Сьогодні жодна людина у світі не мислить свого життя без ґаджета. Як ми ще років 15 назад могли без них обходитися? Телефони, комп'ютери, нетбуки — це є майже в кожному будинку, але хоч яка якісна техніка, згодом вона ламається і її доводиться міняти. Сьогодні розмова піде про те, який бюджетний ноутбук пропонує виробник, які з моделей найкраще підійдуть як для навчання, так і для роботи?

Найкращі бюджетні ноутбуки, на думку фахівців

У магазинах побутової техніки можна побачити різноманітність мобільних переносних пристроїв, які відрізняються не тільки параметрами, але й розмірами. Щоб правильно вибрати бюджетний ноутбук, ціни на який доступні середньому класу населення, потрібно відразу визначитися, для яких цілей він потрібний і що на ньому буде зберігатися.

Отже, розглянемо недорогі, але функціональні пристрої, що дозволяють зберігати достатню кількість файлів, та й відкривають добрі можливості перед користувачем:

  • Lenovo. Цей варіант для тих, хто хоче купити бюджетний ноутбук у Києві і водночас хоче мати мобільність. У недорогих пристроях екран в основному на 14 дюймів, але зображення на ньому нітрохи не гірше, ніж на 15,6. Є невеликі мінуси в матриці і вони стосуються яскравості й контрастності зображення, але їх може помітити тільки професіонал. Також у цієї техніки всього один динамік, тому, щоб послухати музику без навушників не вдасться.
  • Asus. Це ще один добрий виробник, що пропонує недорогий бюджетний ноутбук високої якості. Екран стандартний 15-дюймовий, повнорозмірна клавіатура, він чудово підійде для роботи, навчання або ігор і все завдяки прекрасній продуктивності. У нього тонкий корпус і непогане передавання кольору.
  • HP. Якщо не знаєте, який бюджетний ноутбук купити, то зупиніть вибір саме на цьому виробнику, адже його вважають одним із найдоступніших і оснащеним оптимальною комплектацією. Не варто переплачувати за найпотужніший процесор або найбільш продуктивну дискретну карту, з нетбуком від компанії НР буде комфортно вчитися, працювати або грати. Клавіатура в ньому зручна, міцний екран, та й усередині тільки найкращі програми підтримки.
  • Compaq. Це ще один знаменитий і популярний в середнього класу населення виробник, який пропонує свій бюджетний варіант ноутбука, але якщо порівнювати його з описаними вище фірмами, то продуктивність процесора в нього краща. У нього оперативної пам'яті 4 GB, а цього обсягу буде достатньо навіть для ігор. Корпус надійний і клавіатура зручна.
  • DELL. А цей творець недорогої техніки пропонує дійсно чудовий робочий майданчик: стильний дизайн, практична клавіатура, яскравий екран із чітким зображенням, величезна кількість додаткових роз'ємів, середній обсяг пам'яті. Та й ціна ноутбука в Києві порадує покупця із середнім достатком.

Цей тільки мала частка моделей, які ідеально підходять за ціною середнього класу споживачів, також регулярно всі знамениті виробники пропонують дорогі і продуктивні моделі, а й дешеві ноутбуки, які повністю задовольняють потреби людини. Так Lenovo, Dell і НР представлені в широкому асортименті, а ще зовсім нещодавно на ринок вийшла компанія Престиж, яка пропонує свої моделі мобільних комп'ютерів, що відповідають вимогам і мають добрі характеристики. Але варто пам'ятати, що бюджетна техніка не зможе дати занадто багато, але точно можна сказати, що для навчання, роботи та ігор їх вистачить.

Бюджетні ноутбуки

Обрано 604 товари

Показати ще 60 товарів