Ноутбук — техніка не з дешевих, тому багато хто воліє купувати старі пристрої замість нових. У магазині ROZETKA представлено тільки перевірені моделі вживаної комп'ютерної техніки з вигідною вартістю. Покупець може заощадити до 50% від початкової ціни вподобаного лептопа без ризику ламання девайса або відсутності в ньому будь-яких функціональних можливостей.

Вживаний ноутбук у Харкові: чому варто купити

Можливість заплатити вдвічі менше, ніж за нову комп'ютерну техніку, — головний привід придбати вживаний ноутбук у Харкові. У продаж потрапляють тільки робочі лептопи в ідеальному технічному стані з повною комплектацією. Запас ємності в акумуляторах такої техніки становить не менше ніж 80% від початкового. Внутрішня й оперативна пам'ять ноутбуків очищена, а налаштування скинуті до заводських. Покупець бачить перед собою абсолютно «чистий» лептоп без слідів експлуатації минулим власником.

У магазині ROZETKA продаються вживані ноутбуки в Харкові, які попередньо протестовані досвідченими експертами. Покупець отримує девайс, який на 100% відповідає заявленим виробником технічним характеристикам. Різниця може полягати тільки в невеликих зовнішніх слідах експлуатації — наприклад, незначних подряпинах або потертих кнопках клавіатури.

Як вибрати вживаний ноутбук у Харкові

Перш ніж купити вживаний ноутбук у Харкові, варто звернути увагу на тип техніки, наприклад:

  • ігровий — ноутбук підійде завзятим геймерам, вирізняється чималою потужністю, високим ресурсом акумулятора та клавіатури;
  • робочий — офісні моделі, розроблені для документальних програм, таблиць, проєктів;
  • мультимедійний — техніка з великим яскравим екраном і потужними колонками для сильного звуку.

Потрібно уточнити розмір і якість зображення на екрані — від цього залежить сприйняття картинки. Необхідно оцінити візуальний стан техніки, м'якість ходу клавіш, відсутність люфтів у корпусі. Рекомендується дізнатися розмір оперативної та внутрішньої пам'яті — що більше, то краще. Краще вибрати ноутбук перевіреного виробника, наприклад:

  • MacBook (Apple);
  • Асус;
  • Acer;
  • Леново;
  • Xiaomi.

Варто звернути увагу на формат пристрою — наприклад, класичний ноутбук для дому або компактний нетбук для легкого транспортування. Потрібно дізнатися тип процесора, актуальність його серії (що свіжіша, то краща), кількість ядер в основному та графічному чипсетах.

Обрано 4000 товарів

Показати ще