Добрий ноутбук: який бренд лідирує?

Ноутбук вже давно став звичною частиною нашого життя сьогодні. Наявністю цього портативного ПК сьогодні нікого не здивуєш. Щоб купити добрий ноутбук, під час вибору переважно віддають перевагу конкретним розробникам, навіть не розглядаючи моделі іншої марки, хоча в такому ж ціновому діапазоні їхні технічні характеристики бувають набагато вищими.

Як вибрати добрий ноутбук?

Сьогодні магазини техніки та інтернет-магазини пропонують різні моделі ноутбуків, так, замовити ноутбук у Києві вподобаної моделі можна безпосередньо на сайті. Щодо того, які ж фірми пропонують ноутбуки високої якості, багато різних думок. Рекомендується віддавати перевагу таким фірмам, у яких виробництво мобільних пристроїв — це головний напрям їхньої роботи. До таких належать марки: HP, Dell, Lenovo, Asus, Acer. Заслуговує також уваги Apple, але ціна на якісний ноутбук невиправдано завищена. У цьому разі велика частка вартості — це ціна марки. Такі моделі вибирають люди, які хочуть підкреслити свою статусність.

Зупинимося докладніше на найзнаменитіших компаніях, що допоможе купити чудовий варіант для ігор, роботи або домашнього користування.

Популярні розробники мобільних комп'ютерів

  • HP. Вони характеризуються багатою історією розвитку, виробник цінує своє ім'я. Продукти HP — техніка високої якості.
  • Dell. Американський творець, який за багато років встиг здобути популярність серед користувачів. Особливо популярними вважаються прилади цієї компанії в США.
  • Lenovo. Якщо порівнювати з попередніми, то цей бренд порівняно новий, але він стрімко розвивається. Ця техніка має широкий функціонал, водночас вона доступніша середнього класу населення.
  • Asus. Популярна фірма, що пропонує споживачеві вибір функціональної техніки в широкому асортименті, що відповідає критеріям користувача в сучасних умовах. Вони практичні і є бюджетним варіантом.
  • Acer. Компанія пропонує недорогі моделі, які вирізняються досить сміливими рішеннями, що значно виділяє їх серед інших фірм.
  • Samsung випускає якісні ноутбуки з оригінальним дизайном. Вони приваблюють високою функціональністю, високим стилем і ефективною рекламою.
  • Sony. Вони коштують дорого, але мають високу якість. Тому ціна виправдана на всі 100%. Ноутбуки високопродуктивні, стильного дизайну, легкі за вагою.
  • Apple. Популярний бренд на сьогодні. І це через логотип «яблучко». Звідси випливає і його найвища вартість. Майже всі власники приладу цього бренду зазначають, що вартість Apple — здебільшого заслуга бренду. Але, потрібно також зазначити, що вони мають не тільки стильний дизайн і фірмовий логотип, вони також характеризуються чудовими технічними характеристиками. Прилади характеризуються застосуванням різних інноваційних рішень у дизайні, дисплеї, кольорі.

Якщо вдалося вибрати й купити добрий нетбук, важливим моментом також буде й те, чи працює у місті авторизований сервісний центр, куди можна буде прийти, у разі несправності техніки. У брендів зі світовим ім'ям немає проблем із сервісом і гарантійним ремонтом, у чому також полягає перевага перед не такими популярними фірмами-виробниками, які коштують набагато менше. А ось наскільки він буде якісно й довго працювати, ніхто гарантувати не візьметься. 

Гарні ноутбуки

Обрано 4000 товарів

Показати ще