Складно уявити сучасне життя без ноутбука, планшета, смартфона. Нікого не здивуєш сьогодні наявністю сучасного переносного комп'ютера, хоча ще якихось кілька років тому це була велика рідкість, до того ж, вартість їхня із кожним роком знижується. Зниженню ціни також сприяє зростання конкуренції на ринку, які можуть запропонувати різні моделі. Приймаючи рішення купити потужний ноутбук, необхідно вирішити, з якою метою він буде застосовуватися, а також якою швидкістю й пам'яттю він володіє.

Немає двох однакових людей, тому і вимоги до пристрою певні, адже від цього безпосередньо буде залежати зручність застосування. Особистий ґаджет має стати доповненням до способу життя власника, крім цього в нього мають бути оптимальні технічні характеристики, що дозволить швидко вирішувати багато завдань у повсякденному житті. Як же зробити вибір правильно? Чи потрібний потужний ноутбук для ігор, коли ціна на потужний ноутбук у Києві недоступна?

Для домашнього користування

Для дому сьогодні вибирають мобільний пристрій, а не звичні персональні комп'ютери. За потужністю сучасні прилади легко можуть конкурувати з громіздкими стаціонарними ПК. Якщо не потрібні потужні ноутбуки, не висуваються великі вимоги, то для домашнього користування він буде відмінним варіантом. Його буде цілком достатньо для перегляду фільмів, спілкування в соціальних мережах, серфінгу в інтернеті, спілкування у скайпі, нескладних додатків і перегляду світлин. 

Для дома відмінно підійде варіант, діагональ екрана якого 15-17 дюймів, вага ж пристрою не має значення. Характеристики ж можуть бути середніми. Для домашнього комп'ютера наявність надпотужної камери — це основний параметр, а також порти достатньої кількості, куди можна під’єднювати різні зовнішні модулі.

Для роботи

Вибрати ґаджет для роботи буде складніше. Основним критерієм є розв'язання найскладніших завдань. Механізми для дизайнера і для програміста відрізняються між собою, але обом фахівцям краще вибирати серед останніх моделей. Вони мають мати найдивовижніші характеристики, адже доведеться щодня працювати з величезною кількістю інформації.

Для роботи найкраще підбирати механізм, який буде відповідати таким вимогам: 

  • швидкодія;
  • висока тактова частота процесора;
  • великий обсяг оперативної пам'яті та ін.

Програмісту підійде найпотужніший ноутбук, точніше процесор із відмінним функціоналом, а дизайнерові, щоб дисплей мав параметри: передавання кольору й роздільну здатність. Для виконання ж офісних завдань (друк документів, побудова графіків) зовсім не обов'язково, щоб процесор мав високі критерії. Добре, якщо для виконання завдань прилад буде мати повнорозмірну клавіатуру, що прискорює робочий процес.

Прилад для розваг

Сучасні програми — це справжній віртуальний світ, щоб гра не гальмувала й не зависала, тому потрібний недорогий потужний ноутбук. Вибираючи геймерський ноут, важливо, щоб була забезпечена якісна графіка, тому треба брати модель із великим екраном. Одним із важливих параметрів є й потужність процесора, що підвищує швидкість завантаження. Особливості відеокарти — головний параметр підчас вибору ігрового механізму. Тому чим вища якість відеокарти, тим вищими будуть і інші характеристики, тим краще "підуть" на ньому програми.

«Студентський» варіант

Для школярів та студентів використання мобільного комп'ютера дозволяє вирішити параметри — це головні моменти вибору. Порти також важливі, це збільшує функціонал, дозволяючи під’єднати зовнішні модулі.

Потужні ноутбуки

Обрано 425 товарів

Показати ще