Для того, щоб купити новий ноутбук в Україні сьогодні, дуже важливо знати, на які критерії слід звертати увагу насамперед. Адже зараз у магазині представлено нові ноутбуки в широкому асортименті, тому розгубитися в цьому розмаїтті виробників дуже легко.

Виробники, використовуючи сучасні розробки, постійно випускають нові моделі ноутбуків, що дозволяє задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Тому при виборі нового ноутбука дуже важливо чітко визначитися зі своїми уподобаннями.

Корпус і екран

Зовнішній вигляд будь-якого пристрою є його обличчям. Але здебільшого дизайну приділяється менше уваги, ніж його технічними характеристиками. Покупець хоче придбати практичний пристрій, який працюватиме безперебійно, виконуючи поставлені завдання, за мінімальні кошти. А ціна на нові ноутбуки в Києві досить висока. Як правило, корпус бюджетних приладів пластиковий, вони досить важкі, а опорядження більш ніж скромне. Дорожчі варіанти мають монолітну нерозбірну конструкцію, а корпус виконаний з алюмінію або сплаву. 

Сьогодні все більшої популярності набувають трансформери, які легко можуть перетворюватися з ноутбука в планшет. Якість дисплея дуже важлива, особливо в тих випадках, коли прилад буде щодня використовуватися тривалий час. Перш за все, практичний екран важливий для зору. Вибираючи розмір екрана, треба визначити виконувані завдання. Якщо підбирається для робочих цілей, то цілком достатньо 12-14 дюймів, а ось для ігор потрібно брати прилад з максимально великою діагоналлю. Не менш важлива і роздільна здатність екрана. Картинка дисплея буде тим якіснішою і чіткішою, чим більша щільність пікселів. Для професійного користування найкращими вважаються матові екрани, тому що вони дають менше відблисків. Глянцеві дають ефектнішу і якіснішу картинку.

Процесор

Нові ноутбуки недорого можна купити, але при цьому важливо враховувати не тільки робочу частоту процесора, але також і покоління чіпа. Насправді ж параметри процесора повинні залежати від завдань, які буде виконувати пристрій. Потужність процесора визначається складністю і обсягом завдань.

Оперативна пам'ять

Наскільки швидко працюватиме модель при виконанні завдань, безпосередньо залежить від обсягу оперативної пам'яті, а його продуктивність визначає тип пам'яті і швидкість роботи.

Операційна система

Вибір операційної системи, яка встановлена на переносному гаджеті, залежить від особистих переваг і звичок. Для когось звичніше і зручніше буде працювати на Windows, для іншого ж користувача найкращим буде Linux. Є й такі користувачі, які визнають тільки нетбуки Apple. Незалежно від виду операційної системи, кожна з них може виконувати завдання різної складності.

Об'єм акумулятора

Купуючи нетбук, не потрібно вимагати нереального від його акумулятора, на час роботи якого впливають різні чинники. Так, наприклад, навіть найбільш ємна батарея сідатиме набагато швидше, якщо використовувати його для ігор. Висока яскравість екрана і підвищений теплообмін розряджають акумулятор досить швидко.

Інші параметри, важливі при виборі якісної моделі:

  • Відеокарта;
  • Зберігання та передача даних;
  • Звук;
  • Наявність портів.

Ще раз потрібно наголосити, що кожен вибирає пристрій для особистого користування, тому й вимоги у кожного будуть свої, адже одна людина купує його для домашнього користування, а інша – для роботи.

Новинки ноутбуків

Обрано 4000 товарів

Показати ще